Program ContiTech

řemenové převody a pohony linearizace pohybu pomocí řemenu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mrosconi
Příspěvky: 1978
Registrován: 22. 2. 2015, 6:30
Bydliště: Netřebská 47, Praha 6 Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

10. 7. 2023, 8:55

Ciao,

jsem pako já, což je samozřejmě možné, nebo zase soudruzi z Conti udělal nějakou chybu.
Přihlásím se, i když jsem musel udělat nový účet a chci navrhnout obyčejný řemenový převod se dvěma koly a roztečí cca 800mm. Jediné co mohu zadat jsou průměr řemenice, otáčky a výkon a to je vše. Nic se neděje, nikde žádné tlačítko. Borec z podpory mi říká, že si musím vybrat řemen. Aje jak??? Žádej název ani kód z katalogu nefunguje! Prostě jako by tam neměli žádné data. Podruhé mi borec říká, že mám přepnut mezi jazyky a pak už to půjde. No nevím, Funguje to někomu? Já to nechápu. Měli super program. Vše fungovalo. Dobré výstupy. Udělali nový, nefunguje nic. proč alespoň nenechali tu starou verzi??? Říkám si, že přece Conti neudělá takovou botu, že problém musí být u mně, ale kde? Prosím pomoc.
ContiTech AG - Power Transmission Group - CONTI®Professional - Google Chrome 10.07.2023 19_52_01.png
ContiTech AG - Power Transmission Group - CONTI®Professional - Google Chrome 10.07.2023 19_52_33.png
https://www.conti-professional.com/app/home

Díky a fajn den.
Uživatelský avatar
Mrosconi
Příspěvky: 1978
Registrován: 22. 2. 2015, 6:30
Bydliště: Netřebská 47, Praha 6 Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

14. 7. 2023, 9:01

Waw, tak po 20 mailech mně konečně pochopili a po smazání a znovuvytvoření účtu to funguje. Takže žádné přepínání jazyků a pod, ale smazat účet a vytvořit nový. Stále opakuji... reset, počkat a znovu:)
Těší mně, že jsem na to přišel sám a po dalších 5ti mailech je o tom přesvědčil. Bravooooo Conti.
atlan
Příspěvky: 3346
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

14. 7. 2023, 6:08

Zostanem pri instalacke ide aj ofline :D
Odpovědět

Zpět na „řemenové převody a pohony“