Soustružení vnitřní díry na minimální drsnost povrchu

obrabeni na klasice
Andrew
Příspěvky: 207
Registrován: 24. 5. 2010, 12:31
Bydliště: Liberec

20. 9. 2013, 9:07

Uvidíme zatím stále čekám na odpověď na první mail, kdy jsem poptával malí vnitřní drážkovací nůž pro drážku do díry 6mm.
Ještě jsem si všimnul, že ty nože jsou dělané z karbidu pro minimalizaci vibrací podobně jak popisuje Robocop u použité karbidové frézy.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 9. 2013, 10:19

jojo to me k tomu privedlo
napr nektery platkovy tenky dlouhy frezy maji cele teleso a drik z karbidu
to same treba mini vnitrni noze PH Horn, to co jde do diry je cele z karbidu
maji bezne treba 40mm dlouhe noze na vnitrni drazku sirokou 1mm v dire 6mm
a do zeleza to ani nekvikne
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Andrew
Příspěvky: 207
Registrován: 24. 5. 2010, 12:31
Bydliště: Liberec

21. 9. 2013, 10:11

No právě tento nůž na vnitřní drážku od hornu poptávám (1,5mm do 6mm díry) a ten nůž na jemno je taky od hornu.
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

24. 9. 2013, 6:57

robokop píše:jinak pro hobby nadsence kteri se mori s nejakou vnitrni dirou postaci udelat vnitrni kudlu ze stry tupy karbidovy frezy
vyuzit ten material jak pro brit tak pro cely drik nastroje
vetsinou je uskali v tom ze ten drik musi byt tenky a tam ocel chveje kdezto karbid skoro vubec
daji se tim delat diry od jednotek milimetru a hlobce treba 10 prumeru, povrch velmi velmi kvalitni
Ahoj
Nemas nejake foto takych vybrusenych nozov z karbidovych frez , mozno by sa to hodilo viacerim samoukom :)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22400
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 9. 2013, 7:01

uz ne
veskery hardware jsem rozdal nebo prodal uz pred lety
muzu se podivat u kamose kterymu jsem ty noze dal jestli to jeste ma
chodim si tam obcas neco fusovat
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
mirenc
Příspěvky: 239
Registrován: 29. 2. 2008, 5:47
Bydliště: Slovensko-Budmerice

24. 9. 2013, 3:06

Nevadi , ked sa nezabune a podari sa u kamarada nieco odfotit pri fuske
budem povdacny, sak chleba to nepyta a casu je habakuk :)
Andrew
Příspěvky: 207
Registrován: 24. 5. 2010, 12:31
Bydliště: Liberec

5. 10. 2013, 3:53

Tak s těmi nástroji zatím asi počkám, jelikož nabídnuté ceny od místního dodavatele proti ceníku, který má na stránkách obchod v Anglii mají rozdíl ceny je téměř 50% takže asi nejdřív zkusím zakoupit v Anglii.
Aktuálně jsem zkoušel 6mm díru dělat výstružníkem z SK břity (http://www.ham-final.cz/?page=katalog_s ... 50af014649" onclick="window.open(this.href);return false; ) předvrtanou vrtákem 5,85 do duralu 7075 a povrch byl opravdu velmi dobrý a při náklonu se v něm zrcadlil závit M7 na ústí díry. Při výrobě díry 10mm obdobným výstružníkem ale byl povrch horší, tuto díru jsem předvrtával 9,8mm vrtákem. Předpokládám že při dosažení obdobné hladkosti jako u 6mm by mi to mělo stačit ale u 10mm je to zatím problém.
Napadlo mě že to může být způsobenou předvrtáním větším vrtákem a nebo to, že je samotný výstružník delší než jeho 6mm verze. Proto se chci zeptat zda by mělo význam daný výstružník zkrátit až k délce L2, tedy odříznout stopku 10mm a vše uchytit za zbylou užší stopku, abych měl co nejmenší délku. A druhá věc jaký nejmenší vrták použít pro předvrtání, zda má smysl jít do extrému a předvrtávat například jen o 0,05 menším vrtákem, popřípadě to řešit nejdřív výhrubníkem. Samotný materiál velmi dobře drží rozměr i po obyčejném vrtání a výstružník mi příjde s 0,2mm dost hrubý a navíc je to operace navíc, což by ale nebyl větší problém.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3594
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

