Redukční pouzdra MK

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

28. 3. 2015, 11:48

Díky za dobré zboží za dobré peníze, a za rychlé jednání. :-)
Baťa1
Příspěvky: 141
Registrován: 15. 9. 2010, 12:22

29. 3. 2015, 5:48

kolik zbylo těch 4/3 a kolik těch 3/2 vzal bych tři a dvě, posilá se na dobírku?
exot007
Příspěvky: 188
Registrován: 3. 12. 2012, 6:47
Bydliště: 294 11

29. 3. 2015, 6:12

Jestli jsou vzal bych jedno 2-1 a 3-1 prodloužené.
hotsteel
Příspěvky: 3
Registrován: 20. 2. 2013, 7:08

29. 3. 2015, 9:12

Zdravím, mám zájem o 5/4. SZ posílám.
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

1. 4. 2015, 9:41

no ... já tedy spokojen nejsem :

to co mi pán dodal, je spíše nepovedená čína ... narex ani náhodou
- když pominu, že všechny trny mají na povrchu vyžraný mapy od koroze, nebo to jsou vady materiálu co se ukázaly po broušení, na některých trnech jsou dokonce uvnitř ještě špony :D
- tak hlavní problém u všech trnu je katastrofální kvalita vnitřního výbrusu, který má šílenou drsnost povrchu a u některých trnů je třeba jen do 3/4 hloubky - pak už nebylo co brousit
- přijde mi to jako zmetky, vyřazené po prvním vnitřním broušení na hrubo - dokončovací jemný vnitřní výbrus není ani u jednoho trnu
- trny v sobě (díky špatnému vnitřnímu výbrusu) skoro nedrží *a to jsem na to ještě nedal ani hodinky to bude asi překvapení č.2

... bylo to sice levný, ale je to totální šunt :evil:

ps. právě jsem zjistil, že ty trny nejsou ani pořádně zakalený - to mě fakt nasralo * ta-kovej šunt by mu v každý slušný fabrice omlátily o hlavu
Přílohy
snap01153.jpg
snap01152.jpg
Naposledy upravil(a) echt dne 1. 4. 2015, 10:00, celkem upraveno 1 x.
sergio
Příspěvky: 157
Registrován: 8. 4. 2013, 3:36

1. 4. 2015, 9:53

Hmmm to je zklamani dnes jsem na ne koukal a jako uplny lajk jsem je zhodnotil jako dobre. Ale ted po precteni tohoto negativniho prispevku musim rict ze je to pravda mapy mam taky a vnitrni vybrus jako lajk nemohu posoudit.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

1. 4. 2015, 10:03

mě to přišlo včera tak jsem zvědavej :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
lubbez
Příspěvky: 3166
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

1. 4. 2015, 12:02

Vše přišlo. Díky za obchod.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

1. 4. 2015, 1:30

takže jsem to rozbalil.. mám jich asi 8 a to samé co echt... nějaká druhá, třetí jakost.. to i ten číňan asi umí lépe..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

1. 4. 2015, 1:58

nejvíc mě na tom sere, že si klidně napíše že je to NAREX (což je očividně lež) - takže člověk očekává standardní kvalitu
takhle jsem, s prominutím, nějakému z***** dal 719Kč za šunt, co má cenu šrotu 5Kč/kg
luxenn
Příspěvky: 36
Registrován: 23. 10. 2014, 7:54

1. 4. 2015, 3:17

Ty pouzdra jsou narex Bučovice, vybaloval jsem je z voskového papíru a igelitu, není pravda že nejsou zakalená, vnitřní výbrus je standartní a taky je potřeba před použitím očistit od prachu, pouzdra jsou z druhé ruky nikdo netvrdil že je to nové bezvadné zboží z obchodu a taky to nabízím za zlomkovou cenu a některým jsem přidal pouzdro navíc zdarma.
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

1. 4. 2015, 4:09

prosím tě schovej si ty pohádky o tom, že je narex pro někoho jiného :arrow:

když vedle sebe položím originál narex redukci, tak kvalita vnitřního (ale i vnějšího) výbrusu se s tímto nedá vůbec srovnávat - tohle je naprostá tragédie

navíc ty tvoje redukce nemají ani pořádně odjehlenou vstupní vnitřní hranu a na vnější straně na konci je to samé - tohle když narazíš do dutiny, tak si jí poškrábeš, stejně jako kužel nástroje který budeš upínat / takový-to šunt by narex nikdy nevypustil z fabriky !!!

*na to zakalení nepotřebuju ani tvrdoměr - stačí vzít šroubovák a např. na čele sním v pohodě uděláš rýhu - to se ti u originál narexu, co má broušené i čelo, nikdy nestane

v úvodním příspěvku jsi nabízel nové narex redukce - kdybys napsal že prodáváš čínský šunt v katastrofální kvalitě, tak bych k tomu neřek ani slovo, ale taky bych to nikdy nekoupil

* tvé jednání zde nese známky klasického podvodu
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

1. 4. 2015, 4:30

mimochodem jakou má logiku originál nové pouzdro zabalené ve voskovém papíře vybalit, přebalit do letáků a poslat?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
luxenn
Příspěvky: 36
Registrován: 23. 10. 2014, 7:54

1. 4. 2015, 5:17

Prodám redukční pouzdra narex mám více kusů
5/3 - 150 kč
5/2 - 150 kč
5/4 - 150 kč
4/3 - 50 kč
3/2 - 50 kč
2/1 - 40 kč
3/1 prodloužené - 80 kč
2/1 prodloužené - 80 kč

Kde jsem nabízel v tomto úvodním příspěvku nové narex redukce?
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

1. 4. 2015, 5:35

:D :D :D edit

ps. tak jak to bylo s tím originál voskovým papírem "originál zabaleno" ... mě si též vše poslal zabaleno v letácích *to asi muselo dát pěknou práci, těch pár stovek trnů co si prodával, každý vybalit a znova zabalit do letáku a poslat - asi rád přebaluješ že :D

... tak už se přiznej že si podvodník, at to máme za sebou a jak říkají policajti: přiznání je polehčující okolnost :D
Odpovědět

Zpět na „Prodej“