Kovové skříně prodej:

Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Milan+
Příspěvky: 122
Registrován: 15. 9. 2007, 7:38

6. 9. 2018, 9:00

Když kupuješ,musíš smlouvat,ale jak prodáváš ,tak se nesmíš stydět. :)
jinej martin
Příspěvky: 7
Registrován: 13. 1. 2017, 7:37

14. 9. 2018, 12:58

stanik84 píše:
6. 9. 2018, 8:13
Jinej Martin:

Až budu o něčem vědět, ozvu se. U nás na šroťáku jich bylo snad sto. Tak půlka skončila slisovaná. Občas se tam něco objeví. Jirka
Díky.


Jinak, já si nemyslím, že "inovovaná" cena je špatná. Ale pokud prodávám a uvedu nějaký podmínky, tak je snad dodržím. Pokud by elbarto ze začátku napsal "Cena XYZ, při větším zájmu prodám vyšší nabídce", tak neřeknu ani popel. Ale pokud se od začátků tvářím "na každýho se dostane", obchod protahuju (chápu že to může být vinou subdodavatele) a nakonec ještě změním původně dohodnutý podmínky, tak se mi to nelíbí.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“