Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5312
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 4:52

Myslite toho sameho ktery v obytňáku uz vic jak pul roku objizdi voliče v neprezidentske kampani? On se prece rozhodnul az v říjnu ze dne na den, kapišto? Predtim jen propagoval svoji firmu ANO.
Jo nemam ho rád, neměl jsem ho nikdy rád, takze jsem asi taky zaslepenej.
Miliardář, fest kapitalista, s podporou komoušů, levicovým kandidátem, je fakt ad absurdum
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8181
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 4:54

pafik píše: 21. 1. 2023, 4:30 Pavel je ten, kdo rozděluje národ.
Zkus si zahrát what-if. Třeba že konečný duel je a) Nerudová vs. Pavel a b) Babiš vs. Nerudová. Něco mi říká, že v případě a) by byly reakce voličů věcnější, v případě b) stejné jako teď. Protože to co lidi nutí k emocím není touha po Pavlovi, ale odpor vůči Babišovi. Aspoň co se mě týká, tak mám Babiše nerad od okamžiku co vstoupil do politiky, Pavla jsem si všiml nedávno a vlastně se mi ho ani moc nechtělo volit. Spíš jsem byl nakloněný Nerudové a nebýt toho, že Neruda je podepsaný pod schválením fúze Agrofertu a Agropolu, hodil bych to jí (i když mi připadá, že jakožto rektorka by mohla být poněkud bystřejší).
Aleš Procháska
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

21. 1. 2023, 4:55

Mex píše: 21. 1. 2023, 4:40 Když někam přijede za lidmi Babiš, tak ho tam většinou čeká skupina agresivních Pavlovců ...
agresivních protibabišovců

Lidi na Babiše pískají už několik let. Stačí vzpomenout na období Covidu, to ještě nikdo žádné prezidentské volby a Pavla neřešil.
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

21. 1. 2023, 4:56

Mex píše: 21. 1. 2023, 4:40
Fifík píše: 21. 1. 2023, 2:46 ...
Ale já bych chtěl, aby rozumný prezident (ne mocí posedlý Andrej) tyhle pravomoci měl.
...
Pěkná ukázka selektivního přístupu k zákonům.
Chceš, aby tvůj favorit to právo měl.
Ale kdyby vyhrál ten druhý, ten by to právo neměl mít.
Prostě přístup demokrata každým coulem. ;-)

Oni vůbec ti fandové Pavla jsou takoví dost demokratičtí.
Když někam přijede za lidmi Babiš, tak ho tam většinou čeká skupina agresivních Pavlovců, jejichž jedinou snahou je pokud možno zabránit tomu, aby mohl vůbec promluvit.
Z opačné strany to myslím tak běžné není.

Je to obecně hodně hnusná metoda. Ne snažit se zaujmout propagací svého kandidáta, ale naopak se snažit, aby protivník nemohl propagovat toho svého.

EDIT: Než jsem to naklepal, tak mezitím napsal skoro to samé Pafík. Tak to teď vypadá, jako bych opisoval. Ale neopisoval.
Boha pustá lež, viď. :wink:

Píšu, že chci aby tyto pravomoci prezident měl AND nechci aby byl prezidentem Babiš. Implikace, že bych chtěl omezit pravomoci prezidenta dle vítěze voleb tam není.

Edit: aby bylo úplně jasno, ta závorkách je za prezidentem, ne za pravomocemi
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2604
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 5:03

robokop píše: 21. 1. 2023, 4:48 Kdyby ta volebni kampan byla alespon trosku slusna, ale to by tam nesmel byt Babis.
To a jeho svinarny vyburcovalo nesmirnou nevoli k jeho osobe.
Vygeneroval si to sam na sebe.
Na hrubý pytel hrubá záplata...

A pro pamětníky - může být rád, že na něj ještě (jeho vlastními slovy) "nezaklekl FAU" - ale není všem dnům konec...

A ještě aby znova zajel za Macronem - i když Francouzi si do svých vysetrovani vlastních, natož cizích politiku nedají moc kecat :lol:
Naposledy upravil(a) lapa dne 21. 1. 2023, 5:07, celkem upraveno 1 x.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2707
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

21. 1. 2023, 5:06

Mart76 píše: 21. 1. 2023, 4:55
Mex píše: 21. 1. 2023, 4:40 Když někam přijede za lidmi Babiš, tak ho tam většinou čeká skupina agresivních Pavlovců ...
agresivních protibabišovců

Lidi na Babiše pískají už několik let. Stačí vzpomenout na období Covidu, to ještě nikdo žádné prezidentské volby a Pavla neřešil.
To je přesně ono, od dob covidu. A kdo začal štvát proti němu? Pětikolka.
Nic nedělá pro lidi a pro firmy > teď mu vytýkaj, že rozházel peníze.
Nic nedělá proti covidu, nemá ani nakoupený roušky > když je nakoupil, tak zase ječeli, že nařizovat jejich nošení je omezování osobní svobody a protiústavní.. . atd atd.
To nezmiňuju slavný Čapí hnízdo.
Tady jsou prapočátky tý rozdělený společnosti.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22436
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

21. 1. 2023, 5:11

Presne tak. Staci se podivat do minulosti pred prezidentskou volbu. Na Babise se piskalo uz od jeho prvnich dni v politice. U Pavla jsem to nezaznamenal.

