Levné frézky - průběžná aktualizace

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

7. 10. 2018, 7:21

Bych řekl, že zdrojem jisté nevrlosti o tomto vláknu bude také vyšší počet konkurentů pro zájemce o stroj. Někdo si najde stroj na bazoši a pak tady vidí odkaz nejlépe s komentářem, jak je ten stroj dobrý. Tak se zvyšuje počat zájemců i o ty, co na bazoš nechodí ale pravidelně čtou toto forum. Což nasere, to chápu.
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

7. 10. 2018, 4:10

bobik píše: 7. 10. 2018, 7:21 Bych řekl, že zdrojem jisté nevrlosti o tomto vláknu bude také vyšší počet konkurentů pro zájemce o stroj. Někdo si najde stroj na bazoši a pak tady vidí odkaz nejlépe s komentářem, jak je ten stroj dobrý. Tak se zvyšuje počat zájemců i o ty, co na bazoš nechodí ale pravidelně čtou toto forum. Což nasere, to chápu.
Taky mě to napadlo. Nicméně pak bych se nebránil, ať ten, co to chce kupovat, pošle dotyčnému, co sem odkaz dal, prosbu aby odkaz smazal. S rozumným vysvětlením. Samozřejmě otázka je, komu všemu takto vyhovět, protože toho můžou krásně zneužívat i případní překupníci.
Nicméně to už je pak na dotyčném uvážit, jestli je to skutečný člen fóra, nebo překupník co si udělal aktuálně jen pro ten účel registraci.
Třeba nick CharlieFreedom s datem registrace před minutou než mi přijde SZ a místem registrace Blansko by ve mně vzbudilo dojem poslat dotyčného do p..e s vážným podezřením, že se jedná o jistého pana K. S. z Blanska.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

18. 10. 2018, 1:44

S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

24. 10. 2018, 4:27

S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2018, 5:12

......... když už se tady ukájíte nad nefunkčními odkazy, tak hoďte printscreen ať můžou pohonit i ostatní co nevisí celý dny na bazoši :)
...nebo je to nějaká soutěž s denním počtem příspěvků, že bych se připojil :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

24. 10. 2018, 6:38

tumlik píše: 24. 10. 2018, 5:12
......... když už se tady ukájíte nad nefunkčními odkazy, tak hoďte printscreen ať můžou pohonit i ostatní co nevisí celý dny na bazoši :)
...nebo je to nějaká soutěž s denním počtem příspěvků, že bych se připojil :D
Hlavně tu někteří vedou soutěž, kdo bude mít víc debilních keců ve vláknech typu "Levné xxxx - průběžně aktualizováno". Možná je na čase vyzkoušet funkci "Ohlásit tento příspěvek".
Proč bych to měl jako dělat a komplikovat si život - platíš mě snad za to? Jakou cenu má printscreeen už neplatného inzerátu? Prostě je to pryč a honit si ho běž k sobě do dílny třeba nad sjetinou tvých blbých keců, cos tu za poslední dobu měl.
Jako sorry Tumlíku, do teď jsem si tě vážil. Ale když jsi trapný, tak jsi prostě trapný ….
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

24. 10. 2018, 7:01

Aleši kliiiiid
jako fotka něčeho zajímavého to smysl má - byla tu o tom diskuse, už je proto, aby bylo vidět co existuje za mašinky
jako odkaz který jsi sem dal dnes odpoledne, asi v 18.00 byl funkční a teď v 19.52 už ne to fakt smysl nemá
......
byla to fotka mini frézky Steinel, byl tam i štítek, v nadpisu inzerátu bylo prodám frézku SteiLeN
jestli si to dobře pamatuju bylo tam 5000,-
Naposledy upravil(a) testone dne 24. 10. 2018, 7:07, celkem upraveno 1 x.
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

