Chemie ??

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

honzaZ
Příspěvky: 134
Registrován: 3. 11. 2019, 2:02

17. 8. 2023, 3:10

soustružník píše: 17. 8. 2023, 2:25 Policajti to odnesou možná i na ten sběrný dvůr, ale dozvíš se stejně prd.
ani hasiči o to neměli zájem (prokecl jsem se, že jsem s tím byl na policajtech :roll: )
Tak to prostě odnesu do zběrňáku a hotovo, udělal bych sám nějaké pokusy, ale když vůbec nevím o co jde, tak to nemá cenu riskovat a kontaminovat běžně užíváné prostory. Záhada zůstane nerozluštěna :cry:
Modros
Příspěvky: 1680
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

17. 8. 2023, 7:33

Hasici, policie....co tu jeste mame? Co zkusit Motol??? Chtel bych mit tolik volneho casu co ty...
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
honzaZ
Příspěvky: 134
Registrován: 3. 11. 2019, 2:02

17. 8. 2023, 11:29

Modros píše: 17. 8. 2023, 7:33 Hasici, policie....co tu jeste mame? Co zkusit Motol??? Chtel bych mit tolik volneho casu co ty...
Policii jsem měl po cestě, asi 10 minut zajíždka, na hasiče stačil asi 3 minutový hovor v průběhu procházky (šel jsem kolem místa nálezu jestli to tam náhodou nebylo vylité protože po tmě už to nebylo vidět) . Zase tak to nebolelo :wink: Moc volného času sice nemám, ale nemám problém se na chvíli zastavit a vybočit z denní rutiny, nebydlím v Praze abych všude spěchal :wink: navíc oznámit něco takového beru jako samozřejmost (u vás v Praze to je věřím normální, ale tady na vesnici na biotopu takové věci prostě běžné nejsou), to že jsem to nevzdal po prvním kontaktu s arogantním zahřívačem židle beru jako výhodu.
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1189
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

18. 8. 2023, 6:22

Ber to pozitívne. Je paráda že ešte žiješ :)

Každopádne sa nikomu nedivím že to nechce, čo keď to je nejaká biologická zbraň čo zmutuje DNA alebo sa takto distribuuje covid po svete. Povyhadzujú to z lietadla a potom sa o to niekto postará že to donesie do mesta ... alebo možno ten zápach mal prilákať v noci netopiere, tie by sa nakazili a potom by sa to celé zvalilo na nich ... aj to je možné. Takže šup šup na test.
Tiež by som skúsil rádiologiu, či to nevyžaruje nejaké gamma paprsky - možno nejaký druh uránu... či vyhorený palivový článok z jadrovej fúzie.
Môžeš to skúsiť doniesť ako vzorku stolice obvodnému lekárovi, že ju máš nejakú divnú a že nech to dá na rozbor ... :D

Každopádne ako som to videl vo filmoch - už by si mal byť zatvorený v karanténe spolu s osobami čo si prišiel do styku, oblasť mala byť zabezpečená, tým vedcov v ochranných oblekoch by mali skúmať oblasť, odoberať vzorky. Tým chemikov by mal robiť analýzu a prípadne spolu s biológmi pracovať na protilátke. Predstavitelia vlád by mali rokovať o možnej hrozbe pre krajiny....Videl si seriál The last of us ??? to len tak ma napadlo :)
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1531
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

18. 8. 2023, 7:13

S tím gama zářením...

Je to jasný, vypadlo to Homeroj Simpsonoj, když šel z práce, je to na začátku každý epizody 🤣
honzaZ
Příspěvky: 134
Registrován: 3. 11. 2019, 2:02

19. 8. 2023, 1:32

jenicek píše: 18. 8. 2023, 7:13 S tím gama zářením...

Je to jasný, vypadlo to Homeroj Simpsonoj, když šel z práce, je to na začátku každý epizody 🤣
nebo se to může i reálně stát, jako třeba tady.
Vlákno už netřeba, prosím zamknout :)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22399
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

19. 8. 2023, 9:32

kdyz si s tim neporadi na sbernaku tak nejaka chemicka laborka urcite, pac musi mit procesy na zachazeni s odpdem
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“