zabezpečení domácnosti

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
t256
Příspěvky: 2835
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

1. 2. 2024, 6:53

Pokud chces detske hracky ale s jednoduchou instalaci, kup si Jablotron. Pokud chces dospely system, vyhni se Jablotronu obloukem a zamer svou pozornost na znacky jako DSC, Paradox apod. To je moznostmi uplne jina liga, pokud to vyuzijes.

Kdyz jsem chtel dokoupit cidlo k starsimu systemu Jablotronu jez mam v jednom objektu, rekli mi ze uz je to nepodporovana rada a mam smulu. Asi pocitaji s tim, ze co par let vymenim komplet celou zabezpecovacku. Tak at Jablotron zas nepocita se mnou jako zakaznikem, s takovym pristupem.
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5243
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

1. 2. 2024, 7:58

t256 píše: 1. 2. 2024, 6:53 Kdyz jsem chtel dokoupit cidlo k starsimu systemu Jablotronu jez mam v jednom objektu, rekli mi ze uz je to nepodporovana rada a mam smulu. Asi pocitaji s tim, ze co par let vymenim komplet celou zabezpecovacku. Tak at Jablotron zas nepocita se mnou jako zakaznikem, s takovym pristupem.
A delaji to pravidelně, vzdy je vse nekompatibilni s novym modelem, proto je nemuzu ani cejtit. Treba moduly Risca z roku 1998, tenkrát Rokonet, jsou do dnes kompatibilní s posledním modelem ústředny, ne vsechny, ale jsou. A ustredna ma stejny formát desky i s podobnym rozlozenim svorek, tak upgrade jde levou zadní
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4890
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

2. 2. 2024, 12:45

t256 píše: 1. 2. 2024, 6:53 Pokud chces detske hracky ale s jednoduchou instalaci, kup si Jablotron. Pokud chces dospely system, vyhni se Jablotronu obloukem a zamer svou pozornost na znacky jako DSC, Paradox apod. To je moznostmi uplne jina liga, pokud to vyuzijes.

Kdyz jsem chtel dokoupit cidlo k starsimu systemu Jablotronu jez mam v jednom objektu, rekli mi ze uz je to nepodporovana rada a mam smulu. Asi pocitaji s tim, ze co par let vymenim komplet celou zabezpecovacku. Tak at Jablotron zas nepocita se mnou jako zakaznikem, s takovym pristupem.
... ano s tím lze souhlasit, jen Partadox bych mezi dospělé systémy uplně nepočital. Cokoliv nastavovat je peklo, spec kabel a podobný kraviny. Díky Mirkovi se pomalu učím montovat Risco a spokojenost maximální. Registrace na cloudy snad nejsnadneější na světe.
t256
Příspěvky: 2835
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

2. 2. 2024, 4:59

Ja Paradox znam jen z doslechu, technici to vicemene srovnavali. Sam pouzivam DSC kde moznosti nastaveni jsou celkem v pohode, pro domaci pouziti. Pokud se tedy clovek prokouse manualem :-). Ale je to uz starsi system, takze je mozne ze se dnesni situace zmenila.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4890
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

3. 2. 2024, 10:45

Za moderni systém považuji ten, který co nejsnadnejším způsobem zdrzadlim na mobilu. Bohužel letitý problém s plaginy pro Win se táhne 15 roků a dodnes se to řeší. Tohle bohužel pochopitelné není.
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“