24. 10. 2018, 7:06

tohle mi z toho inzerátu zůstalo viset ve woknech
Steinel.png
Steinel.png (122.28 KiB) Zobrazeno 3084 x
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2018, 9:02

aleshonsa píše: 24. 10. 2018, 6:38
tumlik píše: 24. 10. 2018, 5:12
......... když už se tady ukájíte nad nefunkčními odkazy, tak hoďte printscreen ať můžou pohonit i ostatní co nevisí celý dny na bazoši :)
...nebo je to nějaká soutěž s denním počtem příspěvků, že bych se připojil :D
................. Možná je na čase vyzkoušet funkci "Ohlásit tento příspěvek".
Proč bych to měl jako dělat a komplikovat si život - platíš mě snad za to? Jakou cenu má printscreeen už neplatného inzerátu? Prostě je to pryč a honit si ho běž k sobě do dílny třeba nad sjetinou tvých blbých keců, cos tu za poslední dobu měl.
Jako sorry Tumlíku, do teď jsem si tě vážil. Ale když jsi trapný, tak jsi prostě trapný ….
rozhodně ohlašuj, od toho tam je přeci to tlačítko, zejména pro takové uvědomělé uživatele :wink: předpokládám, že máš zřejmě nějakou kvalifikaci na určování co je a co není trapné, přitom dotaz byl stručný, když už sem sekáte odkazy z bazoše, proč k tomu nepřihodit rovnou printscreen aby to vůbec mělo nějaký smysl ?, odkazuješ mě na sjetinu blbých keců....to jsou který, to byla nějaká anketa, kterou jsem propásl a nebo to je jen tvůj subjektivní pocit ?.....jak vidno budeš chabrus na nervy, mě tvoje blbé kecy vůbec nevadí :)
a testonemu díky za prtscr, protože to je za celou dobu jediný smysluplný příspěvek v těch vláknech xxx-cosi
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

24. 10. 2018, 9:10

aleshonsa píše: 24. 10. 2018, 6:38
tumlik píše: 24. 10. 2018, 5:12
......... když už se tady ukájíte nad nefunkčními odkazy, tak hoďte printscreen ať můžou pohonit i ostatní co nevisí celý dny na bazoši :)
...nebo je to nějaká soutěž s denním počtem příspěvků, že bych se připojil :D
Hlavně tu někteří vedou soutěž, kdo bude mít víc debilních keců ve vláknech typu "Levné xxxx - průběžně aktualizováno". Možná je na čase vyzkoušet funkci "Ohlásit tento příspěvek".
Proč bych to měl jako dělat a komplikovat si život - platíš mě snad za to? Jakou cenu má printscreeen už neplatného inzerátu? Prostě je to pryč a honit si ho běž k sobě do dílny třeba nad sjetinou tvých blbých keců, cos tu za poslední dobu měl.
Jako sorry Tumlíku, do teď jsem si tě vážil. Ale když jsi trapný, tak jsi prostě trapný ….
Aleši, zklidni hormon. Tumlík má pravdu že nefunkční odkaz je k ničemu. Přeci jste jako zastánci tohoto a podobných vláken tvrdili, že to má mít přínos pro členy fóra. A jaký přínos má nefunkční odkaz? Když tě, jak píšeš, nikdo neplatí, tak proč to takhle dáváš do fóra? Takový post je tu platný jako slepý pes na honě! A s těma blbýma kecama jsi zase vyhrál ty. Můžeš jít do dílna a ....
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

24. 10. 2018, 9:17

Josef píše: 24. 10. 2018, 9:10 A s těma blbýma kecama jsi zase vyhrál ty.
Opravdu?
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

24. 10. 2018, 9:27

tumlik píše: 24. 10. 2018, 9:02
aleshonsa píše: 24. 10. 2018, 6:38
tumlik píše: 24. 10. 2018, 5:12

