Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2703
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

3. 1. 2023, 1:27

lapa píše: 3. 1. 2023, 12:31
chb píše: 3. 1. 2023, 12:23 Dokud prezidenta vybíraly politické strany, tak bylo průhledné, kdo a proč platí kampaň
Myslis Bacse a Singha - ci jak se jmenovali? ... zes tohle pouzil pro strany :lol:.
A jsou u korytka zase - jen velmi malo se jich vymenilo ... v dane strane ...

Porad cekam, kde je knize z Hluboke a jine figurky :lol: - zatim je jeho kun predsedou toho uskupeni hejtmanu ...

A hlavne, cekam - kdy se rozlezou lidi z CEVRA do vsech dulezitych fci ve state - zatim v posledni dobe je dobry post pro Pojara ...
Proc CEVRO - staci se podivat, kdo byl zakladatelem a kdo tam uci ... :lol:
Kníže z Hluboké, tím myslíš Jirsu? To býval prima schopnej kluk, než se dal na politiku.

.....tak jako manažer by měl mít hodně zkušeností s řízením...

Jaký řízení? Vždyť nemá žádný pravomoce, co tak chudák by mohl řídit/měnit? Ani auto ho nenechaj řídit :) .
"Co uděláte pro občany této země?"
".. hovno, jsem jen figurka. Jediný, co můžu udělat je, že se budu snažit, abych je stál co nejmíň peněz ......"
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2703
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

3. 1. 2023, 1:34

lapa píše: 3. 1. 2023, 11:55
pafik píše: 3. 1. 2023, 11:49 Já to mám jednoduchý. Některé bych ze zásady nevolil a kvůli tomu zbytku nestojí za to zvedat zadek z gauče :) .
Chapu to tak, ze volit nepujdes - takze (logicky, coz je mozna spatne :lol: ) predpokladam, ze pristich 5 let ani nemuknes, jakyho vola/kravu mame za prezidenta ...
Proč bych nemohl nadávat na někoho, koho jsem nevolil? Fůra lidí nadává na Babiše, a taky ho nevolila. Babiš, toť synonymum pro ďábla. Ten může za všechno. Před chvílí ten loser, co řídí finance, prohlásil, že za to, že současná vláda, která je už rok u moci, nevyčerpala evropské dotace, může Babiš. Až si zlomí na lyžích hnátu, tak i za to bude moct Babiš :lol:
lubbez
Příspěvky: 3166
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

3. 1. 2023, 3:05

Při posledních volbách jsem fakt neveděl koho a tak jsem to řešil koho určitě ne a zbyly mi tři volební lístky. Ty jsem nechal v obálce a za plentou jsem jeden z nich dal do té správné volební. :lol:
V prezidentskejch sice vím koho bych chtěl, ale ten nemá šanci. Tedy opět přistoupím k negativní selekci. Naprosto jasně nebudu volit Středulu a Nerudovou. Ve druhém kole se uvidí.
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2590
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

3. 1. 2023, 3:26

pafik píše: 3. 1. 2023, 1:34 Proč bych nemohl nadávat na někoho, koho jsem nevolil? Fůra lidí nadává na Babiše, a taky ho nevolila. Babiš, toť synonymum pro ďábla. Ten může za všechno. Před chvílí ten loser, co řídí finance, prohlásil, že za to, že současná vláda, která je už rok u moci, nevyčerpala evropské dotace, může Babiš. Až si zlomí na lyžích hnátu, tak i za to bude moct Babiš :lol:
Tvuj prispevek byl pochopen tak, ze nebudes volit vubec (neco o nehejbani prdeli ...).
Pokud volis a nevyjde ti kandidat, tak nadavat muzes - jen drobnost, ze to je ponekud proti uzusu, ze vule vetsiny by se mela respektovat - pokud neni tedy protizakonna ... a vitez je alespon trochu zakonny ... :lol: (ne jeho vitezstvi, ale chovani viteze)
Pokud vubec nevolis a pak nadavas, pak jsi za trotla ...
O ktery jde tedy pripad?

