Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 2:56

Je tam vic veci plus nizky pocet otazek. No nevim jestli je ta kalkulacka k necemu.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Ferrit
Příspěvky: 432
Registrován: 6. 8. 2009, 10:08
Bydliště: Třebíč

21. 1. 2023, 3:07

Mě ta kalkulačka dala celkem jasné doporučení. Když přesně vím co chci a co nechci, tak klidně přijmu i doporučení. Ty otázky byly dost dobře volené a obsahují vše co se prvavomocí při výkonu prezidentské funkce týká. Já dobře vím co je vojna a jsem si jist, že kdyby dnešní mladí "borci" měli za krkem zákl vojensku službu(v komunistickém pojetí), tak by jim khaki byla taky proti mysli.
MN-80A, BF-20 Vario, MAHOS 22, Beiping PP-U3, Prusa i3-MK2
I cesta je cíl. - "Finis coronat opus"
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2604
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 3:13

Ferrit píše: 21. 1. 2023, 3:07 Mě ta kalkulačka dala celkem jasné doporučení. Když přesně vím co chci a co nechci, tak klidně přijmu i doporučení. Ty otázky byly dost dobře volené a obsahují vše co se prvavomocí při výkonu prezidentské funkce týká. Já dobře vím co je vojna a jsem si jist, že kdyby dnešní mladí "borci" měli za krkem zákl vojensku službu(v komunistickém pojetí), tak by jim khaki byla taky proti mysli.
Vzpomínka na vojnu je skutečně relevantní (ne)důvod pro volbu prezidenta - zvlášť skoro 20 let po poslední prezenční službě.

Babiš vytáhl další trumf - prý někdo vyhrožoval Monice a Andrej už děkuje policii za to, že to vyšetřuje.
Te samé zkorumpovane policii, která po něm v případě Capiho hnízda tak surove jela :lol:.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

21. 1. 2023, 3:14

On sice PP už stokrát řekl, že povinná vojna je v dnešní době blbost, ale lež, že jí chce obnovit je holt třeba stále opakovat dokola. :roll:

A tak je to se vším, co mu Andy vkládádo úst. Další zajímavost je, že Babiš téměř výhradně slibuje co neudělá, ale co dělat chce se nedozvíme...

Edit: i v tý kalkulačce mají pro obnovení prezenční vojenské služby oba odpověď NE. :D
Naposledy upravil(a) Fifík dne 21. 1. 2023, 3:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 3:15

Otazka ktera zbyva je kdo nas vic rozdeli a pak zatahne do valky.
Podle moji volebni kalkulacky je to babis. Navic uz fasuje patrony.

Paradoxem je ze narod daleko vic spojuje byvaly general, a vubec nevystupuje jako tupa guma narozdil od babise.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2604
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 3:23

A teď koukám, že někdo behem diskuse "ohnul" tu puvodní kalkulacku (z mého prvního příspěvků) na jinou na aktuálne.cz. Na té původní není ani zbla o nejakem Jelenim příkopu :lol: apod.
To bylo celkem dovedne ohnuti/odvedeni, to ocenuju :lol:.
Na té "mé" stránce jsou pořád obě kalkulačky - tj. pro obě kola.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5312
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 3:42

Ferrit píše: 21. 1. 2023, 3:07 Mě ta kalkulačka dala celkem jasné doporučení. Když přesně vím co chci a co nechci, tak klidně přijmu i doporučení. Ty otázky byly dost dobře volené a obsahují vše co se prvavomocí při výkonu prezidentské funkce týká. Já dobře vím co je vojna a jsem si jist, že kdyby dnešní mladí "borci" měli za krkem zákl vojensku službu(v komunistickém pojetí), tak by jim khaki byla taky proti mysli.
No jestli to fakt myslíš vážně, že se chceš řídit nějakou pofiderní kalkulačkou na netu, tak mi nezbývá než tě litovat :roll:
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

21. 1. 2023, 4:11

Monike ve čtvrtek přišel náboj, tak ji starostlivý manžel vzal v pátek na meeting mezi stovky lidí a na véču se stalinistou Skálou a dnes v přímém přenosu oznámil, že se nesmírně bojí. Tak tady něco smrdí.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 4:15

dalsi stripek do skladacky ktery potvrzuje:
Babis pokracuje v kampani prislo whatsappem. Tentokrat s mirnou zmenou. Prislo postou.....
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8181
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 4:16

robokop píše: 21. 1. 2023, 3:15je to babis. Navic uz fasuje patrony.
:lol:
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2707
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

21. 1. 2023, 4:30

robokop píše: 21. 1. 2023, 3:15 Otazka ktera zbyva je kdo nas vic rozdeli a pak zatahne do valky.
Podle moji volebni kalkulacky je to babis. Navic uz fasuje patrony.

