potíže, nefunkčnosti, chyby

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Kvako1
Sponzor fora
Příspěvky: 1712
Registrován: 5. 4. 2011, 7:29
Bydliště: Praha, Čadca

17. 3. 2013, 4:54

ja používam 5PC podle toho kde jsem ztoho 2x win 7 a 3xwin XP a všude mi to funguje. používam vyhradne firefox ne explorer. přečtěne vlakno mi normalně sčerná.... takže problem bude asi někde jinde.. :wink:
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

17. 3. 2013, 5:48

Kvako1 píše:ja používam 5PC podle toho kde jsem ztoho 2x win 7 a 3xwin XP a všude mi to funguje. používam vyhradne firefox ne explorer. přečtěne vlakno mi normalně sčerná.... takže problem bude asi někde jinde.. :wink:
Hm , ale kde bude ten problém, keď to robí aj iným ? Inak je to dosť nepríjemná záležitosť. Ja sa v PC až tak moc nevyznám, možno niekto poradí.
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Kvako1
Sponzor fora
Příspěvky: 1712
Registrován: 5. 4. 2011, 7:29
Bydliště: Praha, Čadca

17. 3. 2013, 6:16

to opravdu netuším, nikdy jsem to neřešil, nebyl duvod :)
možna nějaká aktualizace java nebo fleš nebo něco... opravdu nevím
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2013, 6:21

javu ani flash to na ulozeni techhle veci nepouziva
mozna kvuli vetsimu zabezpeceni to jinak zpracovava cookies
nebo do toho muze kecat i antivir prostrednictvim cookies

prosim ty kterym to zlobi aby napsali i to co maji za antivir
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2013, 6:30

Ja idem na: Zobrazit nepřečtené příspěvky...prečítam nejaký príspevok...vrátim sa naspäť a ten je stále zobrazený ako neprečítaný. Stisnem refresh a až potom zmizne.
Toto je problém?
Mám Win7,Firefox a Eset Smart Security 4.2
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

17. 3. 2013, 7:38

garulus píše:Ja idem na: Zobrazit nepřečtené příspěvky...prečítam nejaký príspevok...vrátim sa naspäť a ten je stále zobrazený ako neprečítaný. Stisnem refresh a až potom zmizne.
Toto je problém?
Mám Win7,Firefox a Eset Smart Security 4.2
To, že se vrátíš zpět a příspěvek je označen jako nepřečtený je naprosto správně. Vrátil jsi se zpět. To znamená, jako by jsi ho nepřečetl. Až refreš to napraví, protože teprve dojde načtení aktuálního stavu.
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

17. 3. 2013, 7:42

robokop píše:javu ani flash to na ulozeni techhle veci nepouziva
mozna kvuli vetsimu zabezpeceni to jinak zpracovava cookies
nebo do toho muze kecat i antivir prostrednictvim cookies
prosim ty kterym to zlobi aby napsali i to co maji za antivir
Antivir - Essentials
garulus píše:Ja idem na: Zobrazit nepřečtené příspěvky...prečítam nejaký príspevok...vrátim sa naspäť a ten je stále zobrazený ako neprečítaný. Stisnem refresh a až potom zmizne.
Toto je problém?
Mám Win7,Firefox a Eset Smart Security 4.2
Načo mám stískať zakaždým refresh, keď viem, že to chodí aj bez toho.
Josef píše:
garulus píše:Ja idem na: Zobrazit nepřečtené příspěvky...prečítam nejaký príspevok...vrátim sa naspäť a ten je stále zobrazený ako neprečítaný. Stisnem refresh a až potom zmizne.
Toto je problém?
Mám Win7,Firefox a Eset Smart Security 4.2
To, že se vrátíš zpět a příspěvek je označen jako nepřečtený je naprosto správně. Vrátil jsi se zpět. To znamená, jako by jsi ho nepřečetl. Až refreš to napraví, protože teprve dojde načtení aktuálního stavu.
No, tento spôsob sa mi zdá ponekud neobvyklý.
Naposledy upravil(a) pájač dne 17. 3. 2013, 7:44, celkem upraveno 1 x.
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2013, 7:43