......... když už se tady ukájíte nad nefunkčními odkazy, tak hoďte printscreen ať můžou pohonit i ostatní co nevisí celý dny na bazoši :)
...nebo je to nějaká soutěž s denním počtem příspěvků, že bych se připojil :D
................. Možná je na čase vyzkoušet funkci "Ohlásit tento příspěvek".
Proč bych to měl jako dělat a komplikovat si život - platíš mě snad za to? Jakou cenu má printscreeen už neplatného inzerátu? Prostě je to pryč a honit si ho běž k sobě do dílny třeba nad sjetinou tvých blbých keců, cos tu za poslední dobu měl.
Jako sorry Tumlíku, do teď jsem si tě vážil. Ale když jsi trapný, tak jsi prostě trapný ….
rozhodně ohlašuj, od toho tam je přeci to tlačítko, zejména pro takové uvědomělé uživatele :wink: předpokládám, že máš zřejmě nějakou kvalifikaci na určování co je a co není trapné, přitom dotaz byl stručný, když už sem sekáte odkazy z bazoše, proč k tomu nepřihodit rovnou printscreen aby to vůbec mělo nějaký smysl ?, odkazuješ mě na sjetinu blbých keců....to jsou který, to byla nějaká anketa, kterou jsem propásl a nebo to je jen tvůj subjektivní pocit ?.....jak vidno budeš chabrus na nervy, mě tvoje blbé kecy vůbec nevadí :)
a testonemu díky za prtscr, protože to je za celou dobu jediný smysluplný příspěvek v těch vláknech xxx-cosi
Dotaz???? Nic jsi se neptal.
Jinak k poslední větě - asi jsi se nevšiml, že tohle je inzerce a ne nějaká výstavní galerie.

Zbytek nehodlám komentovat.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

24. 10. 2018, 9:31

Josef píše: 24. 10. 2018, 9:10
aleshonsa píše: 24. 10. 2018, 6:38
tumlik píše: 24. 10. 2018, 5:12

......... když už se tady ukájíte nad nefunkčními odkazy, tak hoďte printscreen ať můžou pohonit i ostatní co nevisí celý dny na bazoši :)
...nebo je to nějaká soutěž s denním počtem příspěvků, že bych se připojil :D
Hlavně tu někteří vedou soutěž, kdo bude mít víc debilních keců ve vláknech typu "Levné xxxx - průběžně aktualizováno". Možná je na čase vyzkoušet funkci "Ohlásit tento příspěvek".
Proč bych to měl jako dělat a komplikovat si život - platíš mě snad za to? Jakou cenu má printscreeen už neplatného inzerátu? Prostě je to pryč a honit si ho běž k sobě do dílny třeba nad sjetinou tvých blbých keců, cos tu za poslední dobu měl.
Jako sorry Tumlíku, do teď jsem si tě vážil. Ale když jsi trapný, tak jsi prostě trapný ….
Aleši, zklidni hormon. Tumlík má pravdu že nefunkční odkaz je k ničemu. Přeci jste jako zastánci tohoto a podobných vláken tvrdili, že to má mít přínos pro členy fóra. A jaký přínos má nefunkční odkaz? Když tě, jak píšeš, nikdo neplatí, tak proč to takhle dáváš do fóra? Takový post je tu platný jako slepý pes na honě! A s těma blbýma kecama jsi zase vyhrál ty. Můžeš jít do dílna a ....
My jsme hlavně zastánci toho aby tady lidi co je to nezajímá nedělali bordel.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

24. 10. 2018, 9:36

testone píše: 24. 10. 2018, 7:01 Aleši kliiiiid
jako fotka něčeho zajímavého to smysl má - byla tu o tom diskuse, už je proto, aby bylo vidět co existuje za mašinky
jako odkaz který jsi sem dal dnes odpoledne, asi v 18.00 byl funkční a teď v 19.52 už ne to fakt smysl nemá
......
byla to fotka mini frézky Steinel, byl tam i štítek, v nadpisu inzerátu bylo prodám frézku SteiLeN
jestli si to dobře pamatuju bylo tam 5000,-
Jo máš pravdu, že tohle třeba byl zrovna zajímavý kousek obecně, ne jen kvůli ceně. Ale obecně nevím, proč k odkazům dávat screenshot. Když je to třeba FA3, nebo jako výše ta FA5, tak když je to pryč tak je to prostě pryč.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

24. 10. 2018, 9:43

Zjednodušeně poslední dobou mi aktivita některých lidí ve vláknech tohoto typu zavání tzv. trollováním.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“