Paradoxem je ze narod daleko vic spojuje byvaly general, a vubec nevystupuje jako tupa guma narozdil od babise.
To jako myslíš vážně, že národ rozděluje Babiš? Kdo chodí pískat a řvát na shromáždění toho druhýho? Babišovi voliči? Prdlajs, Pavlovi. Bytostně nenáviděj Babiše. Pavel je ten, kdo rozděluje národ. Babiš samozřejmě taky, ale Pavel mnohem víc.
Dneska jsem byl u kamaráda ve firmě, kterýmu udržuju systém. Když mechanici zjistili, koho nebudu volit, tak mě div nezmlátili. Taky voliči Pavla. Nějaký argumenty, proč ho volit nebudu, nikdo nechtěl slyšet. Jen pořád mleli svou. Argument, že Babiše volej hlupáci je v kontextu toho, co jsem tam zažil, naprosto lichej. TAM byli tupci, kteří neměli argumenty a proto ani nechtěli slyšet argumenty nikoho jinýho. Ani respekt k druhýmu, kterej má jinej názor, než oni. Oni jsou ti jediní správní.
Jo, to jsou voliči Petra Pavla.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

21. 1. 2023, 4:40

Fifík píše: 21. 1. 2023, 2:46 ...
Ale já bych chtěl, aby rozumný prezident (ne mocí posedlý Andrej) tyhle pravomoci měl.
...
Pěkná ukázka selektivního přístupu k zákonům.
Chceš, aby tvůj favorit to právo měl.
Ale kdyby vyhrál ten druhý, ten by to právo neměl mít.
Prostě přístup demokrata každým coulem. ;-)

Oni vůbec ti fandové Pavla jsou takoví dost demokratičtí.
Když někam přijede za lidmi Babiš, tak ho tam většinou čeká skupina agresivních Pavlovců, jejichž jedinou snahou je pokud možno zabránit tomu, aby mohl vůbec promluvit.
Z opačné strany to myslím tak běžné není.

Je to obecně hodně hnusná metoda. Ne snažit se zaujmout propagací svého kandidáta, ale naopak se snažit, aby protivník nemohl propagovat toho svého.

EDIT: Než jsem to naklepal, tak mezitím napsal skoro to samé Pafík. Tak to teď vypadá, jako bych opisoval. Ale neopisoval.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 4:43

Babis a zeman nas rozdeluji dve volebni obdobi. Co je proti tomu nejaka demoska proti lhani a podpasovkam.

Kdyby babis nelhal nemanipulloval a nedelal podpasovky nebylo by demonstrantu.

pafik píše: 21. 1. 2023, 4:30
robokop píše: 21. 1. 2023, 3:15 Otazka ktera zbyva je kdo nas vic rozdeli a pak zatahne do valky.
Podle moji volebni kalkulacky je to babis. Navic uz fasuje patrony.

Paradoxem je ze narod daleko vic spojuje byvaly general, a vubec nevystupuje jako tupa guma narozdil od babise.
To jako myslíš vážně, že národ rozděluje Babiš? Kdo chodí pískat a řvát na shromáždění toho druhýho? Babišovi voliči? Prdlajs, Pavlovi. Bytostně nenáviděj Babiše. Pavel je ten, kdo rozděluje národ. Babiš samozřejmě taky, ale Pavel mnohem víc.
Dneska jsem byl u kamaráda ve firmě, kterýmu udržuju systém. Když mechanici zjistili, koho nebudu volit, tak mě div nezmlátili. Taky voliči Pavla. Nějaký argumenty, proč ho volit nebudu, nikdo nechtěl slyšet. Jen pořád mleli svou. Argument, že Babiše volej hlupáci je v kontextu toho, co jsem tam zažil, naprosto lichej. TAM byli tupci, kteří neměli argumenty a proto ani nechtěli slyšet argumenty nikoho jinýho. Ani respekt k druhýmu, kterej má jinej názor, než oni. Oni jsou ti jediní správní.
Jo, to jsou voliči Petra Pavla.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 4:45

Rozdil je v tom kdo moci zneuzival a zneuziva a kdo ne.
Mas povahu ktere by ses nebal sverit pravomoci a povahu ktera prokazatelne dokazala ze je okamzite zneuzije ve svuj prospech. (Nasi na nej zakleknu a dalsi)


Mex píše: 21. 1. 2023, 4:40
Fifík píše: 21. 1. 2023, 2:46 ...
Ale já bych chtěl, aby rozumný prezident (ne mocí posedlý Andrej) tyhle pravomoci měl.
...
Pěkná ukázka selektivního přístupu k zákonům.
Chceš, aby tvůj favorit to právo měl.
Ale kdyby vyhrál ten druhý, ten by to právo neměl mít.
Prostě přístup demokrata každým coulem. ;-)

Oni vůbec ti fandové Pavla jsou takoví dost demokratičtí.
Když někam přijede za lidmi Babiš, tak ho tam většinou čeká skupina agresivních Pavlovců, jejichž jedinou snahou je pokud možno zabránit tomu, aby mohl vůbec promluvit.
Z opačné strany to myslím tak běžné není.

Je to obecně hodně hnusná metoda. Ne snažit se zaujmout propagací svého kandidáta, ale naopak se snažit, aby protivník nemohl propagovat toho svého.

EDIT: Než jsem to naklepal, tak mezitím napsal skoro to samé Pafík. Tak to teď vypadá, jako bych opisoval. Ale neopisoval.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 4:48

Kdyby ta volebni kampan byla alespon trosku slusna, ale to by tam nesmel byt Babis.
To a jeho svinarny vyburcovalo nesmirnou nevoli k jeho osobe.
Vygeneroval si to sam na sebe.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“