Je někdo odtud nebo okolí?

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

15. 3. 2019, 11:00

Takže shanis někoho kdo pro tebe bude levně delat? Nebo jsem to nepochopil?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Petr68
Příspěvky: 878
Registrován: 3. 12. 2015, 9:38
Bydliště: Karlovy vary

15. 3. 2019, 11:59

Já to teda pochopil tak, že by si právě dotyčný díky této nabídce naopak polepšil proti tomu co tento kraj standardně nabízí.
Strigon ME-250, SV18RA, Mikromat SFW200/600, L-TEC Ductling II
Dynamik
Příspěvky: 47
Registrován: 16. 2. 2019, 10:53

16. 3. 2019, 12:18

Díky, Petře! Člověk přece nemusí být jen farářem, aby vykonal něco prospěšného, když je to snadné, nenákladné a bezrizikové. Třeba kdysi, když jsem argumentoval ohl. zřízení web. kamery, jak jsem uvedl výše, tak jsem taky přitom argumentoval pro výměnu strašných fotek, kterými se město H. Slavkov tehdy prezentovalo na své web. stránce https://www.hornislavkov.cz/ A dnes už se možná právě díky tomu město prezentuje fotkami až z toho málem oči přechází (fotky se postupně přepínají). Ještě mě tedy štve ta zrušená železniční trať č. 144, zatím ale nevím jak na to, i když určitý optimizmus mám. Ve Varech má moje známá dva pozemky, tak se proto stavím v létě i tam, abych posoudil jejich možné využití. A pak i Stanovice, rodiště mé maminky. V H. Slavkově navštívím i muzeum, abych osondoval možnou instalaci jednoho exponátu (na své náklady), který se tentokrát týká přímo mě osobně. A nakonec i prohlídnu na kostele umístění té web. kamery. Furt je co řešit.
Výzkum/vývoj techniky pro dynamiku tekutin, její prototypování v 3D CAD a měření
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“