CO2 svářečka einhell sga 145 turbo

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
boboaug
Příspěvky: 131
Registrován: 16. 3. 2015, 8:01
Bydliště: Lanškroun

26. 4. 2020, 9:21

Prodám svářečku einhell sga 145 turbo.
Svářečka sváří, jen moc nevypadá, má už něco za sebou.

Upravil jsem v ní chlazení za výkonější (hliníkový sunon), dále je daná rychlospojka na zemnící kabel. Plyn je upravený aby se spouštěl elektromagnetickým ventilem a ne ventilkem jako to bylo.
Jen ten hořák je na pevno (uprava předchozího majitele), chtěl jsem to předělat na eurokonektor, ale už na to nedošlo.

Prodávám z důvodu koupě silnějšího stroje.

Cena 1500, bez drátu, lahve a budíků.

Osobní odběr v Lanškrouně
Přílohy
IMG_20200424_104634.jpg
IMG_20200424_104734.jpg
batapetr
Příspěvky: 1
Registrován: 22. 6. 2020, 3:42

22. 6. 2020, 6:07

Dobrý den měl bych zájem o CO2
jsem z Pardubic
Baťa
774822398
boboaug
Příspěvky: 131
Registrován: 16. 3. 2015, 8:01
Bydliště: Lanškroun

27. 6. 2020, 6:36

Dobrý den

Omlouvám se, měl jsem inzerci na více místech a zde to zapomněl označit jako prodané.

PRODÁNO
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4887
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

27. 6. 2020, 10:16

... taková škoda, chtěl jsem zrušit nákup Migatronicu a vrhnout se po této v CZ milované klasice.
boboaug
Příspěvky: 131
Registrován: 16. 3. 2015, 8:01
Bydliště: Lanškroun

28. 6. 2020, 11:35

Dobrej vtip ;-)
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1188
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

29. 6. 2020, 6:02

Tak túto zváračku som kedysi mal ako moje prvé CO 6 rokov. Kupil som ju od klampiara čo ju mal v servise vela rokov a vymenil na nej celý kábel s horakom z formigu. Zvárala super-teda mne sa to zdalo
Predal som ju ešte drahšie ako som ju kúpil a ten ďalsí ju mal ešte 7 rokov...
Už som aj na to veru zabudol.... :)
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5236
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

29. 6. 2020, 6:33

shaolin: ty jo, ja ji vlastne mel taky, jen v modre verzi s napevno horakem. Kdybys to nenapsal, uz bych si nevzpomel, mel jsem ji s origo hasicakem a tenkrat mi vubec nevadilo ze je v nem trubka ke dnu... Nevedomost mladi😀
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Odpovědět

Zpět na „Prodej“