Předražené výrobky

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

21. 3. 2011, 2:53

http://www.aml-czech.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Kdyby jste někdo přišel s prodejci této značky do styku, honem od nich pryč. Výhra od nich stojí za to. Velice "levně a výhodně" vám prodají zboží předražené "desetinásobně". Chudáci rodiče. Když jsem jim ukázal, za kolik se bežně prodávají indukční vařiče, tak se jim udělalo špatně, protože to od těhle "ku..v" koupili fakt levně - jen třikrát dráže, než u konkurence. Jak vám někdo tvrdí, že jste něco vyhrál, tak z vás chce jen vytáhnout prachy.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22394
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 3. 2011, 2:56

bohuzel nasi taky koupili ten dvouplotynkovy indukcni varic :-(
na stary kolena se nechaj perfektne zblbnout nalestenou bidou
ted to lezi za skrini protoze v cele domacnosti neni jedinej hrnec kterej by to akceptovalo a zaclo varit (jen jedna miska na salat se chytla - a vari to fakt rychle)
ani jsem se neptal kolik to stalo
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
sidonie
Příspěvky: 1010
Registrován: 18. 12. 2009, 11:18
Bydliště: Vranová Lhota

21. 3. 2011, 3:27

Indukčák dvouplotýnku 2000W a 1400W jsem pořizoval loni v červenci za 2000Kč v jednom hyper-super, do vánoc se vařilo na stařičkých smaltovaných hrncích než se mi podařila sehnat sada nerez nádobí za rozumnou cenu (2000Kč) . Indukce je super co se týče rychlosti vaření i samotné regulace teploty a díky rychlosti ušetříme oproti sklokeramice nějakou tu kačku za elektriku, ale hlavní je ten čas toho vaření. Na sklokeramice se mi hrnec s litrem vody vařil až po dvaceti minutách, příkon sklokeramiky 1800W na indukci 1400W litr vody vaří do osmi minut. Ženská není splavená z horka a díky tomu už nevaří s takovým odporem, hlavně přes léto. :D
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22394
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 3. 2011, 3:29

jo to si dokazu predstavit
jsem experimentoval s tou miskou
behem dvou minut jsem uvaril vodu a miska se dala vzit za chladny okraj, zadne ztratove teplo
ale musi k tomu byt holt to slusne nadobi, ne kazde nerezove funguje
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
sidonie
Příspěvky: 1010
Registrován: 18. 12. 2009, 11:18
Bydliště: Vranová Lhota

21. 3. 2011, 3:35

Doporučuju na test nádobí použít takovej ten magnetickej obrázek z kostíků. Pokud na hrnci drží a nepadá ani po úderu na hranu hrnce rukou, pak ho indukce sežere bez okolků :D
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

21. 3. 2011, 4:01

Bohužel některým lidem dělá dobře hlavně to, že to bylo báječně drahé a užitnou hodnotu moc neřeší :-) Jednou jsem takhle známému rozmluvil koupi jakéhosi super-mega-ultra vysavače (ukázal jsem mu, že když si koupí průmyslový Wap tak bude mít výkonnější, tišší a levnější vysavač) a on se mnou od té doby nemluví, protože jsem mu zkazil to potěšení vypláznout čtyřicet tisíc za nesmysl :-)
Aleš Procháska
sidonie
Příspěvky: 1010
Registrován: 18. 12. 2009, 11:18
Bydliště: Vranová Lhota

21. 3. 2011, 4:03

Tak to si můžeš celkem gratulovat, taky za tebou klidně mohl přijít, že ten nesmysl chce a jestli bys mu náhodou nepůjčil na věčnou oplátku :D To ti teď už snad nehrozí :D
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

21. 3. 2011, 4:29

Ale to vieš...všetko je tam tak „exkluzívne“ a „luxusne“ a to je potom jasne ze si musíš priplatiť :D
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

21. 3. 2011, 6:01

Já jsem zase taková dobrá duše, že jsem ušetřil nějakému slovenskému hotelu v nějakých termálech náklady za tuším týdenní pobyt pro dvě osoby. Volala mi nějaká ženská, že si musím přijít pro ty poukazy s partnerkou. Když jsem se ptal na pozadí (ne její, ale té akce), tak prý nic. Tak jsem jí řekl, že asi nikde nepůjdu. Ona na to, že pokud bych opravdu nepřišel, že jí mám zavolat (samo, za moje prachy). Nevolal jsem. V den předání mi volal chlápek, v kolik a kde mám přijít. Já mu sdělil, že nikam nejdu. Tak mne začal přesvědčovat, že musím. Já na to, že když mi chtějí něco dát, stačí, když mi to dají do srchránky sami, nebo pošlou poštou. To prý nejde, že si musím asi hodinu něco poslechnout a bla, bla. Tak jsem mu řelk, že si to může brebtat klidně beze mne, neb si stejně nic nekoupím. To jej už vytočilo a začal jemně vyhrožovat. Tak jsem se jen zeptal, kde vzali moje číslo na mobil, že to nechám prověřit policií a náhle byl klid a zklamaně řekl, že tedy jak myslím a zavěsil. Pak jsem někde slyšel, že pobyt je snad zdarma, ale povinná plná penze je "kouzelná", co se ceny týká.
Dokonce jsem si nevyzvednul poukaz na 3 mega, a to už dvakrát.
Jan Danda
Sponzor fora
Příspěvky: 1143
Registrován: 8. 7. 2009, 9:55
Bydliště: jarpice

21. 3. 2011, 8:28

Kamarád se nechal zblbnout a podepsal smlouvu na hrnce.Maj ty předváděčky docela psychologicky zmáklý.Doma se mu to rozleželo v hlavě ,a uvědomil si ,že nalítl.Měl štěstí ,že ve smlouvě neuved datum dodání.Když mu volali, aby jim nadiktoval datum dodání ,kvůli doplnění ve smlouvě.Řekl jim, at to pošlou 1.1 2050. :D A s podivem má klid.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

21. 3. 2011, 8:31

Ten se bude divit, až mu to 1.1.2050 dojde. :D
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

21. 3. 2011, 9:30

Oni to přivezou příští týden a řeknou, že nemůže chtít, aby na Nový rok lítali někde po hrobech :lol:
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“