Tlaková myčka Parkside

lubbez
Příspěvky: 3159
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

16. 11. 2023, 7:53

No věřím, že tenhle člověk už sem na fórum nezavítá. A je to správné, póvláky co si kupujou Parkside tady nechceme. :!:
p.s. vůbec nevím jestli mám právo sem vůbec psát, když mám Parkside vrtačku. :(
Naposledy upravil(a) lubbez dne 16. 11. 2023, 7:54, celkem upraveno 1 x.
Modros
Příspěvky: 1680
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

16. 11. 2023, 7:54

lubbez píše: 16. 11. 2023, 7:53 No věřím, že tenhle člověk už sem na fórum nezavítá. A je to správné, póvláky co si kupujou Parkside tady nechceme. :!:
Tak to bude muset odejít tak 27 procent členů fora.....
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
larry.sokol
Příspěvky: 13
Registrován: 19. 2. 2022, 5:11

16. 11. 2023, 8:26

Odpovídám na příspěvek "Elbarto". Synek si koupil tuto značku,protože se píše ,že se vyrábí v Němec!ku a to je přece kvalita! Mám od této firmy i nějaké ruční nářadí a spokojenost.Ale k dobrým značkám. Koupil jsem si také menší tlakovou aku myčku Bosch,pro rychlou přípravu k
činnosti na menší čištění.Po třech měsících ,po záruce začalo okolo rychlospojky na výstupu z nádrže stříkat tlaková voda a na pistoli nic.Tak jsem se rozhodl pro systém oprava v Bosch centrále pro ČR.Po asi 14 dnech mě sdělili ,že nepůjde opravit (už prý vyběhlý typ) a pošlou mě v rámci opravy nový stroj za již novu cenu.Tak jsem si to nechal vrátit,rozebral a zjistil,že je prasklá umělá hmota na rychlospojce , která je integrovaná na čerpadlovém tělese. Stačilo toto vyměnit a šlapalo by to,Ale to je moc práce. Já to zalepil tekutým kovem a zatím to funguje.Ale co mě zarazilo, že ten typ co jsem měl ,prodávalo ještě několik e-shopů, to znamená, že již v den prodeje neopravitelné.
Cena tohoto zařízení okolo 4900Kč. Ale šetříme planetu.
To jen krátce ke kvalitním značkám.
Sancho Panza
Příspěvky: 1035
Registrován: 6. 3. 2021, 12:50

16. 11. 2023, 8:50

lubbez píše: 16. 11. 2023, 7:53 No věřím, že tenhle člověk už sem na fórum nezavítá. A je to správné, póvláky co si kupujou Parkside tady nechceme. :!:
p.s. vůbec nevím jestli mám právo sem vůbec psát, když mám Parkside vrtačku. :(
A dokážeš pochopit rozdíl mezi vrtačkou a myčkou? :shock:
Protože ty vrtačky (některý) celkem fungují, kdežto ty "myčky" - to je naprostá sázka na jistotu - ty se xxxxx :roll: jak na běžícím pásu - jediný rozdíl je akorát v tom, jestli hned a nebo až za chvíli.
Btw - pokud tě to potěší, tak ten vrtačkošroubovák s tím názvem taky mám, a zatím funguje. Mj. proto jsem si ho koupil, protože na rozdíl od těch myček jsou na něj reference relativně slušný.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

16. 11. 2023, 9:33

Tak to abych podal demisi ,mám vapku ani si značku nepamatuju a za těch 8 let s ní meju auto tak jednou za 3 měsíce ,na hovno by mi byla jako ,,značková" kterou stejně vyrábí číňan jen s tím že si na ní Skopčák mastí kapsu a některý zákazník oháňku, protože má jako značkovou :lol:
Z Lídlu mám spoustu nářadí které použiju třeba jednou za rok a je naprosto vyhovující ,no a z toho co mě žíví mám nejradši značkovou čínu ,protože s ní sami číňani vyrábí a jejich výroba je objemově naprosto někde jinde než laboratorní výroba v EU.
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4890
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

16. 11. 2023, 1:50

Drahý larry.sokole: bud vím nebo se umím zeptat. Když mi tady Lubezz napíše, že např. Maliny z Ali nechutnají, tak to nespektuju, nevymýšlím, věřím a nekupuju. Každý výrobce má svoje legendy. Budeš li chtít vrtačku, demoliční kladivo, vysavač či různé akučky napíšeme ti modrý Bosch nebo Hilti. Pokud se tím neživíš, tak asi docela i kopu za Ryobi. Ryobi stojí nic, naši uderníci, které jsme nuceni zaměstnávat to nezničí, jen těžké aku jsou fitkem. Zelený Bosch řadím do kategorie Vietnamec a Skylu už se snad Bosch zbavil.

Druhé téma je uživatel problémista. Jsou zde jedinci a bohužel mezi ně patří i částečně moji kamarádi, kterí mají problém naprosto se vším. Provozují 3ks nářadí typu akučku, flexu či plasmu z Lidku a neustále mají příběhy. Od modrého Bosche mám cca 20ks různého nářadí, 5 od Hilti a nejvíc od Ryobi odhadnu 30ks nářadí, včetně zahradního, výhradně aku, k tomu 12 baterek. Za posledních 10 roků jsem reklamoval jednu baterku a upečený motor na aku maflu. Nářadí pracuje stále. Na všem po 10-12 letech !!! původní uhlíky.

