hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2018, 8:57

Takhle to vypadá, když bývalý student medicíny zkouší svařovat (dnešní práce jednoho spolužáka mého synka ze strojárny :-))
Přílohy
cvut.jpg
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2018, 8:59

tumlik píše: 6. 12. 2018, 8:47
ze stejného důvodu mě začínají srát profesionální politici typu marečka bendovýho, sobotky, kalouska, kteří toho za 25 let v politice mají za hrbem tolik, že je to k zblití viz. http://www.nfpk.cz/_userfiles/soubory/k ... bsahla.pdf
dal bych jedno funkční období a táhněte do hajzlu
Tak na tohle máme stejnej názor ,zvlášť když znám jednoho senátora od jeho 13 let a druhého exministra od mého dětství . :wink: a to mě ex pár let po revoluci lákal , nepodlehnul jsem ,ale je pravda že je lepší bejt zdravej a bohatej než chudej a nemocnej :mrgreen:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

6. 12. 2018, 9:01

prochaska píše: 6. 12. 2018, 8:57 Takhle to vypadá, když bývalý student medicíny zkouší svařovat (dnešní práce jednoho spolužáka mého synka ze strojárny :-))
Kdyby to byl gynekolog tak bys čučel že to dokázal vejfukem :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

6. 12. 2018, 9:12

prochaska píše: 6. 12. 2018, 8:57 Takhle to vypadá, když bývalý student medicíny zkouší svařovat (dnešní práce jednoho spolužáka mého synka ze strojárny :-))
Hezké šití. Ty stehy jsou samorozpustné či jak se to odborně jmenuje (v létě mne operovali a už si to nepamatuju-prostě Němec) nebo to bude vytahovat?
Kdyby to byl bývalý krejčovský učeň, nebo Biĺak, tak by zase třeba naentloval okraje. :lol:
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

6. 12. 2018, 9:48

tumlik píše: 6. 12. 2018, 8:47 Josef, nic v tomto duchu jsem nechtěl říct, to jsi blbě pochopil, chtěl jsem tím jenom napsat, že pokud to individum, které jsem uvedl udělá i pravdivou reportáž, tak vzhledem ke skutečnostem výše uvedeným to tu úroveň dokumentu snižuje až někam ...... je to prostě k pousmání
ze stejného důvodu mě začínají srát profesionální politici typu marečka bendovýho, sobotky, kalouska, kteří toho za 25 let v politice mají za hrbem tolik, že je to k zblití viz. http://www.nfpk.cz/_userfiles/soubory/k ... bsahla.pdf
dal bych jedno funkční období a táhněte do hajzlu
No vidíš, ale rozdíl od tvůrců filmu a tvůrců toho rozboru na Kalouska je ten, že autoři toho druhého se "jaksi zapoměli podepsat". A už to je je důvod tomu nevěřit, že je to na rovinu. Nejsem vůbec zastánce Kalouska, ale na druhé straně vím, kdo má největší zájem na jeho diskreditaci. Kde on ten Kalousek ty nakradené miliardy skrývá? Prochlastat to nemohl, tak dobrý zase není.Jedno funkční období je nanic, než se poslanec rozkouká (to myslím v dobrém slova smyslu), tak je konec mandátu. V tom horším slova smyslu se rozkoukají všichni velmi rychle, takže si pak vyber tu lepší variantu. :(
V ANO a SPD se ani moc rozkoukávat nemusí, stačí když "vidí" majitel.
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

6. 12. 2018, 9:51

Jojo, to jsou úplně základy.
- zpochybni informace
- nelze-li zpochybnit informace, zpochybni způsob jejich získání
- nelze li ani to, zpochybni osobnost toho, kdo je získal nebo prezentuje

Když se od někoho něco dozvím, ta informace zapadá do kontextu a je ověřitelná, tak ať je to třeba ruský Sputnik. Nakonec od nepřátel se člověk vždy dozví nejvíc. Když se zeptáte věrohodného Faltýnka, tak se jistě nic podstatného nedozvíte (ten to, že je účelofka a kampáááň).
Přichází-li informace z nějakého teoreticky pochybného zdroje, že jistě třeba být ostražitější, ale ne ji odmítnout jen z tohoto důvodu.

