Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

4. 1. 2023, 10:15

No bývalo dobrým zvykem že prezident si prošel kriminálem,tak si myslím že ten co by jim chtěl být už nacvičuje.
Přílohy
322199399_564699632167909_967592460137791685_n.jpg
322199399_564699632167909_967592460137791685_n.jpg (21.93 KiB) Zobrazeno 737 x
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 11:25

pafik píše: 4. 1. 2023, 8:45 Z celé tvé litanie jsem pochopil, že ty vlastně Babišovi závidíš, že umí vydělat víc peněz, než ty. To je taková typická česká vlastnost ( ... aby ta koza sousedovi chcípla....). To je taky jeden z důvodů, proč měl málo procent v průzkumech Janeček. On má sice IQ asi 160, takže mentálně by na to měl, ale je to hajzl, protože si nahamounil miliardy a já nemám nic, já jsem všechno prochlastal a prokouřil. Janečka nee (pomiňme, že ho z malichernýho důvodu nakonec vyřadili).
Nevim, kde to z toho vyplyva , ale je evidentni, ze byla chyba, ze jsem na tebe po urcite dobe zase zacal reagovat :lol:.
Je mi jasne, ze to je asi jedina logika, kterou znas a zustan u ni - to ti urcite vydrzi az do smrti :lol:.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 11:30

jenicek píše: 4. 1. 2023, 9:44 A já měl za to, že prezident by měl patřit na špičku elity národa a né že by měl být podvodník, využívat kliček v zákonech a ovlivňovat lidský mínění přes masmédia a tím dosáhnout těch "víc peněz" jak píšeš...
No ale přežili jsme Klause, Zemana, přežijem i Babiše, jen ty ideály se někam vytratily... :?
Já na prezidenta nepohlížím jako na kamaráda nebo sobě podobnýho s kým si rozumím.
Snažím se vidět prezidenta z venku ČR, protože tak jsme pak i vnímáni jako národ.
Hele - tohle je pro pafiky a jemu podobne vyssi divci - to nema smysl :lol: ...
Ale alespon polovina volicu doufam ma na prezidenta podobny nazor, pac zatim vychazi, ze v 2. kole nema Babis sanci - pokud vsichni dotazovani nekecali ...
Ale predstava Babis prezidentem a ta ucetni Schillerova premierkou je skutecne desiva ...
Ta at radsi porad dela ze skodovky renaulta, to ji jde ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2691
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

4. 1. 2023, 11:47

Pokud by mělo být pro prezidenta jediné kritérium, že by měl patřit mezi špičky národa, tak pak by jím mohl být třeba Jágr. Ve svém oboru je bezesporu špička. Nebo doktor Pomahač - taky je ve svém oboru špička. Atd...
Pro mě je na prvním místě to, že by český prezident měl v rámci svých téměř nulových kompetencí hájit zájmy českých občanů, i kdyby to měl být kat Mydlář. Ne lézt do ... evropskejm nulám, který tam byly odložený, aby neškodily doma. Proto jsem taky minule volil Zemana jako menší zlo, než toho Niktoše. Ten by odkejval i vrácení Sudet Němcům.
Že je Babiš hajzl non plus ultra, o tom žádná. Akorát mě velmi udivuje, že to, že musel podepsat spolupráci s STB, aby mohl jezdit do zahraničí, to je něco hroznýho. Zatímco Pavel, kterej se cvičil aktivně na vojenskýho (tehdy protizápadního) špiona, nikomu nevadí. Přitom podle mě je to desetkrát horší, než podepsaná spolupráce s STB.
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1531
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

4. 1. 2023, 11:55

Aha... :roll:
prcek
Příspěvky: 692
Registrován: 31. 10. 2016, 2:26

4. 1. 2023, 11:58

Jako minule, v prvnim kole koho chci, bez ohledu na sance (ono ty pruzkumy jsou obcas takove cinknute) ve druhem bud nikoho, nebo proti tomu, koho opravdu moc nechci.
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 12:11

prcek píše: 4. 1. 2023, 11:58 Jako minule, v prvnim kole koho chci, bez ohledu na sance (ono ty pruzkumy jsou obcas takove cinknute) ve druhem bud nikoho, nebo proti tomu, koho opravdu moc nechci.
Obavam se, ze volit srdcem ty cca 5 procentni je sice dle srdce, ale ne prilis takticke ...
Zvlast ted, kdy je ten rozdil mezi unikari a pelotonem skoro 15 procent - to by byla dost velka chyba i dost velke cinknuti ...
Ale respektuji ... a tise doufam, ze "mlcici vetsina" neudela neocekavane 2. kolo :lol: .

