hospudka

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Zamčeno
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

4. 3. 2022, 12:21

Tedy je nějaký pravidlo, že zdroje se neohrožují. Kdyby to byla pravda, tak by to těm sympatizantům z FSB stálo krk, po takovém prohlášení Ukrajinců. Připadá mi to na nějakou snahu rozpoutat v FSB čistky.
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

4. 3. 2022, 1:13

bobik píše: 4. 3. 2022, 12:21 Tedy je nějaký pravidlo, že zdroje se neohrožují. Kdyby to byla pravda, tak by to těm sympatizantům z FSB stálo krk, po takovém prohlášení Ukrajinců. Připadá mi to na nějakou snahu rozpoutat v FSB čistky.
... což by nebylo špatné, že? Třeba by si pak řekli, proč se mezi sebou prát, když za to vlastně může ten malej hajzlík :lol:
Mini soustruh SC-4
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

4. 3. 2022, 1:20

Źádná čistka nevedla v Rusku k ostranění Stalina, proč by to mělo být jiné u Putina?
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2574
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 3. 2022, 2:33

Don_carlos odpovedel presne v duchu "ale u vas lyncujete cernochy" ....
Je to chlap(ak) :lol: a urcite si mysli, ze neztratil tvar ...

Takze druha otazka na don_carlos:
Pokud je to agrese (to jsi explicitne odsouhlasil :D ), je spravne, ze trest az 15 let za informovani v Rusku o tomtez takto (agrese ...) je spravne a soucasne je to rys pravniho statu?

Staci ano/ano, ne/ne, pripadne kombinace?
Nevim neni odpoved, zatim jsi na vse mel zcela jasny nazor ... :lol:
Nebo jako chlap napis, ze neodpovis.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2574
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 3. 2022, 2:48

Vcera Putin ve svem projevu prohlasil, ze "...je ... nejen Rus, ale i ...., Dagestanec, ... Cecen, ..."

No proste vsichni jsou jeho bratri.
To by mne zajimalo, proc nechal sve bratske mesto Groznyj a jine (Groznyj je jen symbol) srovnat se zemi?
Muze mi to mistni hmyz vysvetlit? Ja v tom tapu ... :lol:

A kde je v te bratrske lasce schovan ten utok na jadernou elektrarnu?
Spad (radioaktivni) si prece nevybira ... ze by valy vetry jen na Zapad, to se mi nezda ... a doby porucime vetru/desti uz jsou asi prece jen pryc ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2693
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

4. 3. 2022, 3:33

bobik píše: 4. 3. 2022, 1:20 Źádná čistka nevedla v Rusku k ostranění Stalina, proč by to mělo být jiné u Putina?
Protože byl Stalin rychlejší.
Celé to může být hra zpravodajců na obou stranách. Oni nám nic neřekli, ale my řekneme, že řekli, a tím se zaseje semínko nedůvěry. A nebo jim opravdu něco řekli a Ukrajinec je debil, že to vykecal. Těžko říct.
t256
Příspěvky: 2835
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

4. 3. 2022, 4:13

bobik píše: 4. 3. 2022, 1:20 Źádná čistka nevedla v Rusku k ostranění Stalina, proč by to mělo být jiné u Putina?
Kdybych si chtel zakonspirovat, jak vis ze stalin neskoncil prave tak, ze jeho okoli uz ho melo plne zuby.
Podle ruskych zdroju se ho doktori bali tak, ze se k nemu neodvazili priblizit a nechali ho misto pomoci chcipnout.
S putinem to muze dopadnout stejne, s temi jeho ultradlouhymi stoly se zacina stalinovi podobat a nejspis tak i skonci. Chcipne osamocene jako pes.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2574
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 3. 2022, 4:23

t256 píše: 4. 3. 2022, 4:13
bobik píše: 4. 3. 2022, 1:20 Źádná čistka nevedla v Rusku k ostranění Stalina, proč by to mělo být jiné u Putina?
Kdybych si chtel zakonspirovat, jak vis ze stalin neskoncil prave tak, ze jeho okoli uz ho melo plne zuby.
Podle ruskych zdroju se ho doktori bali tak, ze se k nemu neodvazili priblizit a nechali ho misto pomoci chcipnout.
Doporucuji film "Chrustaljove, vůz", zvlášť závěr ... ruský pohled na Stalinův konec.