Ale koblihy to stejně nepřesvědčí. Fürer s hezkou legendou prostě táhne.

Ať žije milovaný vůdce, díky němu konečně bude německý národ zastávat roli, která mu historicky náleží.
Sláva Stalinovi, to on nám dal metro.
Sláva KSČ, v 7. pětiletce se zvýšila produkce spotřebního zboží o 3.7% a na trh byly dodány 2 nové modely automatických praček.
Sláva Babišovi, zamete s korupcí a nešvary, narovná podnikatelské prostředí.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2565
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

6. 12. 2018, 10:37

Josef píše: 6. 12. 2018, 9:48 ... Kde on Kalousek ty nakradené miliardy skrývá? ....
To přece není problém - pár nemovitostí (nejlépe v cizině) přes pár společností nebo advokátních kanceláří, pár známek, pár diamantů, pár uměleckých děl ...
Čímž netvrdím, že je to jeho případ - :-) ... kdo jiný, než bývalý ministr finací by měl vědět, jak se co hledá ...a tedy, jak se tomu vyhnout ... něco jako nejhůř chytitelný bývá bývalý polda, co se dá na druhou stranu ...
Jako když chtěl potopit Sašu Vondru (toho ovšem taky nemusím) - to najednou FAÚ měl výsledky - dřív nebylo možno nic dohledat ...
A co ten jeho švagr, co v Příbrami zastřelil nejdřív dejme tomu nějakého "bosse" a pak sebe
A co ten jeho kámoš Šťáva, co se snaží dojit stát o miliardy kvůli krevní plazmě apod ....

Když je někde příliš mnoho náhodných skutečností, tak je to příliš mnoho divných náhod ...
A třebas se čeká na promlčení a bůhvíco ještě ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

6. 12. 2018, 11:02

njn, ale signore Čaulidi to přeci dělá, zametá pod koberec a řadí to do fonty a kdo z lajny .fertu vyčuhuje na toho zaklekne, takže sliby plni a ano bude líp, někomu, lidu českému ovšem až v pekle :?

A ten znáte, sejde se Rus, Slovák a Japonec, ups error, vono to nejni for, to jen vrcholní politici v ČR jednají v jaké příští sestavě budou vládnout čecháčkům :lol:
Holt historie se opakuje jak pokaženej kolotoč a ovčané pořád nic, asi síla (ne)zvyku si vládnout samy, tak se nedivme že je to samozřejmě v pr..li jak to komentují ti jež to vidí z venčí
https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/484 ... voleb.html

Tavárišč O O Hlavaskopová (Ovar Ovarovič) se dnes opřel do BIS, tak se jen modlím aby byl nejbližším vyhoštěným cizím špijonem, aj opět chyba vlastně v tomto případě by to byla vlastizrada zato v jiné době špagát...

Tak si říkam, kdo tady ješte nevládl a napadá mne, že když je tady poptávka po silné ruce co to všechno vyřeší, tak vzhledem k tomu, že skopčácí tady již byli, tak by nemusel vadit vojenský převrat !?
:idea: nebo žeby k němu došlo ani o tom nevíme, kdo že je to vrchním velitelem v ČR? Musím kouknut, zda to ještě platí, ale býval to kdysi prezident... :?
Tak nashle v pekle :D
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

7. 12. 2018, 3:48

BISka nemůže napsat do zpráv, že našla ruského nebo čínského špióna, protože zprávy jdou k Pánovi trenek a ten by to hned vykecal u Soukupa na Barrandově. Předtím by to samozřejmě těm Rusům a Číňanům osobně zavolal.

