Sustruh Compact 300

Tovární CNC a apřestavby konvenčních soustruhů
Odpovědět
teebee
Příspěvky: 75
Registrován: 21. 7. 2006, 4:26
Bydliště: Bratislava

22. 1. 2009, 2:52

Pani,

:?: co vravite na tento sustruh:
http://cgi.ebay.at/Drehbank-Drehmaschin ... 240%3A1318

Parametrami to vyzera na C3/Assist/Proma... a cena je fakt velmi zaujimava - este cakam a postovne na slovensko, ale pocitam ze bude cca 15Euro
Přílohy
7838_3.jpg
Sanest choice in the insane world:
Beware the beast but enjoy the feast he offers
Svoby
Příspěvky: 267
Registrován: 25. 1. 2008, 2:42
Bydliště: Lysa nad Labem
Kontaktovat uživatele:

22. 1. 2009, 3:27

Za postovny si rekne urcite vic. Tech 15e bude jen po rakousku. Ja sem na eBay koupil Proxxona MF70 a za postovny sem dal 22e. Ten soustruh bude urcite jednou tak tezsi a tim i drazsi postovny. A ta cena neni zas tak supr , kdyz se hleda tak najdes. Znamej si koupil cinana o stejny velikosti pred ,rokem za 12.000. Kc a to byla normalni cena na krame (nejakej BauBau). Kdyz byl v akci tak byl cca za 10.000,-
Kdo nic nedela ,nic nesku...
Laco19
Příspěvky: 276
Registrován: 17. 12. 2008, 4:19
Bydliště: Kosice

22. 1. 2009, 5:11

teebee píše:Pani,

:?: co vravite na tento sustruh:
http://cgi.ebay.at/Drehbank-Drehmaschin ... 240%3A1318

Parametrami to vyzera na C3/Assist/Proma... a cena je fakt velmi zaujimava - este cakam a postovne na slovensko, ale pocitam ze bude cca 15Euro
V Metre bola pred par tyzdnami akcia na Asist. Stal 12500SK s DPH, bol dlhsi, mal zobrazovanie otacok na displeji. Neviem ci akcia este stale netrva.
Doprava za 15EUR je urcite nerealna, pokial ju nedotuje predavajuci. Mna napriklad vysla doprava C3 z anglicka na cca 4700SK.
Co sa tyka kvality sustruhu, asi uz vies co kupujes - na webe je o mini sustruhoch plno informacii. Pred prvym zapnutim to treba nielen nastavit ale aj vycistit od piesku a kovovych pilin - ja som ich mal vsade, aj v sklucovadlach.
teebee
Příspěvky: 75
Registrován: 21. 7. 2006, 4:26
Bydliště: Bratislava

22. 1. 2009, 6:40

Nemate nahodou niekto metro kartu? ani ma tam nepusti pozret si letak bez cisla :-(. O tom assiste som tiez uvazoval, ale vacsinou je za cca 17500 a to sa mi zda trochu moc - hlavne ak viem nieco podobne dostat za 12k (tych 50mm na dlzke by tiez nebolo zle mat :-)
Sanest choice in the insane world:
Beware the beast but enjoy the feast he offers
fdundel
Příspěvky: 90
Registrován: 25. 11. 2007, 3:03
Bydliště: Pozďatín-okres Třebíč

22. 1. 2009, 6:45

jestli ti pomůže česká tak :02 284577 10 1
Laco19
Příspěvky: 276
Registrován: 17. 12. 2008, 4:19
Bydliště: Kosice

22. 1. 2009, 6:56

teebee píše:Nemate nahodou niekto metro kartu? ani ma tam nepusti pozret si letak bez cisla :-(. O tom assiste som tiez uvazoval, ale vacsinou je za cca 17500 a to sa mi zda trochu moc - hlavne ak viem nieco podobne dostat za 12k (tych 50mm na dlzke by tiez nebolo zle mat :-)
Prehrabal som letaky za posledny mesiac a nasiel som to, platnost akcie bola len do 20.01. ale aj tak by som sa na tvojom mieste nanho siel pozriet, co stoji teraz.
Doprava aj takeho maleho sustruhu bude dost draha, nebude to zanedbatelna suma. Aj keby bol v Metre trosku drahsi, je aj lepsie vybaveny, kvalitou to bude asi podobne a mas aj realnu zaruku - v rakusku ju koli cene dopravy asi nevyzijes.
Naposledy upravil(a) Laco19 dne 22. 1. 2009, 7:02, celkem upraveno 1 x.
teebee
Příspěvky: 75
Registrován: 21. 7. 2006, 4:26
Bydliště: Bratislava

22. 1. 2009, 6:56

Pomohlo, vrela vdaka

zial ten assist tam uz nie je :-(
Sanest choice in the insane world:
Beware the beast but enjoy the feast he offers
teebee
Příspěvky: 75
Registrován: 21. 7. 2006, 4:26
Bydliště: Bratislava

22. 1. 2009, 6:59

Musim najprv zohnat niekoho kto ma karticku tu v blave aby som sa tam vobec dostal... uvidime co povie rakusak na postovne. Na tej 300 sa mi paci, ze k tomu je fura prislusenstva, neviem o tom, ze by asist napr mal pohyblivu lunetu
Sanest choice in the insane world:
Beware the beast but enjoy the feast he offers
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5201
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

