Dotaz

Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

5. 6. 2019, 11:42

Engineer píše: 5. 6. 2019, 11:26
Britt píše: 5. 6. 2019, 9:54 Pán má představu, že mu doma leží poklad a chce za to 10000 a výš.
Pokud je tam třeba značená nástrojovka o větším průměru nebo značenej dural, tak to klidně i tak může být. Odhadovat cenu podle fotky je blbost a to, že by to chtěla většina diskutujících nejlépe za odvoz je jak koukám tady asi normální, že..... :lol:
No vesměs je to na hovno protože to značení nějakýho strejdy(pokud tam je ) nezaručí že se nesplet a dělat na něčem tejden a v kalírně zjistí že je to něco jinýho tak jseš slušně v mínusu a ten strejda ti škodu nezaplatí . Tak že asi tak.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2264
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

5. 6. 2019, 11:55

Tak splést se může i kdejakej strejda ve Feroně...
To co jsem přivezl mělo přímo stitky omotany potravinarskou fólii a ještě číslo fixou. Byla tam čísla tavby atd. I pro a od koho to bylo...
Engineer
Příspěvky: 2354
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

5. 6. 2019, 1:07

fmodel píše: 5. 6. 2019, 11:42
Engineer píše: 5. 6. 2019, 11:26
Britt píše: 5. 6. 2019, 9:54 Pán má představu, že mu doma leží poklad a chce za to 10000 a výš.
Pokud je tam třeba značená nástrojovka o větším průměru nebo značenej dural, tak to klidně i tak může být. Odhadovat cenu podle fotky je blbost a to, že by to chtěla většina diskutujících nejlépe za odvoz je jak koukám tady asi normální, že..... :lol:
No vesměs je to na hovno protože to značení nějakýho strejdy(pokud tam je ) nezaručí že se nesplet a dělat na něčem tejden a v kalírně zjistí že je to něco jinýho tak jseš slušně v mínusu a ten strejda ti škodu nezaplatí . Tak že asi tak.
No myslím, že v dnešní době to riziko bude už odkudkoliv ... stačí si přečíst vlákno o materiálech z Číny. Pochopitelně pokud bych měl dělat někomu drahej nástroj zakázkově, tak si tu placku materiálu koupím odněkud, kde bude minimální riziko, ale pro svoji potřebu a výrobu svých přípravků, který si zušlechtím doma mne to tolik nebolí ... stačí zkusit nějakej vzorek danýho materiálu abych věděl jestli to značení není totál mimo. V domácích podmínkách stejně člověk nemůže jít na hranu s tepelným zpracováním.
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3295
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

5. 6. 2019, 1:11

za 50kč ti ti změří složení x počet tyček a bude to stát několik tyček...
nebral bych to časen si zásoby naděláš abys doma něco měl...
a když chce někdo po mě vyrobit z dražších materiálů tak ho pošlu nech si ho jde koupit a mám volno...
neživí mě to a mám pokoj od otravů co si myslí že kg bronzu stojí 10kč a hodina na stroji 15 :)
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Odpovědět

Zpět na „ceníky“