S autama je to podobné, problemista si koupí Citroena, Peugeota, Renaulta či nedejbože Alfu a ideálně v AAA bazaru a potom po forech vytváří nekonečné příběhy neskutečných oprav naprosto všeho. Na pracovní oct najedu do 5 roků 300-350tis. potom autu řeknu moc děkuju. Jezdilo by to stále, ale introš už je vybydlený. 70kW PD, potom druhá a třeti 110kW CR. Po dobu používání tankuju a měním olej, gumy, tlumiče a rozvody. Jezdím sociálni naftu Makro či Ono, ne naftu JZD či kandáky od bagru. To CR nekousne. Žádné drama se nekoná, prostě jezdím a jezdím.
jean
Příspěvky: 619
Registrován: 10. 7. 2013, 11:48

16. 11. 2023, 5:37

Modre bosch akucky nie su zrovna moc heavy duty. Pouzivam 3, maju vyhodu v nizkej hmotnosti a zaroven je to aj ich nevyhoda. Treba na ne davat pozor. Hilty je uplne inde, aj cenou. Rozumny kompromis je dewalt, to uz je dost robustne, ale stale za slusne peniaze. Ja ho nepotrebujem, staci ten modry bosch. Ale keby sa zivim ako pokryvac, tak bosch urcite neee.
Fifík
Příspěvky: 693
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

16. 11. 2023, 7:26

Taky jsem čůrák (rozuměj mám tlakový čistič Parkside). Taky mi občas jelo čerpadlo a voda jen čůrala. Chyba byla v hadicové rychlospojce se STOP ventilem, který se blbe odblokovával vstupem do čerpadla (průhledný filtr). Koukni na to a případně použij spojku bez blokování.

Jinak na umytí auta 3x za rok je to ok. Funguje furt a to i přesto, že jsem ji nechal už i zamrznout plnou vody. Přesto to čerpadlo (mimochodem kovové) dalo.
josef109
Příspěvky: 606
Registrován: 21. 5. 2017, 5:15
Bydliště: Praha

17. 11. 2023, 1:32

Fifík píše: 16. 11. 2023, 7:26 Taky jsem čůrák (rozuměj mám tlakový čistič Parkside). Taky mi občas jelo čerpadlo a voda jen čůrala. Chyba byla v hadicové rychlospojce se STOP ventilem, který se blbe odblokovával vstupem do čerpadla (průhledný filtr). Koukni na to a případně použij spojku bez blokování.

Jinak na umytí auta 3x za rok je to ok. Funguje furt a to i přesto, že jsem ji nechal už i zamrznout plnou vody. Přesto to čerpadlo (mimochodem kovové) dalo.
Počkej, počkej, přece nám nebudeš kazit zábavu :D Napsat smysluplnou radu hned na druhé stránce, to se tu dnes nenosí :D :mrgreen:
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4890
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

19. 11. 2023, 8:22

To Jean: máš pravdu uplně jsem zapomněl. Když uvadíme legendárně užasné a dokonale fungující nářadí, potom musím přidat malou příklepovku kombinovanou s kladivem. Po vyzkoušní na stavbě jsem jí druhý den ihned objednával. Dewalt je trošku za odměnu něco jako drahé hodinky, protože ne vždy je skladem a občas se měsíce čeká, já čekal tuším 2 měsíce. Už nikdy žádné nářadí s lasama 230V :-) Baterky jsou sice vězší než na Hilti, ale stále užasně výkonné.
atlan
Příspěvky: 3346
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

19. 11. 2023, 1:13

Vapky su 3 typy. Plastove, hlinikove, mosadzne. Presne tak ide aj ich zivotnost. Najlepsie. Jemkupit taku co ma creva na aliku. Pac tam pumpa nestoji zlate prasa, ako u nas.
Uživatelský avatar
Habešan
Příspěvky: 1007
Registrován: 12. 12. 2013, 2:25
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

26. 11. 2023, 5:02

elbarto píše: 11. 11. 2023, 9:23Základní modely např Karcheru fungují věky a stojí nic. V nejmenované pobočce nám nechavají vybalené kusy vrácené pacoši za 1/3 ceny,
A bylo by možné takovou koupi zprostředkovat???
A vyskytují se tam také čističe oken ?
Nabídněte mi, prosím, formy na PET lahve z limonádoven i pivovarů (i kovošrotu).
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4890
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

27. 11. 2023, 4:32

Habešan píše: 26. 11. 2023, 5:02
elbarto píše: 11. 11. 2023, 9:23Základní modely např Karcheru fungují věky a stojí nic. V nejmenované pobočce nám nechavají vybalené kusy vrácené pacoši za 1/3 ceny,
A bylo by možné takovou koupi zprostředkovat???
A vyskytují se tam také čističe oken ?
... je to naprosté náhodě co se jim tam zrovna nashromáždí a potřebují to vystřelit. Jezdím denně kolem při cestě do Kolebenky, tak to mám snadné. Nededím tam somrovat, to uplně nějde. Když něco sháním, tak zajedu pro šampon atd. a zdvořile se zeptám co zrovna přebývá.
Odpovědět

Zpět na „Jiné stroje - vrtačky, brusky, pily atd.“