Tvrdokov

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Pravidla fóra
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie.
Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Pro zamknutí inzerátu požádejte zprávou obsahující odkaz uživatele Ben Ash. Pokud chcete prodej obnovit požádejte o odemknutí. Inzeráty starší než rok budou smazány.
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Odpovědět
bemetal
Příspěvky: 92
Registrován: 4. 2. 2021, 1:13
Bydliště: Orličky
Kontaktovat uživatele:

25. 1. 2023, 7:36

Po dlouhém strádání (možná snad už přes 20 let) ze staré klasiky jsem se rozhodl pustit polámané karbidovky. Pokud je o toto zájem mám něco k prodeji, jde o desítky kilo....no.... žralo to frézy jednu za druhou, ted jsem pořídil cnc a kačáky docházejí a potřebuji se vybavit novýma nástrojema. Některé šly ješte přebrousit, delávál mi to kolega z vedlejší vesnice za 80kč/ks ale ted už ceny narostly a levnější varianta je bohužel nová čína. Prosím jen vážní zájemci.
Cenu si představuji 400kč/kg co jsem tak zhruba vyzjistil.
vaseknovakplatky
Příspěvky: 12
Registrován: 13. 2. 2021, 7:50

26. 1. 2023, 7:18

Beru 400Kč kg za tvrdokov je OKa pisu SZ
magic_touch
Příspěvky: 83
Registrován: 25. 4. 2016, 5:20

27. 1. 2023, 3:04

Ospravedlnujem sa, ze zaseriam inzerat, ale ma niekto kontakt na vykupcu na Slovensku? Diky
Miki2t
Příspěvky: 420
Registrován: 22. 9. 2010, 9:02
Bydliště: Levice SR

28. 1. 2023, 7:07

http://www.vykup-tvrdokovu.sk/
Naposledy v 2019 po 16.5€/kg dnes asi viac
Odpovědět

Zpět na „Prodej“