Uz si uvedomujete kdo rozdeluje?
Chapete jakou kravinu jste napsali?

A bude hur jak Babis vyhrocuje kampan s tou patronou. Beztak si ji poslal sam. Protoze kdo ma problem s Monikou?
Ale utok na nevinou zenu to by bylo terno v kampani.
Jiny duvod me nenapada.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2604
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 5:13

. Viz následující prispevek
Naposledy upravil(a) lapa dne 21. 1. 2023, 5:16, celkem upraveno 1 x.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2604
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 5:14

Když už se zmiňuje covidove období a úžasné Andrejovo twitterove řízení - proč byla spousta nákupů v tom období neverejnych, resp. doslova utajovanych?
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

21. 1. 2023, 5:14

pafik píše: 21. 1. 2023, 5:06
Mart76 píše: 21. 1. 2023, 4:55
Mex píše: 21. 1. 2023, 4:40 Když někam přijede za lidmi Babiš, tak ho tam většinou čeká skupina agresivních Pavlovců ...
agresivních protibabišovců

Lidi na Babiše pískají už několik let. Stačí vzpomenout na období Covidu, to ještě nikdo žádné prezidentské volby a Pavla neřešil.
To je přesně ono, od dob covidu. A kdo začal štvát proti němu? Pětikolka.
Nic nedělá pro lidi a pro firmy > teď mu vytýkaj, že rozházel peníze.
Nic nedělá proti covidu, nemá ani nakoupený roušky > když je nakoupil, tak zase ječeli, že nařizovat jejich nošení je omezování osobní svobody a protiústavní.. . atd atd.
Tady jsou prapočátky tý rozdělený společnosti.
Takže jsou dvě možnosti:
A) může za to Covid
B) může za to Babiš

To mě připomělo ten vtip jak blondýnka přišla k doktorovi a povídá: „Pane doktore, musíte mi pomoct, všechno mě bolí.“
„Jak to myslíte, všechno? Buďte trochu konkrétní.“
Blondýna se dotkla prstem ucha a vykřikla bolestí. Pak se dotkla kolene a zas vykřikla, dotkla se břicha a opět vykřikla bolestí.
Doktor se na ni tak zamyšleně podíval a říká: „Tak to vypadá, že máte zlomený prst.“
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2604
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 5:18

Mart76: to od tebe není hezky - Babiš přece sám upozornil na to, že je na blondýnky...
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5312
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 5:20

pafik píše: 21. 1. 2023, 5:06
Mart76 píše: 21. 1. 2023, 4:55
Mex píše: 21. 1. 2023, 4:40 Když někam přijede za lidmi Babiš, tak ho tam většinou čeká skupina agresivních Pavlovců ...
agresivních protibabišovců

Lidi na Babiše pískají už několik let. Stačí vzpomenout na období Covidu, to ještě nikdo žádné prezidentské volby a Pavla neřešil.
To je přesně ono, od dob covidu. A kdo začal štvát proti němu? Pětikolka.
Nic nedělá pro lidi a pro firmy > teď mu vytýkaj, že rozházel peníze.
Nic nedělá proti covidu, nemá ani nakoupený roušky > když je nakoupil, tak zase ječeli, že nařizovat jejich nošení je omezování osobní svobody a protiústavní.. . atd atd.
To nezmiňuju slavný Čapí hnízdo.
Tady jsou prapočátky tý rozdělený společnosti.
Ale asi neumíš číst, nebo je to záměr? Píše vzpomenout na covid, ne od doby covidu, co jsi z toho udělal ty. Pamatuješ na nákupy roušek za necelý litr za jednu? Za předražené testy? Na chaos kdy asi třikrát změnili, kdy si můžu nakoupit? Nebo teda nenakoupit? Za vítání čínského materiálu, který nebyl nic jiného než pomoc poskytnutá jim zdarma, a námi všemi kurva zaplacený.
A čapák vůbec nevytahuj, od začátku to je účelovej podvod, jen tak tak na hraně zákona.
Třeba jeho slavné EET, které prosadil, že přinese státu xx miliard. Nepřineslo to ani korunu, jen to stálo stát x. A najednou se k tomu nechce znát.
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Mart76
Příspěvky: 1011
Registrován: 17. 12. 2016, 11:04
Bydliště: Prostějov

21. 1. 2023, 5:22

Taky ten náboj mohla Monice poslat ta údajná milenka, kterou prý na Babiše taky chtějí vytáhnout.
Dvě mouchy jednou ranou.
Vývoj HW, návrhy DPS (OrCAD, Eagle, Pads)
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2604
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 5:25

Mart76 píše: 21. 1. 2023, 5:22 Taky ten náboj mohla Monice poslat ta údajná milenka, kterou prý na Babiše taky chtějí vytáhnout.
Dvě mouchy jednou ranou.
No a Nagyova je už čistá, tak by mohla zařídit nějakou tu sledovacku. Teď mi ta milost už dává smysl...

Myslím tu Nagyovou od premiéra, ne tu Nagyovou od premiéra :lol:
Naposledy upravil(a) lapa dne 21. 1. 2023, 5:28, celkem upraveno 1 x.
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5312
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

21. 1. 2023, 5:26

A nebo poslat jen nábojnici, neboť kulku jí po pitvě na památku nedají :lol: :lol: :lol:
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“