Levé navrtáváky A1 a A4 levně

Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
Ali.g.i
Příspěvky: 129
Registrován: 25. 9. 2008, 8:41
Bydliště: Kroměříž

5. 6. 2018, 7:34

Ahoj, omylem jsem nakoupil stovku levých navrtáváků 1mm a 4mm.
jsou originálně zabaleny, výrobce zbrojovka.
Ppkud by měl někdo zájem tak nabízím
A1 10Kč/ks
A4 20Kč/ks
Přílohy
navrtavak.jpg
Engineer
Příspěvky: 1779
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

5. 6. 2018, 12:59

SZ.
ovi-ivo
Příspěvky: 471
Registrován: 12. 4. 2015, 9:41
Bydliště: kůsek od Hodonína

6. 6. 2018, 8:46

SZ
Odpovědět

Zpět na „Prodej“