Krysa B.J. vs. Aeroomni podruhe ..

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Mirek-Gravos
Sponzor fora
Příspěvky: 715
Registrován: 9. 1. 2008, 11:39
Bydliště: Veleň
Kontaktovat uživatele:

30. 12. 2009, 8:54

... :(
Naposledy upravil(a) Mirek-Gravos dne 31. 12. 2009, 7:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 655
Registrován: 12. 6. 2007, 9:24
Bydliště: Šenov u Ostravy
Kontaktovat uživatele:

30. 12. 2009, 10:29

Jelikož celé dny dělám na přestavbě soustruhu tak nemám moc čas sledovat co se tu děje, ale večer si většinou čas najdu... a ten čas právě nastal, takže se vyjádřím k věci...
Taktéž jsem byl adresátem zprávy od onoho uživatele B.J. Je mi podivné už to že se skrývá pod takovou zajímavou přezdívkou a jeho ostatní příspěvky tady na foru taky mluví za vše :)
Nemíním se tady zastávat Aeroomniho, ani nikoho jiného, jen mně napadají jisté věci....
Tedy, první kdo tady začal kohokoliv napadat nebyl ani Aeroomni, ani Pupák... Ano bylo to za dob starých pravidel, takže se nic nedělo... Následně jsem se já vyjádřil ve vlákně "To je hnus velebnosti" k situaci která se tady děla a rozproudila se další zajímavá diskuze... Z které vznikla Aeroomniho nápad(pouze nápad a byl dotaz kdo by eventuelně se učastnil aniž by se Aeroomni hlásil k organizaci) na sraz, kde by jsme se všichni sešli s mašinama... Najednou se ring přesunul tam a začalo se řešit co je Aeroomni zač, že to není schopen zorganizovat a šla špína na něj.... pak se to ukončilo, tím že Robokop vzal organizaci na sebe a najednou šup ono to funguje, už nikdo proti srazu nic nemá, diskuze je normální... Udělala se nástěnka hříšníků a začalo to zase tam... Nyní tady máme onoho B.J. který chvilku pogooglil a našel velice zajímavé info...
A kdo teď rozjede Google a začne hledat kdo že to ten Sysel je, když spustil takový humbuk, zapříčinil přísnější pravidla, vytvořil další místo pro zlo.... Co asi tak dělá, kolik už udělal průserů, rozbil fór, podvedl lidí a začněme přes PM rozesílat odkazy o jeho činnosti :wink: Pokud si někdo tu práci skutečně dá, pošlete mi to taky, chtěl bych vědět co všecko je o mně na netu :shock:

Někde tu bylo napsáno kdyby jste raději zanechali těch keců a stavěli mašinky, třeba to zrovna teď dělá Pupák, když sem nesmí.... A já to dělám taky, zanedlouho se pochlubím... Pokud za tento příspěvek dostanu pouze výstrahu před popravou, pokud to bude rovnou poprava tak bohužel 8)
5/2007 přístup na přestavěnou BF20
5/2009 dokončeno vlastní CNC
http://cnc.usysla.eu/
Mirek-Gravos
Sponzor fora
Příspěvky: 715
Registrován: 9. 1. 2008, 11:39
Bydliště: Veleň
Kontaktovat uživatele:

30. 12. 2009, 11:45

2010 :)
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

31. 12. 2009, 11:19

Nebudu prudit na Silvestra, RadekB_B.J.-ovo komenty a vyhrozovani necham byt stranou,
(to uz ani snad nikdo soudny nemuze zbastit), ale :

Sysliku .. :idea: :arrow: :wink: Vidis to naprosto presne, nezkreslene a a ostre .

Preju Ti at se Ti NIKDY nepokrivi pater, jako se to stalo zel nekterym nam starym volum, co budou
za svych 30 stribrnych lhat a predstirat "kamarady" az na doraz, nez se nakonec vybarvi .. :? :wink:

PF 2010.
Naposledy upravil(a) TimeCop dne 31. 12. 2009, 5:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Radek-B
Příspěvky: 2144
Registrován: 13. 9. 2006, 11:09
Bydliště: V:Karlovice
Kontaktovat uživatele:

31. 12. 2009, 12:09

TimeCop píše:Nebudu prudit na Silvestra, RadekB_B.J.-ovo komenty a vyhrozovani necham byt stranou,
(to uz ani snad nikdo soudny nemuze zbastit), ale :

Sysliku .. :idea: :arrow: :wink: Vidis to naprosto presne, nezkreslene a a ostre .

Preju ti at se Ti NIKDY nepokrivi pater, jako se to stalo zel nekterym nam starym volum, co budou
za svych 30 stribrnych lhat a predstirat "kamarady" az "na doraz" nez se nakonec vybarvi .. :? :wink:

PF 2010.
Hele neni ti uz trosku trapne ?? Uvedomujes si ze stejne veci co pricitas mne i stejnych 30-stribrnych muze byt pricteno tobe a tvemu novemu slepemu kamaradstvi az za hrob ?? Ja se nestydim za to kdo jsem , kde bydlim, najdes to na mych strankach i s telefonem. Ja se nepotrebuju za nicim ani nikym schovavat . To co si myslis ti neberu , je v tom kus pravdy nepopiram. Mel by ses znova zamyslet nad tim co Macha strasneho na mne objevil . A zachovat se stejne treba jako sysel. Myslim ze usery tu tim uz docela slusne obtezujes. Bez si v klidu hrat, byl si tu uz napomenut . Nemam problem si verejne nasypat popel na hlavu pokud vyhodnotim moje chovani za spatne , anebo mne o mem omylu nekdo presvedci.
modernizace/repase CNC strojů a zařízení
automatizace/konstrukce
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