No ale čo tu potom riešia? Aj to zošednutie je až po refresh...
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

17. 3. 2013, 7:49

Že to má robiť automaticky po zavretí príspevku a refresh mám použiť vtedy, ak chcem príspevok označiť za prečítaný bez toho, aby som ho otvoril.
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

17. 3. 2013, 8:00

pájač píše:Že to má robiť automaticky po zavretí príspevku a refresh mám použiť vtedy, ak chcem príspevok označiť za prečítaný bez toho, aby som ho otvoril.
Tak to by bylo teprve špatně. Pokud se vrátíš zpět na seznam nepřečtených a zase na už přečtený příspěvek, ak by to mělo teprve být označené jako ppřečtené. A to není?
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1405
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2013, 9:53

Všechno špatně, klepnu na nepřečtený a pro vrácení použiju dole vrátit na sekci, pokud ale při čtení klepnu na název vlákna, nikoli na ikonku posledního přispěvatele, nedojde k vynulování čítače příspěvků. To že se vracíte funkcí prohlížeče zpět nezpůůsobí změnu čítače hned, ale skutečně až po znovunačtení stránky, protože tlačítko zpět ji načte z keše vašeho PC. Pokud chci nulovat čítač příspěvků bez přečtení, použiju označit příspěvky ve vlákně jako přečtené.
Snad je to k pochopení :)
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1032
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

17. 3. 2013, 10:22

Tak jsem po delší době pustil noťas s Vistou, abych se přesvědčil, jestli jsem neplkal. A neplkal :D. Na rozdíl o Ben Ashe, mně stačí odejít z příspěvku tlačítkem Zpět a ikonka okamžitě zhasne, čili žádná cache se mi do toho neplete (a tvrdím, že na XP mi to chodilo stejně). Jedu tam na IE8, s antivirem NOD32. Na nové mašině mám Win8, bez antiviru a IE10 a tam musím dělat refresh, tak jak jsem psal.
Mini soustruh SC-4
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

17. 3. 2013, 11:08

Miller píše:Tak jsem po delší době pustil noťas s Vistou, abych se přesvědčil, jestli jsem neplkal. A neplkal :D. Na rozdíl o Ben Ashe, mně stačí odejít z příspěvku tlačítkem Zpět a ikonka okamžitě zhasne, čili žádná cache se mi do toho neplete (a tvrdím, že na XP mi to chodilo stejně). Jedu tam na IE8, s antivirem NOD32. Na nové mašině mám Win8, bez antiviru a IE10 a tam musím dělat refresh, tak jak jsem psal.
Tak, mne to presne takto chodilo na XP. Na Win7 už nie. :(
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Kvako1
Sponzor fora
Příspěvky: 1712
Registrován: 5. 4. 2011, 7:29
Bydliště: Praha, Čadca

17. 3. 2013, 11:20

skuste se podivat na funkci automatickeho dokončovaní co tam mate nastaveno. vedšinou je tam nastaveno pokud jsi už nekde byl tak to bere z pc, proto se to třeba nezobrazuje spravně. je to kůli tomu aby se rychleji načítali stranky, pokud zakažete automaticke dokončovaní tak by to i při vrácení spět mělo načist komplet znova už správně. ale spomalí vam to načítaní stranek . snad to pomůže..
HonzaCh
Příspěvky: 289
Registrován: 21. 11. 2006, 8:57
Bydliště: Ostrava

11. 2. 2014, 6:35

Ahoj,
po kliknutí na obrázek v čerstvém úvodním příspěvku Rotační osa vlastními silami. se na tomhle URI dozvím, že
capture_20140211_192951.gif
capture_20140211_192951.gif (9.73 KiB) Zobrazeno 6341 x
To mi moc nedává smysl... ;) Fakt to tak má fungovat?
H.
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“