Rozpracované rameno malé CNC frézky

Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
Vilda77
Příspěvky: 4
Registrován: 29. 8. 2018, 6:32

8. 12. 2018, 5:48

Nabízím k prodeji rozestavěné rameno malé CNC frézky, včetně kompletní dokumentace k dostavění celého stroje. Pracovní plocha stroje je 650mm x 1250mm.
Díly ramena jsou kompletně opracované, nařezené závity, a lehce přeleštěné.
Prodávám vše co je na fotkách.

1) Kompletní již opracované díly ramena, nařezané závity atp.
2) Hliníkový profil 2ks.
3) Cca 90% spojovacího materiálu (není na fotkách)
4) Kompletní dokumentace v PDF

Prodávám za cenu 7,000,- což je pouze cena materiálu, nepočítám opracování dílů a následné lehké zaleštění všech části ramena.Poštovné cca 200Kč nebo osobní odběr v Ostravě.
Přílohy
Rameno.jpg
Výstřižek.PNG
IMG_20181208_123749.jpg
IMG_20181208_123804.jpg
IMG_20181208_123822.jpg
Odpovědět

Zpět na „Prodej“