nástrojové držáky VDI

Odpovědět
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

3. 10. 2010, 8:12

Měl bych takový dotaz dělá se VDI ve velikosti 16mm s poháněnými nástroji?
DUPLOMATIC dělá revolverové hlavy s poháněnými nástroji ve velikosti 16 takže asi ano.. nicméně katalogy VDI mají poháněné nástroje až od velikosti 30mm alespoň katalog třeba od ZJP.. další katalog který jsem našel byl rovněž od 30ky..
máte někdo tip na poháněný VDI 16?
děkuji
MJ
Příspěvky: 62
Registrován: 27. 1. 2009, 8:02
Kontaktovat uživatele:

4. 10. 2010, 6:06

RaS píše:Měl bych takový dotaz dělá se VDI ve velikosti 16mm s poháněnými nástroji?
DUPLOMATIC dělá revolverové hlavy s poháněnými nástroji ve velikosti 16 takže asi ano.. nicméně katalogy VDI mají poháněné nástroje až od velikosti 30mm alespoň katalog třeba od ZJP.. další katalog který jsem našel byl rovněž od 30ky..
máte někdo tip na poháněný VDI 16?
děkuji
Dobrý den,
VDI 16 poháněný držák byl bych schopen nabídnout axiál i radiál. Ale nevím jaký bude termín dodání, je to velmi málo používané.
Jinak pokud by jste potřeboval statické držáky VDI16 máme je na skladě.
Potřebuji ještě vědet jakou máte na revolveru spojku. Jestli DIN1809 nebo takovou tu s čelními zuby (u duplomaticu se vyskytují obě..)
MJ
ZJP, s.r.o. - tech support
www.zjp.cz
[b]Upínací technika BISON
Tvrdokovové nástroje[/b]
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

4. 10. 2010, 6:39

šlo mě čistě o katalogový list kde by se daly vyčíst rozměry právě té rotační spojky + celkové rozměry poháněných držáků

hlavu chci totiž vyrobit ,ale vzhledem k tomu že mám relativně malý soustruh v podstatě ani žádné komerční řešení pro mě není ideální, můžu osadit rozměrově asi tu nejmenší duplomatic hlavu (205mm průměr, 160mm průměr roztečné kružnice) která je ve verzi duplomatic osazena 8xVDI 16 které jsou prostě maličké, tak zvažuji jestli pro mě není lepší udělat pouze 6ti polohovou hlavu kam by se vešly VDI 20 + ještě bude pro mě lepší zvednout rotační osu a posadit kotouč výš a vysunuté verze v tomhle rozměru nedělají..
zatím jsem ve fázi návrhu, ale vyrábět nástrojové držáky se v podstatě nevyplatí proto musím vyjít z komerční verze a zvažuji z které..
MJ
Příspěvky: 62
Registrován: 27. 1. 2009, 8:02
Kontaktovat uživatele:

5. 10. 2010, 3:47

Dobrý den,
težko říct který typ spojek bude nejlepší. DIN1809 bude asi nejjednoduší na výrobu. Druhá věc je cena a dostupnost poháněných držáků v tomhle provedení (VDI16, VDI20). Co se týče dostupnosti nebylo by od věci zvážit použití spojek SAUTER DIN5480. Ovšem to je spojka co má tvar drážkovaného hřídele... Pro DIN5480 bych měl rozměry. Pro DIN 1809 jen načrty.

Osobně bych šel aspoň do VDI20 - aby jste mohl používat nástroje do průměru 10mm (VDI 16 poháněčky mají většinou jen ER11 upnutí.)
Nemluvě o větších nožích.

Celkové rozměry poháněných držáků a případně rozměry spojek Vám pošlu - napište mi prosím svůj mail na PM.

Martin Janků
RaS píše:šlo mě čistě o katalogový list kde by se daly vyčíst rozměry právě té rotační spojky + celkové rozměry poháněných držáků

hlavu chci totiž vyrobit ,ale vzhledem k tomu že mám relativně malý soustruh v podstatě ani žádné komerční řešení pro mě není ideální, můžu osadit rozměrově asi tu nejmenší duplomatic hlavu (205mm průměr, 160mm průměr roztečné kružnice) která je ve verzi duplomatic osazena 8xVDI 16 které jsou prostě maličké, tak zvažuji jestli pro mě není lepší udělat pouze 6ti polohovou hlavu kam by se vešly VDI 20 + ještě bude pro mě lepší zvednout rotační osu a posadit kotouč výš a vysunuté verze v tomhle rozměru nedělají..
zatím jsem ve fázi návrhu, ale vyrábět nástrojové držáky se v podstatě nevyplatí proto musím vyjít z komerční verze a zvažuji z které..
ZJP, s.r.o. - tech support
www.zjp.cz
[b]Upínací technika BISON
Tvrdokovové nástroje[/b]
Odpovědět

Zpět na „pro soustruh“