hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 9:28

robokop: Hele, nemá smysl se o tom bavit. Tebe argumenty stejně nezajímají a když se ti nezamlouvají tak začneš cenzurovat a lhát. Pokud ti ta statistika připadá jako úspěch očkování, budiž. Naštěstí v případě toho očkování o nic nejde. Ty jsi spokojeně očkovaný, já spokojeně neočkovaný a teď už je to stejně všem jedno. Jestli bude čtvrtá dávka, tak na ni klidně běž, nikdo ti nebrání. Já ti na ni dokonce v rámci zdravotního pojištění i přispěju a kdyby to šlo, tak ti dám i tu svou.
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

2. 3. 2022, 9:35

Tak mne nejvíce překvapil postoj Poláků a jejích otočka o 180° Těch letadel mají nejvíce.
Obecně jejích dosavadní proti Ruské postoje i vzhledem k jejích historickým zkušenostem s Ruskem, dosti v rámcí EU vyčnívali, tohle ale fakt zaráží...

SK letadla servisují pořád Rusácí, tak co tam tedy proklatě ještě na letišti ve Sliači pohledávají? Dle toho proklamovaného technického stavu techniky o kterou se mají starat je to jasné, budou to diverzanti, kteří dělají přesný opak než původně mají... :roll:

Další věc jež mne vytáčí je SWIFT a Sběrbank...
Tá z EU trhu zdrhá, tak co bychom ji to neumožnili a ještě ať se zahojí tak ji SWIFTem podpoříme... :twisted: :roll:
Mimochodem mám od úředníků jedného CZ kraje info, že kraj má na jejích účtech 4 miliardy, přičemž rozpočet kraje v minulem roce byl 14 miliard, takže 28,6% a to rozhodně není zcela zanedbatelná částka... :?
https://www.irozhlas.cz/ekonomika/sberb ... 020753_zuj
https://www.irozhlas.cz/ekonomika/rusko ... 012135_bko
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

2. 3. 2022, 9:57

Nechtějí dát letadla, nevadí, tvrdé rány lze zasadit i jinak !
Český zmrzlinový výrobce Prima přejmenoval svůj známý produkt; z Ruské zmrzliny se stane Ukrajinská zmrzlina. Prima tím chce vyjádřit podporu Ukrajině a vymezit se proti ruské agresi. Firma to uvedla ve středeční tiskové zprávě.
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

2. 3. 2022, 10:04

Jsou i lepší než tyhle ty trapné vtípky...
Po prohlášení Zelenského k nabídce Amíků: "Potřebuju náboje, ne odvoz" se říká, že
"Žádné letadlo, které by dokázalo odvézt Zelenského z Ukrajiny, už po zničení největšího letadla Mrija neexistuje. Jeho koule jsou totiž tak velké, že se do jiného nevejdou."

No a dnes se už říká o tom, "že to bude naopak Ukrajina, kdo bude přijímat NATO, ne naopak."
:wink:
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 10:07

doncarlos: Ukrajinská zmrzlina? To jsem ještě nejedl. Možná bude stejně dobrá jako Ruská zmrzlina, ale jako konzervativní spotřebitel zůstanu raději u ruské. :)
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

2. 3. 2022, 10:44

Tak asi bude velké překvapení všech, co nadšeně nabízejí ubytovací kapacity pro ukrajinské uprchlíky,
nebo se těší na nové zaměstnance,
teď jsem viděl video natočené dnešní noci, na slovenských přechodech stojí totiž skoro samá Afrika.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 10:47

Otevřeš dveře a jsou v německém islamabádu .
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 11:03

uz hodne dlouho to neni experimentalni
prosim dostuduj si data
prcek píše: 2. 3. 2022, 8:27
lapa píše: 2. 3. 2022, 7:48 Svata prostoto, u kazdeho vykonu podepisujes, ze s rizikem souhlasis - a tady je to najednou strasna prekazka.
Ano, proces jak ti to (riziko) vysvetlujou, jeste cesti lekari moc neumeji - skoro vzdy na posledni chvili, ale zacina se to menit.
Proste i pod tlakem nekterych pacientu ..
Nemám zkušenosti. Ale pokud vím, tak jedna věc je riziko u operace a druhá věc je, že se zříkám nároku na cokoli, pokud po očkování budu mít problém. Nikdo za nic neručí a je to vysloveně označeno jako experimentální, tzn. proces schvalování ještě nebyl dokončený narozdíl od postupu při operaci. To oč se v tomto případě hraje je důvěra a ze strany autorit to nebylo právě povedené.
lapa píše: 2. 3. 2022, 7:48 Kolik beres leku a ctes pribalovou informaci? Naprostou vetsinu bys s timhle pristupem asi brat nemel ...
Predpokladam, ze te ten papir otravuje a je zbytecny - do doby, "nez v mikrovlnce upeces kocku" a zacnes rvat, ze to v navodu nebylo ... ze vubec navod nebyl prilozen ...
Pravidelně žádné, takže si mohu dovolit ty letáky číst. Čtu i příbalové informace k tomu, co dávám našemu psovi. Takže ne, není to pro mě zbytečný papír. Netvrdím, že čtu návody, to bych lhal, ale že máčet vrtačku ve vodě nebo močit do trouby není dobrý nápad, tak nějak tuším.
lapa píše: 2. 3. 2022, 7:48 Proste vytahujes uplne nesmyslny argument - protoze se ti to hodi ... to uz neni ani svata prostota, to je ... skoda slov
O to víc si cením, že jsi je na mě vyplýtval.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 11:06