22. 1. 2009, 7:01

teebee píše:Musim najprv zohnat niekoho kto ma karticku tu v blave aby som sa tam vobec dostal... uvidime co povie rakusak na postovne. Na tej 300 sa mi paci, ze k tomu je fura prislusenstva, neviem o tom, ze by asist napr mal pohyblivu lunetu
Ta se ale dá koupit za relativně málo.
Laco19
Příspěvky: 276
Registrován: 17. 12. 2008, 4:19
Bydliště: Kosice

22. 1. 2009, 7:12

teebee píše:Musim najprv zohnat niekoho kto ma karticku tu v blave aby som sa tam vobec dostal... uvidime co povie rakusak na postovne. Na tej 300 sa mi paci, ze k tomu je fura prislusenstva, neviem o tom, ze by asist napr mal pohyblivu lunetu
Ak si v BA a Rakusaka mas par km za hranicami je to ina vec.
U toho Asista neviem z istotou ani ci ma pevny hrot :wink: .
Cena za sustruh je jedna vec ale za zakladne prislusenstvo som dal dalsich 10.000,-SK: 4 celustova hlava + redukcia, nejake noze, digitalny mikrometer, uchylkomer so stojanom a zopar dalsich drobnosti...
teebee
Příspěvky: 75
Registrován: 21. 7. 2006, 4:26
Bydliště: Bratislava

22. 1. 2009, 7:19

Laco19 píše: Ak si v BA a Rakusaka mas par km za hranicami je to ina vec.
U toho Asista neviem z istotou ani ci ma pevny hrot :wink: .
Cena za sustruh je jedna vec ale za zakladne prislusenstvo som dal dalsich 10.000,-SK: 4 celustova hlava + redukcia, nejake noze, digitalny mikrometer, uchylkomer so stojanom a zopar dalsich drobnosti...
Presne o to mi islo... K asistu je prislusenstvo len jeden pevny hrot + kluc na sklucovadlo :P. a hlavne som nikde nenasiel prislusenstvo typu lunety a tak (mozno by tam pasovali nejake veci Proma abo podobne) S dalsimi vydavkami pocitam (4-celustovka, noze, unasace, lunety, meradla...) celu dielnu vybavujem od nuly :-(
Sanest choice in the insane world:
Beware the beast but enjoy the feast he offers
Laco19
Příspěvky: 276
Registrován: 17. 12. 2008, 4:19
Bydliště: Kosice

22. 1. 2009, 7:29

teebee píše:
Laco19 píše: Ak si v BA a Rakusaka mas par km za hranicami je to ina vec.
U toho Asista neviem z istotou ani ci ma pevny hrot :wink: .
Cena za sustruh je jedna vec ale za zakladne prislusenstvo som dal dalsich 10.000,-SK: 4 celustova hlava + redukcia, nejake noze, digitalny mikrometer, uchylkomer so stojanom a zopar dalsich drobnosti...
Presne o to mi islo... K asistu je prislusenstvo len jeden pevny hrot + kluc na sklucovadlo :P. a hlavne som nikde nenasiel prislusenstvo typu lunety a tak (mozno by tam pasovali nejake veci Proma abo podobne) S dalsimi vydavkami pocitam (4-celustovka, noze, unasace, lunety, meradla...) celu dielnu vybavujem od nuly :-(
Bud rad, ze mas aspon tu dielnu. Ja ju nemam...
Aj ked najnutnejsie vybavenie dielne (kladivo a zverak :wink: ) mam, teraz sa dovybavujem. Zajtra mi pride zvaraci invertor, chystam sa objednat k sustruhu dalsie prislusenstvo a nieco na frezovanie za cca 14.000,-SK.
teebee
Příspěvky: 75
Registrován: 21. 7. 2006, 4:26
Bydliště: Bratislava

23. 1. 2009, 2:57

Svoby píše:Za postovny si rekne urcite vic. Tech 15e bude jen po rakousku. Ja sem na eBay koupil Proxxona MF70 a za postovny sem dal 22e. Ten soustruh bude urcite jednou tak tezsi a tim i drazsi postovny.
Dosiel mail od predajcu, postovne do SK je 25e - to sa da...
BTW ma sem-tam cestu do Blavy, taze by mi to mohol rovno doniest a postovne mam zadara. abo si uz konecne urobim vylet do viedne :)
Svoby píše: A ta cena neni zas tak supr , kdyz se hleda tak najdes. Znamej si koupil cinana o stejny velikosti pred ,rokem za 12.000. Kc a to byla normalni cena na krame (nejakej BauBau). Kdyz byl v akci tak byl cca za 10.000,-
cena nie je AZ TAK super, ale je to celkom znesitelne (CZK v poslednej dobe nejak strasne oslabila, taze 10k CZK by bolo lepsie). v podstate to vychadza na tie iste prachy ako assist

BTW all: myslite ze by sa uzivilo samostatne vlakno, kde by sa pisali upozornenia na vsetky akcie okolo veci, co by nas mohli zaujimat? - nie kazdemu chodia domov vsetky letaky a zas kazdy tyzden prehladavat net, ci niekde v cechach nie je nahodou akcia na nieco zaujimave asi nikto robit nebude... ale ked dostanem echo ze v cze OBI (a pod.) prave maju v akcii sustruh/frezu/atomovu elektraren.... to by uz stalo za nejaky vylet.
Sanest choice in the insane world:
Beware the beast but enjoy the feast he offers
Odpovědět

Zpět na „CNC soustruhy“