Ale lidi vetsinou kupuji ten prasek, ktery na posledni chvili slibi, ze vypere uplne nejlip ...
Fascinuji mne sliby, ze prezident "vam - tj. nasim lidem, nasim obcanum ..." - zabezpeci neco, na co nema vubec kompetence - nemyslim odborne, ty by i mit mohl - ale fakticke, tj. pravni ...
Tedy ne ty sliby, ale ta zoufala vira, ze to fakt udela ... :? ... resp. muze udelat ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Milan199
Příspěvky: 2937
Registrován: 18. 8. 2010, 9:04

4. 1. 2023, 12:34

lapa píše: 4. 1. 2023, 12:11
prcek píše: 4. 1. 2023, 11:58 Jako minule, v prvnim kole koho chci, bez ohledu na sance (ono ty pruzkumy jsou obcas takove cinknute) ve druhem bud nikoho, nebo proti tomu, koho opravdu moc nechci.
Obavam se, ze volit srdcem ty cca 5 procentni je sice dle srdce, ale ne prilis takticke ...
Zvlast ted, kdy je ten rozdil mezi unikari a pelotonem skoro 15 procent
Naprostý souhlas s prckem.
Volit srdcem má tu výhodu, že nemám pocit, že někomu dělám vola.
A předvolební průzkumy ? Pche !
Selic
Příspěvky: 652
Registrován: 17. 2. 2010, 1:58
Bydliště: Novopacko

4. 1. 2023, 1:34

pafik píše: 4. 1. 2023, 11:47 Proto jsem taky minule volil Zemana jako menší zlo, než toho Niktoše. Ten by odkejval i vrácení Sudet Němcům.
Jo zato Zeman se zaprodal místním i čínským a cizím oligarchům a za trochu moci jim rozdával státní majetky plnými hrstmi. Kdo si dnes vzpomene na IPB, OKD, české pivo, privatizaci části čezu, privatizaci plynovodů, akce v Lánech, Štiřín, Bamberg...
Ten Drahoš je proti Zemanovi učiněný lump...
Elektrikář, mechaniku dělám jen z donucení a jako hobby.
Selic
Příspěvky: 652
Registrován: 17. 2. 2010, 1:58
Bydliště: Novopacko

4. 1. 2023, 1:46

Babiše bych klidně na hrad volil. Ale na Mírov :D
vykoupenizveznice.jpeg
Elektrikář, mechaniku dělám jen z donucení a jako hobby.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 3:17

Janeček teď pláče v přímém přenosu kvůli odmitnuti své stížnosti u US.
Tak jsem asi rád, že se nemohl stát prezidentem. Takový malý Zeman.... škoda...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 3:24

Většina z nás se považuje inteligentní a vzdělané lidi. Máme tady 30 let demokratický společenský systém, a tak už by si všichni mohli zvyknout, že se tu děje spousta věcí, které se jim nelíbí. Znal jsem osobně Havla a opravdu to nebyl můj prezident, za druhé volební období Zemana se hluboce stydím (volil jsem ho). Nechápu ale, proč když hystericky nehaním Babiše tak jsem okamžitě kobliha, blbec a nevím co ještě. Z třicetileté historie našeho státu je jasně vidět, že vysoká politika napříč celým politickým spektrem je pouze otázka hrabání prachů. Netýká se to jen ministrů, ale i premiérů a tři naprosto nezávislí politici v parlamentu umožnili pámbíčkářskej tunel, který nemá v Evropě obdoby. Babiš šel do politiky bohatej, docela ho chápu ta moc musí být asi silné afrodiziakum. Ovšem to nestačí aby byl prezidentem (pravděpodobně), alespoň pro mne je to nežádoucí.
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7212
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

4. 1. 2023, 3:44

....pámbíčkářskej tunel, kterej nemá v Evropě obdoby....
no ono taky alespoň v té bohatější části Evropy nemá obdoby to, co je prapříčinou - ta komunistická krádež - znárodnění majetku v 50. letech ...
Naposledy upravil(a) testone dne 4. 1. 2023, 3:45, celkem upraveno 1 x.
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2573
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 3:45

Milan199 píše: 4. 1. 2023, 12:34 Volit srdcem má tu výhodu, že nemám pocit, že někomu dělám vola.
Dvě drobné poznamky:

Laska bývá zatraceně slepá...
A není zřídkave, že zamilovaní dělají vola právě svým idolum...

Zda se to vztahuje i na politiku, to fakt nevím :)
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Milan199
Příspěvky: 2937
Registrován: 18. 8. 2010, 9:04

4. 1. 2023, 4:20

lapa píše: 4. 1. 2023, 3:45
Milan199 píše: 4. 1. 2023, 12:34 Volit srdcem má tu výhodu, že nemám pocit, že někomu dělám vola.
Dvě drobné poznamky:

Laska bývá zatraceně slepá...
A není zřídkave, že zamilovaní dělají vola právě svým idolum...

Zda se to vztahuje i na politiku, to fakt nevím :)
Myslel jsem to spíš tak, že je mi nepříjemné nechat se ovlivňovat těmi předvolebními "průzkumy".
Ty jsi "racionálně" vyřadil kandidáty co podle průzkumů "nemají šanci". Jenže kolik lidí to takhle zváží ? Přesně takhle se onehdy dostala do parlamentu ta zelená sebranka.
Takže za mne volit srdcem a podle vlastního rozumu.
O lásce jsem nepsal - určitě nikoho z nich "nemiluju". Naopak pár se mi jich dost hnusí !

A pokud bych mohl do toho kecat - myslím že bychom se bez prezidenta a toho ansámblu podržtašků docela dobře obešli.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“