V20

Odpovědět
danodpp
Příspěvky: 327
Registrován: 14. 1. 2013, 10:45
Bydliště: Poprad

25. 6. 2026, 9:43

karol.net píše: 19. 4. 2018, 9:24 Tak pomaly sa snazim dat to dokopy,uz rok mi stoji v dielni,chuda male...
ahoj, telo tej vrtacky si aj gitoval? alebo len nafarbil, a bolo to take pekne ? :lol:
Odpovědět

Zpět na „Jiné stroje - vrtačky, brusky, pily atd.“