Ovsem bez alespon minimalni znalosti tehdejsich ruskych realii bude vetsinou divaku jako nepochopitelny odsouzen ... doporucuji pouze fajnsmekrum, nebo tem, co nemaji hlavu jen jako ucpavku do krku ... a jsou ochotni i premyslet ... neni to na prvni signalni ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

4. 3. 2022, 4:30

Nejdou žádné webovky ČRo jenom mne? Nebo to vypadá to na nějaké plošnější potíže...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2574
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 3. 2022, 4:31

Grad píše: 4. 3. 2022, 4:30 Nejdou žádné webovky ČRo jenom mne? Nebo to vypadá to na nějaké plošnější potíže...
Jak to poznaly, ze se k nim nehodis :lol: ?
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

4. 3. 2022, 4:39

Nevím, prej buším na špatná vrata :?
502 Bad Gateway

Tak jsem se už dobušil :)
majo477
Příspěvky: 873
Registrován: 28. 5. 2014, 8:39

4. 3. 2022, 7:43

Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 3. 2022, 8:45

Stařík v Oděse přichází každý den k trafice, půjčí si noviny, podívá se na první stránku a vrátí je prodavači.
- Co tam pořád hledáte, pane?
- Nekrolog.
- Nekrology jsou ale na poslední straně!
- Ten, co hledám, bude na první.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

5. 3. 2022, 12:45

To: lapa a někteří další
Don_carlos odpovedel presne v duchu "ale u vas lyncujete cernochy" ....
Tak černochy právě mlátí ukrajinští pohraničníci, viz včera TV Nova a Seznam,ty určitě nejsou proruský,
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... -pry-mlati

ten seznam agresí měl ukázat, že takové věci se dějí pořád a agresorům to prochází,
a třeba i Putin to tak vyhodnotil, ale špatně, teď je přesně v pozici, kde ho USA chtěly mít,
a možná se už z toho nevyhrabe, ale ani USA si nevidí na špičku nosu, Putina znají - dá se s ním jednat,
ale jeho následník může být skutečná noční můra, ví tady vůbec někdo, že západem milovaný
opozičník Navalnyj je těžkej nacionalista a svým názorem na práva Ruska na Krym a vůbec Ukrajinu
si vůbec nezadá s Putinem ?
Jinak když vidím nadšení zdejších svazáků, tak jsem mrkl na historii hospůdky,
takže
- napadení Libye - žádná reakce v diskusi
- anexe Krymu - skoro nic, pár vtípků
kde jste byli všichni spravedliví ? Nejvíc keců o Krymu teď po osmi letech ? Neměli jste noty ?

Jinak jsi už poněkud otravnej s těma výzvama - dokaž, že jsi chlap - mám ho snad vyndat ?
Všechny ty tvoje odpovědi po bodech jsou lživý a mě už unavuje výklad pro hluché,
takže na současné téma se zatím odmlčím a žvaň si co chceš.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

5. 3. 2022, 1:35

doncarlos píše: 5. 3. 2022, 12:45 ... Jinak jsi už poněkud otravnej s těma výzvama - dokaž, že jsi chlap ...
Hele, když sluníčkář napíše "dokaž, že jsi chlap", tak to s ním ještě není tak zlé.
Správný certifikovaný sluníčkář by něco takového nikdy nenapsal. To by mu musela upadnout ruka.
;-)
Zamčeno

Zpět na „Prevazne nevazne“