Kotouce pila vymena

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Topol
Příspěvky: 403
Registrován: 29. 10. 2013, 5:44

12. 4. 2023, 5:56

Nehadam se, vlastne uz je ani nenabizim, kazdy ma pravo na neznalost neceho ( treba zakladni gramatiky a pod..)
Jak jsem uz psal, kdybych smenil za stejne jety, neremcal bych. Ted vim, jak se pozna jety kotouc pred smrti, za to dekuji.
Uživatelský avatar
Habešan
Příspěvky: 1023
Registrován: 12. 12. 2013, 2:25
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

12. 4. 2023, 6:53

Před časem jsem měl možnost získat kotouče "naposledy naostřené", tedy s plátky minimální tlouštky.
Snad by to bylo i za minimální cenu, ale nevyužil jsem.
Dovolím si využít toho vlákna k dotazu:
Je u těchto kotoučů významné riziko, že se zbytek toho plátku odlepí a zasáhne obsluhu ?
Nabídněte mi, prosím, formy na PET lahve z limonádoven i pivovarů (i kovošrotu).
Sancho Panza
Příspěvky: 1035
Registrován: 6. 3. 2021, 12:50

12. 4. 2023, 7:28

Habešan píše: 12. 4. 2023, 6:53 Před časem jsem měl možnost získat kotouče "naposledy naostřené", tedy s plátky minimální tlouštky.
Snad by to bylo i za minimální cenu, ale nevyužil jsem.
Dovolím si využít toho vlákna k dotazu:
Je u těchto kotoučů významné riziko, že se zbytek toho plátku odlepí a zasáhne obsluhu ?
Riziko, že se plátky odlepí a někoho zasáhnou je čistě nulové.
Protože nejsou přilepené, ale připájené. :)
Naopak riziko, že dojde k destrukci "zbytku" toho tenkého plátku celkem je - proto taky se dodržuje tzn. minimální bezpečná tlouštka - zbytková tloušťka SK plátku nesmí být menší než - viz vyzkoušené hodnoty pro danou aplikaci.
Prostě když je nový plátek tlustý (třeba) 2 mm, tak při jeho zeslabení na (třeba) 1mm (polovinu) to rozhodně neznamená, že je životnost z 50% ztracená, ale klidně třeba že je už i nulová.
To samé mj. platí třeba pro odvalovací frézy (viz jaká část zubu je "nějaká" a jaká je spirální - prostě správná) - u těch OF (malých - tj. třeba modul 0,5) bývá často nepoužitelná část tvaru i víc (!) než polovina původní šířky zubu.
Nemluvě o tom, že ty paskvily na vyhození těch na fotkách "brousil" (ostřil) nějaký škůdce - viz co tam je za šišoidní patvary :shock: a že každý zub je jiný.
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7229
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

12. 4. 2023, 8:49

Sancho Panza píše: 12. 4. 2023, 7:28 ..... a že každý zub je jiný.
nedávno jsem poslal na naostření a opravu kotouč Pilana k výrobci - do Pilany
sice ještě ostřený nebyl, ale byl v dost hrozném stavu
určitě jsem s ním vzal nějaký hřebík, zedníci si na té pile občas uřízli pravítko od malty a tak
oštípané zuby, myslím že tam i nějaká destička chyběla
z Pilany kotouč přišel naostřený, naletované nějaké destičky
s velikostí destiček, tj. taky roztečí zubů a asi i vyvážením a ani množstvím pájky pod destičkami si evidentně hlavu nelámali
na průměru to asi sedí, ale nezkoumal jsem to
jestli to dělá přímo fabrika nebo pro ně nějaký garážista jsem nezkoumal
IMG_20230412_212815.jpg
IMG_20230412_212855.jpg
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Prodej“