31. 12. 2009, 1:11

Ano je ! :idea: :wink:
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

31. 12. 2009, 2:58

.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Michal V
Příspěvky: 44
Registrován: 21. 1. 2008, 6:02
Bydliště: Olomouc/Šumperk

1. 1. 2010, 9:51

Ani omylem jsem se těchto debat(napadlo mě trefnější slovo, ale hodně vulgární) nechtěl účastnit, ale jedna věc mě hodně vzala a to to, že byl vyhozen Pupák. Může mi prosím někdo z adminů odůvodnit proč? Něco jsem četl, ale rád bych to měl od zdroje.

Nechodím na toto fórum, abych ušetřil za Blesk,Aha,Šíp a podobné plátky, ale abych se podíval na nové stroje a početl o cnc. Pokud vyškrtám Pupáka a jeho příspěvky tak je 50% toho proč sem chodím v pr.... Ne že bych mnohdy úžasnou práci ostatních členů obdivoval míň, ale nikdo jiný tu podle mě není tak plodný a sdílný jako Pupák. Takže doufám, že jeho vyhození mělo nějaký pádný důvod.
Kde blb, tam nebezpečno!
Uživatelský avatar
Bob
Příspěvky: 702
Registrován: 5. 10. 2007, 12:02
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

2. 1. 2010, 10:54

Admin nemusí nikomu a ani tobě, nic vysvětlovat a zdůvodňovat jak činí, to je jeho svaté právo. Tak to ber a nebo neber, jak se s tím popereš tak to už je jenom tvoje věc :? ( a pupák nebyl vyhozen, dostal pouze týdenní dištanc ) Rosta.
vak
Příspěvky: 132
Registrován: 4. 7. 2008, 8:16

2. 1. 2010, 11:37

Bob píše:Admin nemusí nikomu a ani tobě, nic vysvětlovat a zdůvodňovat jak činí, to je jeho svaté právo. Tak to ber a nebo neber, jak se s tím popereš tak to už je jenom tvoje věc :? ( a pupák nebyl vyhozen, dostal pouze týdenní dištanc ) Rosta.
Kruci nevěděl jsem že Bob je admin nebo jejich mluvčí. :shock: Proč když se Michal V slušně zeptá i poprosí, dostane takovouhle šílenou odpověď? :roll:
Uživatelský avatar
Bob
Příspěvky: 702
Registrován: 5. 10. 2007, 12:02
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

2. 1. 2010, 11:53

Pro vak, asi vám tj, tobě a Michalovi uniklo, že majitel tohoto fora, za vším udělal tečku - doslova. Tak o co se znovu se tady snažite. To vám nestačí, že forum znovu začlo zase žít normálně. Rosta.
Jiří Pavlík
Příspěvky: 175
Registrován: 23. 8. 2008, 11:19
Bydliště: 675 03 Budišov 169, Budišov u Tř.

2. 1. 2010, 3:18

Bob řekl:
( a pupák nebyl vyhozen, dostal pouze týdenní dištanc ) Rosta.
Bobe, Bobe ....... No, ono to vyjde asi na stejno a jestli sis nevšiml, tak od Pupáka už si tady toho asi moc nepřečteš, což si myslím, že je škoda.
Vak řekl:
Kruci nevěděl jsem že Bob je admin nebo jejich mluvčí. Proč když se Michal V slušně zeptá i poprosí, dostane takovouhle šílenou odpověď?
No víš, za nás se tomu říkalo, že někdo někomu leze do p..... (teťkom si ale nemohu vzpomenout, jak se ten otvor jmenuje.)
vak
Příspěvky: 132
Registrován: 4. 7. 2008, 8:16

2. 1. 2010, 4:35

Bob píše:Pro vak, asi vám tj, tobě a Michalovi uniklo, že majitel tohoto fora, za vším udělal tečku - doslova. Tak o co se znovu se tady snažite. To vám nestačí, že forum znovu začlo zase žít normálně. Rosta.
Nikdo se tu o nic nesnaží, myslím, že se Michal V jen slušně zeptal admina, nic víc, když mu admin nechtěl odpovědět, nemusel a byl klid. Skoro mi to přijde jako když se před tebou napíše určité jméno, je to jako když se zamává červeným hadrem před býkem :lol: :lol: :lol:
Toť vše.
Jiří Pavlík píše:No víš, za nás se tomu říkalo, že někdo někomu leze do p..... (teťkom si ale nemohu vzpomenout, jak se ten otvor jmenuje.)
Jj, plně souhlasím :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
TimeCop
Příspěvky: 395
Registrován: 27. 3. 2008, 10:03

2. 1. 2010, 4:51

Jirko Pavlíku, zvláštní je že za NÁS se tomu říkalo úplně stejně . :idea: :lol:
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 1. 2010, 5:45

lidi chovejtese slusne

existuje spousta nazoru a lidi se v nich nemusi shodnout ale nemusi to byt vyjadreno takhle

nerad bych tu zase zasahoval
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Zamčeno

Zpět na „Provozní záležitosti“