zobrazeni polotovaru v surfcamu.

CAM software
Odpovědět
jakub.gongol
Příspěvky: 6
Registrován: 19. 5. 2008, 6:46

8. 9. 2008, 1:44

Nazdar lidi..Ucim se v surfcamu a narazil sem na problem. Neporadil by mi nekdo jak v surfcamu zobrazit polotovar.(jaho hrany). Jde mi o to ze do rohu polotovaru potrebujíi umistit nulovy bod ale nevim jak kdyz ten polotovar nevidim...Jsem zvykly z edgecamu ze ten polotovar byl videt hned po tom co jsem ho nadefinoval...V surfcamu ho nadefinuju ( teda snad sem to udelal dobre ) ale on zkratka videt nejde :cry: ...... Diky moc Kuba
milwin
Příspěvky: 14
Registrován: 2. 9. 2008, 10:49

9. 9. 2008, 8:48

doufam teda ze se jedna o polotovar pri finalni verifikaci.....das manazer operaci kliknes pravym tlacitkem mysi na NC projekt ...dale kliknes na upravit informace sekce potom zvolis polotovar dale kliknes na Geometrie ohranujicicho kvadru a a pak uz kliknes jen na pridat a posleze OK a melo by to valit :-) :lol: :lol: :lol:
jakub.gongol
Příspěvky: 6
Registrován: 19. 5. 2008, 6:46

9. 9. 2008, 11:34

no právě že nejde o verifikaci...jde o to ze do rohu polotovaru chci umistit nulovy bod ale ten ohranicujici kvadr ( polotovar) tam není.........
tomkl
Příspěvky: 115
Registrován: 20. 6. 2008, 10:45

9. 9. 2008, 7:28

jen tapu zkus si polotovar nakreslit nekde jinde (solidworks) a nacist jako STL
Uživatelský avatar
Radek-B
Příspěvky: 2144
Registrován: 13. 9. 2006, 11:09
Bydliště: V:Karlovice
Kontaktovat uživatele:

9. 9. 2008, 8:21

Jsi prilis rozmazleny z edgecamu. I kdyz nechapu proc to tam tak je jak popisujes tak surfcam toto neumi a treba pro mne to ani nema logiku videt polotovat hned pred nasazenm technologie. STL polotovar a trvale ho videt lze opet pouze pri verifikaci.

NIcmene pokud na polotovaru trvas tak si ho nakresli v jine hladine nez mas nakreslen obrobek.

RADEK
modernizace/repase CNC strojů a zařízení
automatizace/konstrukce
Odpovědět

Zpět na „CAM“