vis moc dobre ze argumenty veru kdyz to jsou argumenty a ne nejaky konspirace ktere vyvratis mrknutim oka
bohuzel ty jsi pod vlivem jistych webu a tudiz nevnimas realitu, vytvaris si vlastni


fakta na vlastni kuzi zazita
ja ockovany - dostal covid, obtize 1 den
kamos ockovany ale ne boosterem dosta covid obtize 3 dny
dalsi kamos neockovany dostal covid pod drnem

existuje nekolik miliard takovych pribehu a jenom par ktere tvrdi opak ale to ty nechces videt a zajima te pouze jen ten opak a ty miliardy te nezajimaji


QNX píše: 2. 3. 2022, 9:28 robokop: Hele, nemá smysl se o tom bavit. Tebe argumenty stejně nezajímají a když se ti nezamlouvají tak začneš cenzurovat a lhát. Pokud ti ta statistika připadá jako úspěch očkování, budiž. Naštěstí v případě toho očkování o nic nejde. Ty jsi spokojeně očkovaný, já spokojeně neočkovaný a teď už je to stejně všem jedno. Jestli bude čtvrtá dávka, tak na ni klidně běž, nikdo ti nebrání. Já ti na ni dokonce v rámci zdravotního pojištění i přispěju a kdyby to šlo, tak ti dám i tu svou.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 11:11

kdyz se podivas nazpet tak tu bezne nikdo nema problem pojmenovat svoloc z jakekoli strany
je uplne zbytecne se tvarit jako by to tu byl problem.
Dnes jsem se kamosovi urajincovi omlouval za to ze delame tak malo. Tak asi tak
fmodel píše: 2. 3. 2022, 9:23 Za pár dní se uvidí jak moc se budeme muset za některé členy EU stydět .
Jsem zvědavej jestli místní hledači ruských švábů v řadách běžných členů fora dostanou taky odvahu pojmenovat ty pravé šváby nebo kolaboranty z vyšších pater politiky celé EU .
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 11:19

doncarlos píše: 2. 3. 2022, 10:44 Tak asi bude velké překvapení všech, co nadšeně nabízejí ubytovací kapacity pro ukrajinské uprchlíky,
nebo se těší na nové zaměstnance,
teď jsem viděl video natočené dnešní noci, na slovenských přechodech stojí totiž skoro samá Afrika.
Už jsme s kolegy v několika případech pomáhali řešit ubytování a transport a ony to jsou vesměs ženské s dětmi.
Aleš Procháska
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

2. 3. 2022, 11:22

Tak tady je oficiální zdroj, stránky ministerstva zdravotnictví, počty nakažených za týden 21-27.2
a pozor - je to po přepočtu poměru na počet očko - neočko,
a vidíte i lehkou manipulaci - aby to nevypadalo tak tragicky v neprospěch očko, tak jsou očko
rozděleni do dvou (menších) sloupečků, takže dejte si oranžový a zelený sloupeček na sebe a porovnejte s modrým

Obrázek
Přílohy
tabulka.png
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

2. 3. 2022, 11:34

doncarlos píše: 2. 3. 2022, 10:44 Tak asi bude velké překvapení všech, co nadšeně nabízejí ubytovací kapacity pro ukrajinské uprchlíky,
nebo se těší na nové zaměstnance,
teď jsem viděl video natočené dnešní noci, na slovenských přechodech stojí totiž skoro samá Afrika.
:lol:
jj a já dnes potkal naživo a né na videu ve městě marťany... :roll:
jen to nemám jak doložit 8)
Takže tak, toto moje prohlášení má asi tak o 100% větší váhu než výkřik na který reaguji. :wink:
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2022, 11:42

doncarlos píše: 2. 3. 2022, 11:22 a vidíte i lehkou manipulaci
Manipulace je hlavně, že je to nenormovaná statistika :-) Pak si může každý dělit a vybarvovat sloupečky jak chce, ale je to od počátku neplatné.
Aleš Procháska
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7212
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

2. 3. 2022, 11:43

doncarlos píše: 2. 3. 2022, 10:44 Tak asi bude velké překvapení všech, co nadšeně nabízejí ubytovací kapacity pro ukrajinské uprchlíky,
nebo se těší na nové zaměstnance,
teď jsem viděl video natočené dnešní noci, na slovenských přechodech stojí totiž skoro samá Afrika.
Jestli ono to nebude tím, že tu Afriku nepouštěji .......
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“