Hledám nový domov pro prasátko

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Uživatelský avatar
picom
Příspěvky: 2148
Registrován: 11. 8. 2006, 2:07
Bydliště: Praha

5. 5. 2024, 1:34

Kompletní kožich, hlava je na podložce, dá se použit na podlahu nebo jako dekorace. Určitě se bude líbit vaším dvounohým a čtyřnohým mazlíčkům :wink:
Cenu netuším, třeba 500. Preferuji osobní předání.
Přílohy
20231212_110944~2.jpg
Uživatelský avatar
Habešan
Příspěvky: 1019
Registrován: 12. 12. 2013, 2:25
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

5. 5. 2024, 1:46

Dovolím si poznamenat, že cena takové kůže je v postatě dána náklady na vyčinění a většina lovců kůže ani vyčinit nedává.
Chválím tě, že ji dáváš tak lacino, vyčinění divočáka stojí několikanásobně víc.
Nabídněte mi, prosím, formy na PET lahve z limonádoven i pivovarů (i kovošrotu).
Uživatelský avatar
picom
Příspěvky: 2148
Registrován: 11. 8. 2006, 2:07
Bydliště: Praha

9. 5. 2024, 12:46

Nikomu se nehodí nebo to je drahý? Na facebooku mě fotku zablokovali :(
tomik.tk
Příspěvky: 594
Registrován: 15. 5. 2015, 9:37

9. 5. 2024, 2:31

nabidnul jsem skautum do klubovny a rozeslal mezi zname kamose pivare a leso_lidi. zatim nic. take mi to je divne. kazdej prece musi chtit i do zahradni chatky ? :-) zitra jdu s jednou partou na pivo, tak se jeste zeptam tam.
kancum zdar !
t.
picom píše: 9. 5. 2024, 12:46 Nikomu se nehodí nebo to je drahý? Na facebooku mě fotku zablokovali :(
Uživatelský avatar
picom
Příspěvky: 2148
Registrován: 11. 8. 2006, 2:07
Bydliště: Praha

9. 5. 2024, 7:16

Díky za snahu. Pokud to bude viset v klubovně skautů tak jim to pošlu zdarma. Nepotřebuji na tom zbohatnout.
Lovec i obdarovaný jsou po smrti, tak to snad může změnit majitele. Dělám rekonstrukci a nikam se mi nehodí.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“