Klimbíkův TOS S-28

fotky našich strojů, aneb co máme doma
Odpovědět
Uživatelský avatar
Klimbik
Příspěvky: 664
Registrován: 11. 12. 2018, 10:18

15. 8. 2019, 11:27

ja myslim, ze tihle dva zavidi (elbarto a kenybz), ze mam chut tocit a oni ji nemaji.
Youtube - "klimbíkova bastlírna" :twisted:
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

15. 8. 2019, 11:49

pro samou práci není čas cosi točit a už vůbec né to pak zpracovávat...další problém je že to co bych natočil většinou nemůžu zveřejnit / know how / né třeba moje, protože opravuju zákazníkovu linku a abych natáčel kdejakou kravinu to mě příjde zbytečné a ztráta cenného času.
a za další musel bych mít tým kameramanů aby to stíhali.
závist v tom není pro mě je to prostě směšné točit takové hovadiny ale chápu, že se na to někdo rád dívá a to je oč jde tobě a baví tě to ...každého věc. pár videí jsem kdysi natočil telefonem a jsou na youtube kvalita 0 nicméně tam jde o obsah
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Uživatelský avatar
Klimbik
Příspěvky: 664
Registrován: 11. 12. 2018, 10:18

15. 8. 2019, 11:55

kenybz: no vidis, tak ty to chapes, tak proc se snizujes k nejakym urazkam, ze jsem se vubec nic nenaucil, ze jsem jelito apod :) vzdyt to ani neni pravda, kdybys vedel jake prd jsem umel predtim nez jsem zacal neco tocit, to bys teprv cumel :) posouvam se, ale profik proste nejsem no :)
a jeste jsi ted uznal, ze profici na to nemaji cas a nechce se jim, to znamena, ze to co natocim ja je dejme tomu maximum, co pak na youtube jde najit :) (ne to jako neni pravda, ale kdyz to prezeneme...). takze i ja muzu nekoho neco dobreho naucit :) neuveritelne!
Naposledy upravil(a) Klimbik dne 15. 8. 2019, 11:57, celkem upraveno 1 x.
Youtube - "klimbíkova bastlírna" :twisted:
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

15. 8. 2019, 11:57

Tohle je úchylka těch mladých, být viděn. U oběda dokáží udělat 30 selfíček, dát to na xichtoknihu a nic jim nevadí, že jim oběd dávno vystydl.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

15. 8. 2019, 11:58

Klimbik píše: 15. 8. 2019, 10:30
PS: btw urazet me a ponizovat, to dokaze kazdy, zkuste me spis prekonat! tak GL :)
Stačí se podívat na trubku když tam nějakej idiot sežere pálivou papričku nebo si s ní vytře prdel ,to tě asi překoná ,má to větší vypovídající hodnotu :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10102
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

15. 8. 2019, 12:00

Britt píše: 15. 8. 2019, 11:57 Tohle je úchylka těch mladých, být viděn. U oběda dokáží udělat 30 selfíček, dát to na xichtoknihu a nic jim nevadí, že jim oběd dávno vystydl.
Když toho moc neumí tak musí exhibovat, hlavně musí vypadat že jsou free a cool :lol: Něco umět už je větší fuška a není to hned .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Klimbik
Příspěvky: 664
Registrován: 11. 12. 2018, 10:18

15. 8. 2019, 12:04

fmodel: presne tak, neni to hned! nemuze nikdo cekat ze z kancelarske krysy bude pres noc profesionalni kovoobrabec a svarec :) ale i tak si myslim ze mam dobry vyvoj. at si kazdy rika co chce :)
Youtube - "klimbíkova bastlírna" :twisted:
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

15. 8. 2019, 12:07

PS: btw urazet me a ponizovat, to dokaze kazdy, zkuste me spis prekonat! tak GL :)
no zkus dohnat mě možná kdybys žil pár tisíc let tak snad jo :mrgreen:
každý máme jiné zájmy já nic točit nebudu a ještě abych tam vystavoval svůj xicht to neni moje parketa a ani nebude tak jak ty asi nebudeš vymýšlet komplikované stroje a opravovat součásti které servisní zastoupení nazve neopravitelnýmy
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

15. 8. 2019, 12:10

Pokud skutečně platí, že "Klimboše na jeho kanálech sjíždí náctiletí, kteří nikdy žádny stroj neviděli", tak je to hodně záslužný počin.
Jestli místo čumění na pálivou papričku v prdeli (jak psal fmodel), rozbití mobilu kladivem nebo 784. díl seriálu Přátele koukají na renovaci nějakého stroje, tak je hodně dobře. Takže pak si zaslouží Klimbík spíš pochválit než se do něho strefovat, řekl bych.
Uživatelský avatar
Klimbik
Příspěvky: 664
Registrován: 11. 12. 2018, 10:18

15. 8. 2019, 12:13

kenybz: myslel jsem prekonat treba v obsahu videi misto toho hejtovani. o tvoji praci nevim nic. teda ted uz trochu jo, kdyz si to rekl.
jakoze kdyz chce nekdo nekoho pomlouvat, tak at se prvne zamysli nad tim, jak tu stejnou vec dela on lepe, tzn. tocit videa o kovoobrabeni a pak kdyz v tom bude lepsi, tak muze neco hejtovat. pokud jen perfektne obrabis (verim, neberu to nikomu), tak porovnavame dve ruzne veci. ja vim ze nejsem dobry, ale taky se to jmenuje bastlirna (bastlit znamena podle diletantsky opravovat či vyrábět (z německého basteln), neboli neodborne opravit)
Youtube - "klimbíkova bastlírna" :twisted:
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

15. 8. 2019, 12:14

no že ses nic nenaučil je pravda taky jsem si pořídil tig teprve loni ale já jsem si ho přídil protože ho potřebuju při opravách a navařování poškození na nástrojích tak jsem očekával když sis ho koupil, že už budeš pěkně vyšívat...proto jsem to tak napsal. Máš prostě víc věcí rozdělaných najednou a nedotáhneš to dál..zatím a to je z mého pohledu škoda proto i ty řeči / to je ztráta času točit nějaké videa/ no a tebe to baví víc než kdybys věnoval více času zdokonalováním se
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Uživatelský avatar
Klimbik
Příspěvky: 664
Registrován: 11. 12. 2018, 10:18

15. 8. 2019, 12:16

Mex: diky, to je asi fakt, ze i kdyz proti znalostem vas vsech a zkusenostem jsou ty moje nulove, stejne se odeme muzou ostatni lidi neco dozvedet. ale nevim proc to tady porad nektere tak popuzuje. mozna ze to stale nechapou. ja nemuzu a nedelam to ani, abych nejakeho profika pouzoval co delat, neopucuju nikoho, jen si hraju :) vedlejsi efekt je pak treba i to, ze pokud se fakt najdou lidi, kteri zadny soustruh nebo frezku nikdy nevideli, uvidi to u me a budou nadseni a treba si taky nejaky poridi a budou si hrat taky :)
Youtube - "klimbíkova bastlírna" :twisted:
Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 4859
Registrován: 23. 9. 2016, 8:25

15. 8. 2019, 12:24

Já bych to tak horký neviděl, na celým YT jsou mraky totálních kravin, budou se ty tady řešit taky? Tady jsou alespoň stroje.

Druhá věc je, když někdo vyrazí s něčím veřejně, ntb na fórum, obdrží komentáře z obou stran.

Technicky vzato, kdyby vydělal mraky peněz a točil videa, jak skupuje stroje a pálí je švajcem, byl by to lepší obsah?

Navíc hodnocení co je kravina je taky relativní, sleduju občas videa s lakyrnickou tématikou, nebo ohledně obrábění motorů, ale i když mají "likes" a follows, nebo jak se to jmenuje, tak to jsou prostě taky hovadiny, protože buď to v praxi stojí za prd, nebo jsou tam vidět fatální nedodržení procedur. A stejně to spousty lidí považuji za pecku.
TOS H 63, Strigon GH 560, KFD 250, Berco HON 200, Stanko 16K20, TOS 4C, ZMM NK 203, FUS SMC-8B
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

15. 8. 2019, 12:24

Natacej videa dal ale misto tojo abys je furt nekde nekomu cpal zajisti aby meli sami takovou hodnotu ze si je budoh lidi vyhledavat sami a to se ti povede az se vyprdnes na to cpani a samopropagaci protoze se ti najednou objevi spousta casu na zlepsovani sebe a obsahu videi
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

15. 8. 2019, 12:26

víš já nemám rád jednu věc když někdo pustí do éteru špatné informace a ten co to sleduje to může brát za pravdu.
samozřejmě ty zato nemůžeš a neděláš to úmyslně, ale proto, že nemáš prostě zkušenosti.
Proti tomu, že točíš videa nic nemám jde o ten obsah když je v něm něco nesprávně...no tak by to chtělo si z toho vzít ponaučení informace si pak zjistit a nebo probrat v diskuzi..tak se to na trubce normálně řeší...někteří i natočí video kde uvedou věci na správnou míru atd
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Odpovědět

Zpět na „naše mašinky“