ZDARMA:

Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
robokop
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

7. 8. 2018, 4:30

Beru ten kompresor
Presne tenhle mi odesel
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
tomik.tk

7. 8. 2018, 4:53

kvuli vzdalenosti jsem po nem "neskocil" :-).
ale mel bych dotaz. pri stahnuti datasheetu, je tam uvadeny kraval 78/83dBA ?
opravdu je to tak hlasity ? tedy nesrovnatelny s lednickacem, byt treba 500W_ovym ?
dik za info.
tomik.
robokop píše:
7. 8. 2018, 4:30
Beru ten kompresor
Presne tenhle mi odesel
t256

7. 8. 2018, 5:14

Je tam psane ze je to pistovy kompresor, na tento typ kompresoru je takovy kraval uplne normalni.
V beznych lednickach se pistove kompresory urcite nevyskytuji :-)
robokop
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

7. 8. 2018, 5:15

Urcite se tam pistove vyskytuji
Rozeber a najdes kliku i pist
Co je zajimave, neni tam ojnice
Je to vyreseno takovou kulisou co resi ten bocni pohyb
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
ves178

7. 8. 2018, 8:07

Já jsem teda dlouho ledničkový kompresor nekuchal ale kdysi to byly vždycky pístové, že by se dnes do lednic používal scroll :?:
WEILER LZ280, FNA22
Reinkarnace

7. 8. 2018, 8:23

Ne, běžně se používají pístové.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“