Pákový koník

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
oOvOo
Příspěvky: 128
Registrován: 9. 11. 2013, 9:49

13. 7. 2018, 10:01

Dobrý večer
neměl by někdo zájem o výměnu pákového koníka z fotek za pákového koníka na MN8O? Nevím z čeho pochází, osová výška je 90mm, měl by nejspíše pasovat na lože tipu RM 10, či Schaublin 90. Alspoň podle toho co jsem dohledal. Já jej loni koupil na bazoši. Bylo u něj napsáno nejspíše z MN80, věděl jsem, že to není originál na MN80, ale doufal jsem, že je už předělaný nebo že bude stačit dodělat mezi kus. Osová výška je ale vyšší a to by znamenalo jej ofrézovat. A to bych nerad, přijde mi to škoda takový zásah. Proto bych mu tady rád dal šanci se přede mnou zachránit.
Pro dodržení pravidel cena 8500kč (tolik chtějí teď na bazoši za koníka na MN80), ale jak jsem psal, jde mně o výměnu prosím. Nepotřebuji prodat, potřebuji koníka. Šance asi není velká, ale náhoda je ...
Děkuji Ondřej
Přílohy
K1 – kopie.JPG
K1 – kopie.JPG (176.74 KiB) Zobrazeno 1152 x
K3 – kopie.JPG
K3 – kopie.JPG (178.15 KiB) Zobrazeno 1151 x
K4 – kopie.JPG
K4 – kopie.JPG (181.18 KiB) Zobrazeno 1151 x
MN80, N1, BF20, Strigon MP200M,FH2A, Horný SV13
zverodoktor
Příspěvky: 2970
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

13. 7. 2018, 10:48

Ahoj,
a to pri tom všetkom sa ti môže stať, že ten koník na MN-80 čo kúpiš ti na 90% nebude pasovať. MN-ky boli čo kus to originál, aj o niekoľko milimetrov. Takže úprave sa zrejme nevyhneš.

EDIT: miestny člen ponúkal nedávno pákový koník tu:
viewtopic.php?f=8&t=27360&p=281839&hili ... 80#p281839

skús, či ho náhodou ešte nemá.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Odpovědět

Zpět na „Prodej“