Windows 11

Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

30. 7. 2023, 8:14

Inst. Novych vindows zasadne odkladam nejmene o rok ci dva. Mam o poznani mene starosti a nic me netrapi. Jedu tedy predposledni system ve stavu kdy je jeste podporovany a neresim vrtochy novych neodladenych systemu. Vzasade nic me nenuti mit nejnovejsi system a delat ms pokusneho kralika pro sber podkladu pro updaty. Navic primarne funguju na linuxu.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
t256
Příspěvky: 2835
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

31. 7. 2023, 8:00

Tak ono hlavne to z uzivatelskeho hlediska nema valny vyznam, jestli jedu na 7, 10 nebo 11 vetsina bfu nebyt grafickych zmen nijak nepozna. Treba pri prechodu z 3.1 na 95 nebo z xp na 7 jsem moc dlouho nevahal, ale i dnes mam na compech nepripojenych k internetu w7 a nevidim zadny duvod nebo nove funkce pro ktere bych prechazel na novejsi.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

31. 7. 2023, 8:03

jo ale z hlediska administrace jsou ty konfiguracni okna pokazdy jinde
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Cjuz
Příspěvky: 2422
Registrován: 17. 2. 2013, 6:27
Bydliště: Předklášteří
Kontaktovat uživatele:

3. 8. 2023, 9:47

Dneska mě to konečně došlo v čem je problém, lidi by neměli práci.
Vývoj Windows je vlastně strašnej problém, protože ty lidi jsou lepší a lepší no a v určitým okamžiku se to celý odladí a co pak. Nejdříve vyladili W7 měl jsem tam skoro stejný programy jako nyní, pak vyladili W10 a zase přece je nepropustíme, šup udělejme W11. A jak to funguje v moderních firmách, tak se točí vedoucí protože mají jiný pohled na věc. Ve firmě vedoucí svařovny jde na pozici vedoucího lakovny, vedoucí lakovny se přesune na logistiku vedoucí logistiky šéfuje brusírně akorát uklízečka zůstala tam kde je. Ve windows to dělají stejně, ten co dělal usnadnění dostane za úkol výstřižky, team na výstřižky přejede na sítě, ze síťí se vrhnou na kalkulačku akorát ten debil zodpovědný za aktualizace je furt na stejném místě.
Na konci poznávacího procesu je omyl zcela vyvrácen a my nevíme nic. Zato to víme správně.
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

13. 2. 2024, 3:06

Cjuz píše: 3. 8. 2023, 9:47 Dneska mě to konečně došlo v čem je problém, lidi by neměli práci.
Vývoj Windows je vlastně strašnej problém, protože ty lidi jsou lepší a lepší no a v určitým okamžiku se to celý odladí a co pak. Nejdříve vyladili W7 měl jsem tam skoro stejný programy jako nyní, pak vyladili W10 a zase přece je nepropustíme, šup udělejme W11. A jak to funguje v moderních firmách, tak se točí vedoucí protože mají jiný pohled na věc. Ve firmě vedoucí svařovny jde na pozici vedoucího lakovny, vedoucí lakovny se přesune na logistiku vedoucí logistiky šéfuje brusírně akorát uklízečka zůstala tam kde je. Ve windows to dělají stejně, ten co dělal usnadnění dostane za úkol výstřižky, team na výstřižky přejede na sítě, ze síťí se vrhnou na kalkulačku akorát ten debil zodpovědný za aktualizace je furt na stejném místě.
Bohužel, zapomněli nahradit aktualizačního debila tou uklízečkou, ten se tam nudí a nás nutí ty aktualizace dělat. Dají se jen na čas vypnout a nové vypnutí zas až po aktualizaci. Myslel jsem, že je bude stačit hned odinstalovat, ale některé prostě nejdou. Tak jsem to zkusil naopak, nastavil službu trusted installer na ruční spouštění, takže se neměly instalovat moduly. Vypadalo to chvíli, že to zabralo, ale jednou koukám, služba běží a pak zase ne - prostě systém si to stejně ovládá jak chce a debil zřejmě není úplně blbej :( .
Mini soustruh SC-4
Odpovědět

Zpět na „Ostatní (pc)“