5. 10. 2013, 4:37

Andrew píše:Tak s těmi nástroji zatím asi počkám, jelikož nabídnuté ceny od místního dodavatele proti ceníku, který má na stránkách obchod v Anglii mají rozdíl ceny je téměř 50% takže asi nejdřív zkusím zakoupit v Anglii.
Aktuálně jsem zkoušel 6mm díru dělat výstružníkem z SK břity (http://www.ham-final.cz/?page=katalog_s ... 50af014649" onclick="window.open(this.href);return false; ) předvrtanou vrtákem 5,85 do duralu 7075 a povrch byl opravdu velmi dobrý a při náklonu se v něm zrcadlil závit M7 na ústí díry. Při výrobě díry 10mm obdobným výstružníkem ale byl povrch horší, tuto díru jsem předvrtával 9,8mm vrtákem. Předpokládám že při dosažení obdobné hladkosti jako u 6mm by mi to mělo stačit ale u 10mm je to zatím problém.
Napadlo mě že to může být způsobenou předvrtáním větším vrtákem a nebo to, že je samotný výstružník delší než jeho 6mm verze. Proto se chci zeptat zda by mělo význam daný výstružník zkrátit až k délce L2, tedy odříznout stopku 10mm a vše uchytit za zbylou užší stopku, abych měl co nejmenší délku. A druhá věc jaký nejmenší vrták použít pro předvrtání, zda má smysl jít do extrému a předvrtávat například jen o 0,05 menším vrtákem, popřípadě to řešit nejdřív výhrubníkem. Samotný materiál velmi dobře drží rozměr i po obyčejném vrtání a výstružník mi příjde s 0,2mm dost hrubý a navíc je to operace navíc, což by ale nebyl větší problém.

Problém je především v tom, že ty se snažíš donutit ten výstružník pevným uchycením aby ti ten otvor udělal přesně, takhle ale výstružníky přeci nepracují, aby jsi měl za jakékoli okolnosti ten otvor přesný, a dobrá i tedy lesklý :) , musí si otvor ten výstružník vést sám. To vyžaduje pružnou, nebo výkyvnou hlavu, nějaký ten kompenzátor házivosti vřetene, nástroje atd, přes který nebude ten výstružník pevně spojen s vřetenem.
Příklad jsi uvedl sám, 6mm výstružník má tak malý průměr stopky, že jeho házivost neměla tu sílu udělat stopy po řezném kuželi v otvoru, naopak už desítka tu sílu měla a ty stopy ti tam udělala.
Proto se ty otvory předvrtávají systémem vrták (nepřesná operace sloužící k odebrání materiálu), výhrubník( přesný kruhový otvor s danou tolerancí na třísku pro výstružník) a nakonec výstružník..............výhrubník je možno nahradit například vyvrtávací hlavou :wink: .
U těch sk výstružníků bych si dovolil tvrdit, že ta výkyvná hlava bude asi nutností.
no je to jen takovej námět k zamyšlení, mě to alespoň podle toho co jsem si přečetl výše tak nějak napadlo jako nejpravděpodobnější možná příčina :)
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Andrew
Příspěvky: 207
Registrován: 24. 5. 2010, 12:31
Bydliště: Liberec

5. 10. 2013, 5:07

Díky za podmět, jen doplním že vše dělám na soustruhu tj rotuje obrobek a také o přesný tvar mi až zas tak nejde, jelikož vše se řeší na těsnost o-kroužku a toho by setiny neměli zajímat, jde hlavně o hladkost povrchu.
Vesměs je tedy nejvhodnější zařadit výhrubník aby otvor měl správný tvar a pak naopak se nesnažit o maximální tuhost výstružníku, ale naopak aby se nechal vést. Čistě teoreticky nezajistilo by pružnou schopnost výstružníku udělat vložku například z Ertacetalu nebo obdobného plastu, který by se v koníku vystružil daným výstružníkem uchycený ve vřeteni ?
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8165
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

5. 10. 2013, 10:56

Ještě se dělají "NC výstružníky" přímo pro upnutí přímo do tepelného nebo podobného upínače, bez nutnosti použití volného pouzdra, třeba by tohle mohlo být řešení. Já používám jenom ty a bez problémů.
Aleš Procháska
Odpovědět

Zpět na „konvencni obrabeni“