Cikáni patří do nebe.

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
trnkav
Příspěvky: 995
Registrován: 12. 8. 2006, 9:45

24. 5. 2008, 10:55

To tvrdí jeden můj známý, který jim do středy nemohl přijít na jméno. Povídá mi:
Courám ve šrotě, a jako skoro vždy tam nic není. Najednou ve vratech zelenej Favorit a courá prdel po zemi. Juknu do vnitř přes zadní dveře. Trocha plechů a nějaká bedna. Zase nic. Mezi tím to vjelo na váhu, otevřely se dveře a najednou tma jak v prdeli. Z Fačka vylez cikán černej jak bota. Zvažil a jel vykládat. Když už jsem tady, počkám co vyndá. Cikán vyložil a odjel. Jdu se podívat co je v té bedně. Kouknu jednou - podložky. Nějaký divný. Kouknu podruhý - podložky. Čtyřhraný a s divnou dírou. Kouknu potřetí a už jsem přehazoval do kbelíku který se válel opodál. Honem ještě nějakej kýbl, ten jsem našel o 10 m dál. Fofrem na váhu. Rovných 73 kg x 5 kč a upaluju k autu. Šup do kufru a honem pryč, ať si to někdo nerozmyslí. Jo, a co bylo v té bedně? 68,5 kg čisté hmotnosti TK plátkú které jsem ve čtvrtek prodal za 23 300 kč.
Cikáni patří do nebe.

Má to ale někdo štěstí.
kovohemil
Sponzor fora
Příspěvky: 614
Registrován: 1. 11. 2006, 2:42
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

24. 5. 2008, 11:38

chudák komu to ukradl :cry: tahle sorta lidí si ani neuvědomuje co ukradli,
kolikrát ani nezastavuji s autem u globusu a nejdu nakupovat jelikož mám v autě zboží které několikanásobně převyšuje cenu auta v případě krádeže :shock:
Mayb
Příspěvky: 147
Registrován: 7. 1. 2008, 2:45

29. 7. 2008, 7:34

muzu se zeptat, kdo vykupuje ty platky?
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

22. 8. 2008, 11:30

Tak já se taky podělím o své zkušenosti. 22 prosince loňského roku jsem ráno vstal a šel do dílny. Když jsem přišel ke vratům stodoly tak jsem myslel, že se zblázním. Zámek na dva kusy ležel na zemi. Když jsem otevřel vrata a pořádně prohlédl celou dílnu tak jsem zjistil že zmizelo hlavně elektrické nářadí. Přišel jsem o 4 vrtačky, 4 rozbrusky, elektrický hoblík a pak jsem tam měl ještě plechovou pixlu kde jsem měl různé šrouby, ložiska, a ozubené kolečka z frézky kterou jsem opravoval. Ta zmizela taky a ještě nějáké pouzdra na kleštiny na soustruh. Nahlásil jsem to policajtům a dal nový zámek na vrata a ještě jsem před ně postavil dodávku aby se nedaly otevřít. O týden později jsem nebyl doma a najednou mi volá máma, že jsem zapoměl zamknout dílnu a v tom se otevřeli vrata a tam cikán a za ním druhý. Zamknul jsem ale zase to vypáčili. Máma je honila po vsi ale je jasné, že je nechytla. Naskákali do červenýho favorita a frrrrr. Už tam měli v dílně připravéné další nářadí a měděnou trubku. Pořídil jsem psy. Koupil jsem invertor a udělal takový zabezpečení, že dělá problémy i mě abych to všechno odemknul. Toť jsou moje zkušenosti s romama a ať mi nikdo nepovídá že jsem rasista, po tomhle je snad musí nenávidět každý.
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

22. 8. 2008, 8:33

To je dyskrymynace!!! Oni chtěli alespoň jednou přiložit ruce k práci vy na ně takhle? Co teď budou házet do automatů? Nebudou cigára ani chlast!
Víte, co je absolutní nesmysl?
Rom studuje při zaměstnání!
Uživatelský avatar
Příspěvky: 341
Registrován: 17. 1. 2008, 6:48
Bydliště: Prostějov

23. 8. 2008, 1:17

jaky jsou nejtensi knihy na svete ??
somalska kucharka a romske zakonik prace :-D
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

23. 8. 2008, 11:42

Do kdy je mladá romka pannou?
Dokud je silnější, než mladší brácha,
rychlejší, než starší brácha
a otec sedí za katrem!
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 655
Registrován: 12. 6. 2007, 9:24
Bydliště: Šenov u Ostravy
Kontaktovat uživatele:

24. 8. 2008, 7:11

Se nám to tu nějak trošku zvrhává, ale taky přispěju :)

Dežo kam jdeš?
Do kina.
A co dávají?
Cikáni jdou do nebe!
A co tak Cikáni jdou do práce?
Dyk, na vědeckofantastické nechodím!!!
5/2007 přístup na přestavěnou BF20
5/2009 dokončeno vlastní CNC
http://cnc.usysla.eu/
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

24. 8. 2008, 7:38

Dežo , kde ideš ? No a čo ? Keď ťa nechytia , kúp aj mne ! :D
Uživatelský avatar
H4N$
Příspěvky: 92
Registrován: 17. 11. 2007, 9:40
Bydliště: 49°24'9.07"N 17°12'40.95"E

24. 8. 2008, 8:03

-!- Ales has joined #Romove
<Ales> je tu nekdo kdo by chtel praci?
-!- Ales was kicked from #Romove by Harvan [Duvod: Provokace]
Komentář: Jsou lide, kteri berou nabidku k praci jako provokaci :-)

Jde chlap kolem hořícího baráku.Zakřičí na lidi, kteři koukají z oken at´ vyskáčou, že je bude chytat.Tak vyskočí první, muž ho chytí.Vyskočí druhý, muž ho chytí.takhle se to opakuje asi šestkrát, když vyskočí cikán.Muž uhne a zařve na ně do okna-,,sakra neházejte mi sem ty ohořelý!"

:oops:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se najde iniciativní blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“