Nůžky na plech

Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
Charon
Příspěvky: 532
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31

10. 11. 2019, 6:04

Ahoj

nabízím rok staré padací nůžky, délka střihu 650mm, síla 1,5mm od Warco, koupeno na Primadílně, je to velmi slušný kus bez vůlí, nože bez poškození. Koupil jsem větší, představuji si cca 14000, s fa možno, ale pak bude plus dph. Ale klidně vyměním za něco na klasiku, malý otočák, děličku, příruby na camlock, klidně s oboustranným doplatkem. Vleze se do kufru auta, teda pokud nepřijedete ve smartu :D
Kovová registračka jako stolek, kolečka jsem vyměnil za průmyslová, je k tomu, ale nemusíte brát.
Děkuji
Přílohy
20191022_155051.jpg
20191022_155059.jpg
Odpovědět

Zpět na „Prodej“