A ta tvoje argumentace ohledne Babise je fakt usmevna - ja na nej nadavam jen za to, za co muze a hlavne - je to trestne stihana osoba, ktera postupne nic nevedela (moje to neni ani nahodou, patri to nejakym advokatum) a az po to, ze to poridil detem a nakonec to patrilo jeho detem ... a v soucasnosti se soudne resi, zda ten synuv podpis nebyl zfalsovan primo Babisem.
Synka poslal (v kriticke dobe vysetrovani) lecit na okupovany Krym - to fakt nevymyslis - miliardar, o peci o jeho syna by se porvala kazda svycarska ci jina klinika ... tomu fakt nekdo veri?
Takze fakta ... :lol:
A jeste nadava mediim, ze napadaji jeho deti ... sam je do toho zatahl.

Babis a Ukrajina - ted je ponekud v pofiderni situaci - svym ... (oprava: puvodne jsem mel proukrajinskym) ovcim nemuze rict, ze na valce hoooodne vydelava - jeho Synthesia totiz dodava zakladni suroviny pro Explosii (vyrobce strelneho prachu - a ta je nutna pro co :lol: ).
Soucasne nejvetsim odberatelem (Babisovy) Synthesie je americka St. Marks Powder (soucast General Dynamics) - a ta je hlavnim vyrobcem munice pro US Army ... A munice US Army ted masivne proudi kam?

Babis neni zadny dabel, ktery by mohl za vsechno - je to proste zm.d ... v duchu vyse zmineneho ...
Naposledy upravil(a) lapa dne 3. 1. 2023, 6:35, celkem upraveno 5 x.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2590
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

3. 1. 2023, 3:29

pafik píše: 3. 1. 2023, 1:27 Kníže z Hluboké, tím myslíš Jirsu?
Ne, jisteho Pavla Dlouheho ... nerikej, zes to nikdy nezaregistroval ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1547
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

3. 1. 2023, 4:11

Lapo myslim že sis to dost u některých rozházel, aby Ti nesebrali medaili...
Ti co volí Babiše, Okamuru, Zemana apod. neradi slyší fakta a jasná čísla. Oni mají rádi měkčí informace ideálně od známýho známýho nebo sousedky sousedky a né takhle natvrdo. :lol: :lol: :lol:
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2590
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

3. 1. 2023, 4:16

jenicek píše: 3. 1. 2023, 4:11 Lapo myslim že sis to dost u některých rozházel, aby Ti nesebrali medaili...
Jednak mi medaili nedaly ovce a druhak, myslis, ze to delam pro medaili :lol: ?
Ale jinak diky za uznani - neskromne to tak chapu :D .
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2590
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

3. 1. 2023, 4:23

jenicek píše: 3. 1. 2023, 4:11 Ti co volí Babiše, Okamuru, Zemana apod. neradi slyší fakta a jasná čísla. Oni mají rádi měkčí informace ideálně od známýho známýho nebo sousedky sousedky a né takhle natvrdo. :lol: :lol: :lol:
No, ono obecne lidi neradi slysi, ze mama je kurva a otec przni maly deti apod.
Ti rozumni se s tim casem srovnaji - i kdyz tezko a chapu to (viz dobre dokumenty o detech vyznamnych nacistu - doporucuji se podivat ...).

Ale kdyz si nekdo vezme nejakeho politika za maminku / taticka a nechce nic slyset - to uz je na diagnozu - toz tak ...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

3. 1. 2023, 5:16

Já tam hodím PP
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2590
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

3. 1. 2023, 6:42

Mart76 píše: 3. 1. 2023, 5:16 Já tam hodím PP
To je asi dobrá volba - polypropylen je pevny a houzevnaty, krizovou zátěž zvládá díky jiste pruznosti dobre - rigidita není vždy žádaná. Jedovatostem a ziravinam taky celkem odolava.
Myslím, že chybu neuděláš / neudelame :).
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1547
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

4. 1. 2023, 6:42

A já myslel že tam hodí do urny brejle a rukavice, jakože Pracovní Pomůcky :lol:

PS: Za co máš tu medaili ? Klidně do SZ, pokud seš skromnej a stydlivej. :shock:
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2703
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

4. 1. 2023, 8:35

lapa píše: 3. 1. 2023, 3:29
pafik píše: 3. 1. 2023, 1:27 Kníže z Hluboké, tím myslíš Jirsu?
Ne, jisteho Pavla Dlouheho ... nerikej, zes to nikdy nezaregistroval ...
Ne, to mi nic neříká. Já jsem znal Jirsu (starosta Hluboké několik volebních období) v jeho cca 18ti letech plus pár let kolem. Chodil do třídy s mojí ségrou :) .
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

