Poptávám CNC dřevovýrobu včetně lakování

Požadavky na výrobu dílů - poptávkové fórum
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
check
Příspěvky: 27
Registrován: 1. 6. 2010, 11:25

7. 11. 2018, 2:31

http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/boomkiller.php
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/laaksum.php

Poptávám výrobce s 3 osým CNC, formátovací pilou a schopností slepit, přebrousit a nalakovat výrobky. Pro rok 2019 potřebuji 200 ks Boomkiller, 20 ks Emmentaler a 20 ks Laaksum 5x8 vše v bílé matné barvě viz nahoře odkazy na výrobky. Odběr proběhne v 10 dodávkách z výroby během roku (červenec a srpen nic) - dopravu a balení mám vlastní. Se zálohou 100 000 Kč počítám.

Jednání pouze na telefonu 736 639 663 a poté osobně v Praze. Výroba umístěná ideálně střední čechy, čechy, západní Morava, Brno. Všechny výrobní postupy a technologii výroby mám odzkoušenou, hledám nyní rozšíření výroby, protože aktuální výrobní kapacita je již plně využita.
Variel a.s.
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 11. 2018, 10:54
Bydliště: Zruč nad Sázavou

12. 11. 2018, 11:30

Dobrý den,

nabízím spolupráci na Vaše výrobky. Naše firma disponuje 5ti osým CNC a všemi zbylými požadavky. Pokud mi pošlete podklady mohu vám vypracovat cenovou nabídku.

S pozdravem

Jakub Neužil
Přílohy
VARIEL_2018_200x210_3D_TISK_07A.pdf
(223.46 KiB) Staženo 182 x
check
Příspěvky: 27
Registrován: 1. 6. 2010, 11:25

16. 11. 2018, 12:45

Prosím zasílejte mi vaše vizitky na mail uvedený v odkazu na webu.
Součástí vaší vizitky bude seznam strojů včetně max. obráběných rozměrů, zda mají vakuové upínání, počet zaměstnanců, typ společnosti, IČ, zda jde o plátce/neplátce DPH, rodinnou firmu, OSVČ nebo větší firmu. Velikost prostor k montáži lepením a k lakování. Velikost prostor ke skladování. Zda jsou prostory plechová hala, bouda nebo zděné. Zda lze nacouvat přímo k dílně s přívěsem.
Zájem mám pouze o kompletně hotové slepené a nalakované výrobky. Lakování probíhá molitanovým válečkem a zvládně to Ukrajinec. O výrobu pouze ofrézovaných dílů nemám zájem.

Poptávka je stále aktivní.
HANESEK
Příspěvky: 109
Registrován: 5. 3. 2007, 3:37

16. 11. 2018, 9:48

Ahoj všem,
taky bych měl pár dotazů:
Co se týče Boomkiller a Boomkiller+Emmentaler:
jaký je rozdíl mezi Boomkiller a Boomkiller+Emmentaler výše uvedeného odkazu to není zřejmé(aspoň mě)
krabica má i záda nebo jen přední stěnu a boky ?
hrany krabice mají rádius,je to okulaceno frézou nebo jen strženo brus.papírem ?
spoje jsou lepeny na tupo,šroubovány,pérko,lamely ?
jakým lepidlem jsou spoje lepeny epoxid,disperzním-jaký déčko ?
jakým lakem-vodní,akryl,nitro,syntetika,auto lak ?
jako základ pod lak bude penetrace,plnič ?
ceny uvedené na stránkách jsou koncové s Dph ?

Co se týče Laaksum 5x8:
ohledně povrchové úpravy a lepení a ceny to samé jak u Boomkiller a Boomkiller+Emmentaler
jednotlivé čtverce jsou duté,mají i zadní stěnu nebo bez ?
některé čtverce jsou výškově jiné a následně skládané(lepené) k sobě po jednotlivých čtvercích nebo
určité výšky složené z více čtverců jsou jako celek a následně lepeny k sobě ?

Taky by byla dobrá nějaká dokumentace nebo jednoduchý náčrtek

Osobně si myslím,že toto jsou důležité věci,které by měli být jasně dané při poptávce jakéhokoli výrobku.

Hezký den Hanések
Uživatelský avatar
shaolin
Příspěvky: 1197
Registrován: 11. 9. 2011, 7:17

16. 11. 2018, 12:51

Celá ta poptávka a požadavky jsou nejaké divné .... to jen za mně...
check
Příspěvky: 27
Registrován: 1. 6. 2010, 11:25

21. 11. 2018, 8:04

Ahoj všem,
jak jsem psal, reaguji pouze na telefon nebo e-mail a nehodlám to řešit na fórech (není to jediné, kam jsem to dával a nemám čas to ani sledovat). Specifikaci výkresu včetně výrobcích postupů dostanete na základě Vámi zaslané vizitky vašeho businessu, abych věděl s kým jednám a jestli na to máte stroje, prostory a lidi. Aktuální veřejná specifikace je dostačující.

Diskuse zde je jinak bezpředmětná, jednat zde nebudu. Pokud to přijde někomu divné, ať se nehlásí. Jsem rovnej chlap a očekávám stejné jednání. Děkuji všem.
check
Příspěvky: 27
Registrován: 1. 6. 2010, 11:25

16. 4. 2020, 7:41

Rok se s nějakým tím rokem, obnovuji kontrakt a je pro někoho příležitost dodat lepší nabídku viz níže. Příspěvky zde nesleduji, prosím kontaktujte mě na telefonu nebo e-mailu.
Poptávám výrobce v ČR pro níže uvedené výrobky v objemu roční zakázky ve výši stovek tisíc Kč.
info@vmaudio.cz
+420 736 639 663

http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/boomkiller.php
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/laaksum.php
Odpovědět

Zpět na „Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe“