Vyventilování pocitů

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

26. 3. 2020, 10:45

Mex píše: 26. 3. 2020, 10:29
fmodel píše: 26. 3. 2020, 9:52 No když to tak vezmeš v době sametového předání moci bylo současným důchodcům přes třicet let, a né málo z nich díky řádění podnikavců přisátých na současnou opozici přišlo o majetky ,práci a ideály tak se není co divit že volí Babiše .Kdyby to tak nebylo neměl by šanci.
Ještě před 10 lety ODS celkem v pohodě vyhrála volby.
A pokud nějací podnikavci, navázaní na ODS, někoho o něco připravili, tak to bylo spíš předtím než potom. Takže historickou pamětí to nebude.
A to bylo po akci "Čisté ruce", kterou Zeman vyhlásil a zavřeli mu ministra. Proč svádějí vše na ODS, když se kradlo asi nejvíce za socanů, když byl i Zeman premiérem. Babiš, kromě nynějšího angažmá, přišel k největšímu majetku za Zemana a Grosse. Jenže ti méně chápaví si nedají vymluvit, že Zeman je křivák a Babiš jakbysmet. Pokud si dobře vzpomínám, tak privatizaci a fond národního majetku neměla ODS pod palcem nikdy. Ale když to řekne Babiš, že kradnů, mají to za pravdu.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

26. 3. 2020, 10:55

Josef píše: 26. 3. 2020, 10:45 ...
Pokud si dobře vzpomínám, tak privatizaci a fond národního majetku neměla ODS pod palcem nikdy. Ale když to řekne Babiš, že kradnů, mají to za pravdu.
No to je ono. Pan Babiš to umí podat tak, že tomu lidi věří. A ještě mají pocit, že na to přišli sami a dobře si to sami pamatují.
V tom je to kouzlo.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

26. 3. 2020, 10:59

Josef píše: 26. 3. 2020, 10:45

A to bylo po akci "Čisté ruce", kterou Zeman vyhlásil a zavřeli mu ministra. Proč svádějí vše na ODS, když se kradlo asi nejvíce za socanů, když byl i Zeman premiérem. Babiš, kromě nynějšího angažmá, přišel k největšímu majetku za Zemana a Grosse. Jenže ti méně chápaví si nedají vymluvit, že Zeman je křivák a Babiš jakbysmet. Pokud si dobře vzpomínám, tak privatizaci a fond národního majetku neměla ODS pod palcem nikdy. Ale když to řekne Babiš, že kradnů, mají to za pravdu.
Taky máš pěkně selektivní paměť :wink: ale u tebe je to omluvitelný .
Mě těší že když jsem dřív volil ODS tak že jsem volil opravdové světce :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

26. 3. 2020, 11:00

Mex píše: 26. 3. 2020, 10:55
Josef píše: 26. 3. 2020, 10:45 ...
Pokud si dobře vzpomínám, tak privatizaci a fond národního majetku neměla ODS pod palcem nikdy. Ale když to řekne Babiš, že kradnů, mají to za pravdu.
No to je ono. Pan Babiš to umí podat tak, že tomu lidi věří. A ještě mají pocit, že na to přišli sami a dobře si to sami pamatují.
V tom je to kouzlo.
Já bych řekl, že v tom je ten průser.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

26. 3. 2020, 11:03

fmodel píše: 26. 3. 2020, 10:59
Josef píše: 26. 3. 2020, 10:45

A to bylo po akci "Čisté ruce", kterou Zeman vyhlásil a zavřeli mu ministra. Proč svádějí vše na ODS, když se kradlo asi nejvíce za socanů, když byl i Zeman premiérem. Babiš, kromě nynějšího angažmá, přišel k největšímu majetku za Zemana a Grosse. Jenže ti méně chápaví si nedají vymluvit, že Zeman je křivák a Babiš jakbysmet. Pokud si dobře vzpomínám, tak privatizaci a fond národního majetku neměla ODS pod palcem nikdy. Ale když to řekne Babiš, že kradnů, mají to za pravdu.
Taky máš pěkně selektivní paměť :wink: ale u tebe je to omluvitelný .
Mě těší že když jsem dřív volil ODS tak že jsem volil opravdové světce :lol:
Nemám selektiví paměť. Nic mi nepodsouvej, jak se o to vždy snažíš. Netvrdím, že ODS je křišťálově čistá, ale taky říkám, že v tom není sama. Ta tvoje sebestřednost je taky dobře známá. S tím se taky asi nic nedá dělat. :(
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

26. 3. 2020, 11:28

Josef píše: 26. 3. 2020, 11:03 Netvrdím, že ODS je křišťálově čistá, ale taky říkám, že v tom není sama. Ta tvoje sebestřednost je taky dobře známá. S tím se taky asi nic nedá dělat. :(
Celou dobu říkám že za to můžou všechny vlády a ty začneš ten svůj kolovrátek že za to může ČSSD a Zeman tak nevím co si o tom myslet,zapoměls ještě na Komunisty . :lol:
No když o mě napíšeš že jsem sebestředný tak od tebe mi to lichotí ,škoda že mi stud nedovolí napsat něco o tobě.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

27. 3. 2020, 8:18

Josef píše: 26. 3. 2020, 11:03
Nemám selektiví paměť. Nic mi nepodsouvej, jak se o to vždy snažíš. Netvrdím, že ODS je křišťálově čistá, ale taky říkám, že v tom není sama. Ta tvoje sebestřednost je taky dobře známá. S tím se taky asi nic nedá dělat. :(
Rozdíl mezi tebou a námi (mezi "nás" zahrnuju třeba fmodela) je v tom, že my víme, že 99% jich je verbež, ale vyhodnotili jsme situaci a volíme (volili jsme) menší zlo, respektive "zlo, které se ještě neprojevilo". Což apriory neznamená, že až zase dojde na lámání chleba, že nebudeme mít obrovskej problém, koho volit.
Jak funguje (nefunguje) mozek tobě, těžko říct. Podle tvých příspěvků bych řekl, že vidíš maximálně tak měsíc zpátky a dopředu tak tejden, víc ne.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

27. 3. 2020, 8:19

??
Naposledy upravil(a) pafik dne 27. 3. 2020, 8:52, celkem upraveno 1 x.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

27. 3. 2020, 8:36

pafik píše: 27. 3. 2020, 8:18
Josef píše: 26. 3. 2020, 11:03
Nemám selektiví paměť. Nic mi nepodsouvej, jak se o to vždy snažíš. Netvrdím, že ODS je křišťálově čistá, ale taky říkám, že v tom není sama. Ta tvoje sebestřednost je taky dobře známá. S tím se taky asi nic nedá dělat. :(
Rozdíl mezi tebou a námi (mezi "nás" zahrnuju třeba fmodela) je v tom, že my víme, že 99% jich je verbež, ale vyhodnotili jsme situaci a volíme (volili jsme) menší zlo, respektive "zlo, které se ještě neprojevilo". Což apriory neznamená, že až zase dojde na lámání chleba, že nebudeme mít obrovskej problém, koho volit.
Jak funguje (nefunguje) mozek tobě, těžko říct. Podle tvých příspěvků bych řekl, že vidíš maximálně tak měsíc zpátky a dopředu tak tejden, víc ne.
Jj, poplácejte se po ramenou, jak jste dobře volili, protože jen vy vidíte světlé zítřky na hodně daleko a jakou máte skvělou paměť. Jakmile někdo upozorní na to, jak je křivý váš kůň, tak je zle.... Pěkně jsi se odkopal, vy jste bolševici a já samotinký menševik, co? No, se sentimentálními vzpomínkami na starý režim mne neohromíš.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2688
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

27. 3. 2020, 8:54

Maně jsem si vzpomněl na svoje žákovská léta. Tehdy jsem říkávali: "jseš blbej, nebo navedenej?"
:?
To jen tak obecně, aby řeč nestála ... :)
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

27. 3. 2020, 8:55

Josef píše: 27. 3. 2020, 8:36
pafik píše: 27. 3. 2020, 8:18
Josef píše: 26. 3. 2020, 11:03
Nemám selektiví paměť. Nic mi nepodsouvej, jak se o to vždy snažíš. Netvrdím, že ODS je křišťálově čistá, ale taky říkám, že v tom není sama. Ta tvoje sebestřednost je taky dobře známá. S tím se taky asi nic nedá dělat. :(
Rozdíl mezi tebou a námi (mezi "nás" zahrnuju třeba fmodela) je v tom, že my víme, že 99% jich je verbež, ale vyhodnotili jsme situaci a volíme (volili jsme) menší zlo, respektive "zlo, které se ještě neprojevilo". Což apriory neznamená, že až zase dojde na lámání chleba, že nebudeme mít obrovskej problém, koho volit.
Jak funguje (nefunguje) mozek tobě, těžko říct. Podle tvých příspěvků bych řekl, že vidíš maximálně tak měsíc zpátky a dopředu tak tejden, víc ne.
Jj, poplácejte se po ramenou, jak jste dobře volili, protože jen vy vidíte světlé zítřky na hodně daleko a jakou máte skvělou paměť. Jakmile někdo upozorní na to, jak je křivý váš kůň, tak je zle.... Pěkně jsi se odkopal, vy jste bolševici a já samotinký menševik, co? No, se sentimentálními vzpomínkami na starý režim mne neohromíš.
Koukám že máš to samé co Gréta a Minář -nějakej autizmus s psychopatií ,bohužel nejsem lékař ale měl bys nějakého vyhledat když se ti odpovědi transformují jen do bílé a černé ,a ještě vidíš jen to co chceš .
Slováci na to mají rychlou odpověď ,,čím ťa robili tým aj zostaneš"
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

27. 3. 2020, 9:11

fmodel píše: 27. 3. 2020, 8:55
Josef píše: 27. 3. 2020, 8:36
pafik píše: 27. 3. 2020, 8:18
Rozdíl mezi tebou a námi (mezi "nás" zahrnuju třeba fmodela) je v tom, že my víme, že 99% jich je verbež, ale vyhodnotili jsme situaci a volíme (volili jsme) menší zlo, respektive "zlo, které se ještě neprojevilo". Což apriory neznamená, že až zase dojde na lámání chleba, že nebudeme mít obrovskej problém, koho volit.
Jak funguje (nefunguje) mozek tobě, těžko říct. Podle tvých příspěvků bych řekl, že vidíš maximálně tak měsíc zpátky a dopředu tak tejden, víc ne.
Jj, poplácejte se po ramenou, jak jste dobře volili, protože jen vy vidíte světlé zítřky na hodně daleko a jakou máte skvělou paměť. Jakmile někdo upozorní na to, jak je křivý váš kůň, tak je zle.... Pěkně jsi se odkopal, vy jste bolševici a já samotinký menševik, co? No, se sentimentálními vzpomínkami na starý režim mne neohromíš.
Koukám že máš to samé co Gréta a Minář -nějakej autizmus s psychopatií ,bohužel nejsem lékař ale měl bys nějakého vyhledat když se ti odpovědi transformují jen do bílé a černé ,a ještě vidíš jen to co chceš .
Slováci na to mají rychlou odpověď ,,čím ťa robili tým aj zostaneš"
Vůbec mne nesrovnávej s tvým zdravotním stavem. U tebe se to slovenské přísloví povedlo?
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

27. 3. 2020, 9:26

Vidíš zas jen to co chceš ,a písmenka se ti řadí do té tvojí šablony :lol: :lol: :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
tiborius
Příspěvky: 360
Registrován: 9. 8. 2018, 1:58

27. 3. 2020, 10:20

Malé štáty majú smer daný. Môžu len od jedného mantinelu k druhému, ale prúd je daný./bezohladu na tom kto formálne vládne/ a v politike keď máš rovnú chrbticu zlomí sa.
reta
Příspěvky: 657
Registrován: 22. 7. 2014, 1:50
Bydliště: Pardubice

28. 3. 2020, 12:18

Proč mám pocit, že je zde nějaká tajná sekce:

školeni, kurzy, výměna zkušenosti
Nemáte potřebná oprávnění pro čtení témat v tomto fóru.
NO_FORUMS_IN_CATEGORY :D
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“