4. 1. 2023, 8:45

Ať dělám, co dělám, stále mi vychází Bašta, ale ten nemá šanci.
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2703
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

4. 1. 2023, 8:45

lapa píše: 3. 1. 2023, 3:26
pafik píše: 3. 1. 2023, 1:34 Proč bych nemohl nadávat na někoho, koho jsem nevolil? Fůra lidí nadává na Babiše, a taky ho nevolila. Babiš, toť synonymum pro ďábla. Ten může za všechno. Před chvílí ten loser, co řídí finance, prohlásil, že za to, že současná vláda, která je už rok u moci, nevyčerpala evropské dotace, může Babiš. Až si zlomí na lyžích hnátu, tak i za to bude moct Babiš :lol:
Tvuj prispevek byl pochopen tak, ze nebudes volit vubec (neco o nehejbani prdeli ...).
Pokud volis a nevyjde ti kandidat, tak nadavat muzes - jen drobnost, ze to je ponekud proti uzusu, ze vule vetsiny by se mela respektovat - pokud neni tedy protizakonna ... a vitez je alespon trochu zakonny ... :lol: (ne jeho vitezstvi, ale chovani viteze)
Pokud vubec nevolis a pak nadavas, pak jsi za trotla ...
O ktery jde tedy pripad?

A ta tvoje argumentace ohledne Babise je fakt usmevna - ja na nej nadavam jen za to, za co muze a hlavne - je to trestne stihana osoba, ktera postupne nic nevedela (moje to neni ani nahodou, patri to nejakym advokatum) a az po to, ze to poridil detem a nakonec to patrilo jeho detem ... a v soucasnosti se soudne resi, zda ten synuv podpis nebyl zfalsovan primo Babisem.
Synka poslal (v kriticke dobe vysetrovani) lecit na okupovany Krym - to fakt nevymyslis - miliardar, o peci o jeho syna by se porvala kazda svycarska ci jina klinika ... tomu fakt nekdo veri?
Takze fakta ... :lol:
A jeste nadava mediim, ze napadaji jeho deti ... sam je do toho zatahl.

Babis a Ukrajina - ted je ponekud v pofiderni situaci - svym ... (oprava: puvodne jsem mel proukrajinskym) ovcim nemuze rict, ze na valce hoooodne vydelava - jeho Synthesia totiz dodava zakladni suroviny pro Explosii (vyrobce strelneho prachu - a ta je nutna pro co :lol: ).
Soucasne nejvetsim odberatelem (Babisovy) Synthesie je americka St. Marks Powder (soucast General Dynamics) - a ta je hlavnim vyrobcem munice pro US Army ... A munice US Army ted masivne proudi kam?

Babis neni zadny dabel, ktery by mohl za vsechno - je to proste zm.d ... v duchu vyse zmineneho ...
Z celé tvé litanie jsem pochopil, že ty vlastně Babišovi závidíš, že umí vydělat víc peněz, než ty. To je taková typická česká vlastnost ( ... aby ta koza sousedovi chcípla....). To je taky jeden z důvodů, proč měl málo procent v průzkumech Janeček. On má sice IQ asi 160, takže mentálně by na to měl, ale je to hajzl, protože si nahamounil miliardy a já nemám nic, já jsem všechno prochlastal a prokouřil. Janečka nee (pomiňme, že ho z malichernýho důvodu nakonec vyřadili).
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1547
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

4. 1. 2023, 9:44

A já měl za to, že prezident by měl patřit na špičku elity národa a né že by měl být podvodník, využívat kliček v zákonech a ovlivňovat lidský mínění přes masmédia a tím dosáhnout těch "víc peněz" jak píšeš...
No ale přežili jsme Klause, Zemana, přežijem i Babiše, jen ty ideály se někam vytratily... :?
Já na prezidenta nepohlížím jako na kamaráda nebo sobě podobnýho s kým si rozumím.
Snažím se vidět prezidenta z venku ČR, protože tak jsme pak i vnímáni jako národ.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“