5-os frézka z inshop

Mart_68
Trol
Příspěvky: 1625
Registrován: 15. 2. 2015, 4:36

14. 1. 2016, 7:28

jaromir.hendrich píše:Tak podívej se. Já jsem si na vlastní triko letos dovezl z Číny CNC soustruh. Konkrétně CKE 6140/750 od DMTG s řízením Fanuc. Konkrétně tento výrobce vybavil technologiemi již druhý závod VW v Číně. Současně patří mezi tzv. Čínskou "čtyřku",což je čtveřice výrobců kteří mají skutečně co nabídnout. V ČR to prodává MoosTrading,v Němecu Knuth,na Ruském trhu StankoMach,mají zastoupení v USA. Těchto strojů je v ČR velká spousta a má je vestrojním parku i Stim Vsetín. Na stroji jsem přímým dovozem ušetřil nějakých 240tis. Vyšla mě bez dopravy a cla na 19.800USD včetně rozšíření záruky pro Evropu na ŘS. Ano,jsou tam (v Číně) i stroje od výrobců kde soustruh stejných parametrů vyjde od 9-12tis USD,ale to je už výroby na repasi :D . Je potřeba najít spolehlivého výrobce a nevybírat dle co nejnižší ceny. Takže ,tím v globálu nevychvaluji Čínu,spíš dávám typ případným zájemcům o CNC. Bohužel tento výrobce hračky nevyrábí.

J.
Cena je bezva, levnější než podobný z Kovosvitu (MAS), možná tak 3 x. No zkrátka zázrak, ale letos není i za 5 let...tím ti nechci brát dobrou náladu:-) Nevím proč už dávno nejezdíme v čínských autech, když je to tak jednoduché.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10132
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2016, 7:59

No s těma autama opatrně ,za 10let se v nich budem prohánět ,jen si vzpomeň na korejce :)
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
jaromir.hendrich
Příspěvky: 119
Registrován: 19. 8. 2014, 2:17

14. 1. 2016, 8:58

Čti pozorně větu :VW má v Číně již druhý výrobní závod. VW je automobilka,věděl jsi to? Není to zázrak,je to realita. Dávno již Japonský Mazak a Okuma odlévá v Číně. Index - spolupráce s DMTG. Pokud jsi obraběč,čti si materiálové lity. Polovina materiálu je původem Čína. VBD -Čína ,Řídící systémy Fanuc a Siemens jsou v licenci vyráběné v Číně.

J.
PRUDIČ
Příspěvky: 29
Registrován: 21. 3. 2021, 9:40

29. 5. 2024, 6:22

Hojte,
Uvažujeme o koupi cnc soustruhu z číny. Máte někdo tip na spolehlivého dodavatele/výrobce.
Rámcově by se mělo jednat o něco menšího v relaci kolem 10000USD. Mělo by to umět sériovou výrobu, pneumatické vřeteno, poháněné nástroje v obou osách.
Momentálně koukáme na toto :https://german.alibaba.com/p-detail/SGL ... 7af4yd3SCc

Díky za tip !!!!! Lumír
kiko01
Příspěvky: 1605
Registrován: 27. 10. 2008, 9:06
Bydliště: Martin,Slovakia
Kontaktovat uživatele:

29. 5. 2024, 8:28

PRUDIČ píše: 29. 5. 2024, 6:22 Hojte,
Uvažujeme o koupi cnc soustruhu z číny. Máte někdo tip na spolehlivého dodavatele/výrobce.
Rámcově by se mělo jednat o něco menšího v relaci kolem 10000USD. Mělo by to umět sériovou výrobu, pneumatické vřeteno, poháněné nástroje v obou osách.
Momentálně koukáme na toto :https://german.alibaba.com/p-detail/SGL ... 7af4yd3SCc

Díky za tip !!!!! Lumír
To ber, za 10k uplne realne, aj stou seriovou vyrobou, a urcite tam je aj protivreteno, len skoda ze video aj vetsina fotiek je pajcnuta...
PRUDIČ
Příspěvky: 29
Registrován: 21. 3. 2021, 9:40

30. 5. 2024, 2:11

OK, díky za reakci. Jak poznáš že fotky jsou "pajcnute" . Trochu mi ten výraz vysvětli... díky
A protivřeteno tam není už jsem se ptal. Je to mašina o řadu a váhu výš.....
Odpovědět

Zpět na „CNC frézky“