Dobře si pamatuju, že když Rusove obsadili Krym, tak Zeman prohlašoval, že mu Lavrov do očí přísahal, že v tom rusové prsty nemají. Za 14 dní se oficiálně Putin chlubil tim, že na Krymu to vedla GRU.
Tak teď nevím, jestli lhal Lavrov Zemanovi nebo lhal Zeman nám.
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

7. 12. 2018, 5:39

lapa píše: 6. 12. 2018, 10:37
Josef píše: 6. 12. 2018, 9:48 ... Kde on Kalousek ty nakradené miliardy skrývá? ....
To přece není problém - pár nemovitostí (nejlépe v cizině) přes pár společností nebo advokátních kanceláří, pár známek, pár diamantů, pár uměleckých děl ...
Čímž netvrdím, že je to jeho případ - :-) ... kdo jiný, než bývalý ministr finací by měl vědět, jak se co hledá ...a tedy, jak se tomu vyhnout ... něco jako nejhůř chytitelný bývá bývalý polda, co se dá na druhou stranu ...
Jako když chtěl potopit Sašu Vondru (toho ovšem taky nemusím) - to najednou FAÚ měl výsledky - dřív nebylo možno nic dohledat ...
A co ten jeho švagr, co v Příbrami zastřelil nejdřív dejme tomu nějakého "bosse" a pak sebe
A co ten jeho kámoš Šťáva, co se snaží dojit stát o miliardy kvůli krevní plazmě apod ....

Když je někde příliš mnoho náhodných skutečností, tak je to příliš mnoho divných náhod ...
A třebas se čeká na promlčení a bůhvíco ještě ...
nahoda je svine http://dfens-cz.com/to-je-ale-nahoda-andy/
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

7. 12. 2018, 5:39

lapa píše: 6. 12. 2018, 10:37
Josef píše: 6. 12. 2018, 9:48 ... Kde on Kalousek ty nakradené miliardy skrývá? ....
To přece není problém - pár nemovitostí (nejlépe v cizině) přes pár společností nebo advokátních kanceláří, pár známek, pár diamantů, pár uměleckých děl ...
Čímž netvrdím, že je to jeho případ - :-) ... kdo jiný, než bývalý ministr finací by měl vědět, jak se co hledá ...a tedy, jak se tomu vyhnout ... něco jako nejhůř chytitelný bývá bývalý polda, co se dá na druhou stranu ...
Jako když chtěl potopit Sašu Vondru (toho ovšem taky nemusím) - to najednou FAÚ měl výsledky - dřív nebylo možno nic dohledat ...
A co ten jeho švagr, co v Příbrami zastřelil nejdřív dejme tomu nějakého "bosse" a pak sebe
A co ten jeho kámoš Šťáva, co se snaží dojit stát o miliardy kvůli krevní plazmě apod ....

Když je někde příliš mnoho náhodných skutečností, tak je to příliš mnoho divných náhod ...
A třebas se čeká na promlčení a bůhvíco ještě ...
nahoda je svine http://dfens-cz.com/to-je-ale-nahoda-andy/
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

18. 12. 2018, 6:24

Pro odlehčení - Právě mám období rc-modelaření autíček. Ruštinu celkem stíhám, ale "pro sichr" někdy zapnu překladač a tak jsem zjistil, že umělá inteligence má už i fantazii :D
Fantazie.JPG
Mini soustruh SC-4
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 12. 2018, 10:46

stastne a vesele
Přílohy
vanoce.jpg
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

25. 12. 2018, 12:14

Já jsem toho tlusťocha Santu nikdy moc nemusel.
Takže mě tohle vyloženě potěšilo, že taky někdy dělá něco užitečného.
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

25. 12. 2018, 12:24

Mex píše: 25. 12. 2018, 12:14 že taky někdy dělá něco užitečného.
Třeba takový stylový papuče
Krysí.jpg
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“