MN80 klestiny180kč/ks

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští Smysluplný, vstručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
ssmak3050
Příspěvky: 414
Registrován: 20. 12. 2016, 9:09

13. 2. 2020, 9:06

Zdravim kolegy..budu objednavat u jednoho kolegy ze zahranici klestiny ..na mn80
(nektere nove ,nektere pouzite)
176kc/ks....
pokud by mnel nekdo zajem o dane prumery ze bych objednal navic ..(s ohledem na dopravu)
prumery:
1,2mm -1,3mm-1,5mm-1,75mm-1,9mm-2,3mm-2,55mm-2,6mm-3,8mm-4,2mm-4,3mm-4,7mm-5,6mm-5,7mm-7,2mm-7,3mm-7,7mm-7,9mm -8,3mm

plati jen do nedele pak objednavam...
ps: je mozne ze nektere prumery uz nebudou proto piste konkretni prumer do SZ ..
Odpovědět

Zpět na „Prodej“