Nalezeno 2346 výsledků hledání

od picom
11. 6. 2026, 7:40
Fórum: Zacinam stavet a nevim jak na to
Téma: Uhlová píla - moderný gáter ... a iné výtvory
Odpovědi: 165
Zobrazení: 165554

Re: Uhlová píla - moderný gáter ... a iné výtvory

Pěkná práce. Já bych tam dal ale prkna bez suků. Časem vypadnou.
Mám na chatě stejně okenice již skoro 50 roků. Původní fermež odstraněna cidlinou a nátěr Luxolem. Tehdy to byla novinka a obsahoval fungicidy.
od picom
11. 6. 2026, 7:17
Fórum: Prevazne nevazne
Téma: Potřebuji se někde textově...
Odpovědi: 136
Zobrazení: 21621

Re: Potřebuji se někde textově vy*vracet...

Raději nechám byt prázdný než roky běhat po soudech a domáhat se vyklizení a náhrady škody.
od picom
27. 5. 2026, 9:31
Fórum: Srazy, akce, výstavy, burzy
Téma: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
Odpovědi: 107
Zobrazení: 60713

Re: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota

picom píše: 25. 5. 2026, 4:33 Přijedu vlakem
Luboš

P.S.
Kdyby měl někdo místo v autě z Prahy tak uvítám.
Vyřešeno. Jedu s Tomem
od picom
25. 5. 2026, 4:33
Fórum: Srazy, akce, výstavy, burzy
Téma: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
Odpovědi: 107
Zobrazení: 60713

Re: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota

Přijedu vlakem
Luboš

P.S.
Kdyby měl někdo místo v autě z Prahy tak uvítám.
od picom
16. 5. 2026, 9:42
Fórum: Ostatní elektromotory
Téma: Motor ze starší digestoře - diagnostika, číštění, mazání
Odpovědi: 7
Zobrazení: 3286

Re: Motor ze starší digestoře - diagnostika, číštění, mazání

Mám dobré zkušenosti s Konkor (ne WD). Umí rozpustit špínu. Když nepomůže tak něco s obsahem louhu. Rozpustí starý tuk.
od picom
14. 5. 2026, 3:58
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: Oprava nůžek
Odpovědi: 13
Zobrazení: 4931

Re: Oprava nůžek

Za pokus nic nedám. Dám vědět jak to dopadlo.

Ještě mám jedny stejné 4metrové, tak mohu případně jednou za rok prohodit.
od picom
13. 5. 2026, 8:39
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: Oprava nůžek
Odpovědi: 13
Zobrazení: 4931

Re: Oprava nůžek

:shock: tak to zkusím ! potřebují občas střihnout pár slabých větví, třeba vydrží.
V záloze mám nepoužívaný sekáček na maso a flexu
od picom
13. 5. 2026, 6:56
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: Oprava nůžek
Odpovědi: 13
Zobrazení: 4931

Oprava nůžek

Spadly mi na dlažbu nůžky Fiskars a ulomil se nůž. Dá se sehnat kousek vhodného materiálu na výrobu? Tloušťka 3mm.

Náhradní nůž se dá koupit asi za 700, ale zas tak moc nůžky nepotřebuji .
od picom
5. 5. 2026, 7:49
Fórum: Multioborová diskuze o technických tématech
Téma: Problém s tlakovou nádobou.
Odpovědi: 38
Zobrazení: 28026

Re: Problém s tlakovou nádobou.

Plnit se to nedá, je tam zpětný ventil.

Kdysi jsem nádobu dostal. Uříznul jsem kohout a neletoval měděnou trubku a rychlospojku na vzduch a používám jako zásobník ke kompresoru.
Vnitřek nádoby je holý plech. Tak jsem nádobu odmastil a vypláchl resitinem.
od picom
3. 4. 2026, 7:18
Fórum: Prodej
Téma: Wago 750-xxx
Odpovědi: 2
Zobrazení: 558

Re: Wago 750-xxx

Kdyby se to někomu hodilo tak nabídněte cenu
od picom
3. 4. 2026, 7:18
Fórum: Prodej
Téma: Wago 750-xxx
Odpovědi: 2
Zobrazení: 558

Re: Wago 750-xxx

Kdyby se to někomu hodilo tak nabídněte cenu
od picom
1. 4. 2026, 9:22
Fórum: Prodej
Téma: Wago 750-xxx
Odpovědi: 2
Zobrazení: 558

Wago 750-xxx

Wago Ethernet, CANopen a plno různých modulů. Kdyby to nebylo čitelné tak udělám seznam.
6000
od picom
1. 4. 2026, 9:22
Fórum: Prodej
Téma: Wago 750-xxx
Odpovědi: 2
Zobrazení: 558

Wago 750-xxx

Wago Ethernet, CANopen a plno různých modulů. Kdyby to nebylo čitelné tak udělám seznam.
6000
od picom
15. 3. 2026, 9:39
Fórum: Ostatní elektronika
Téma: Softstart pro Brother TC 201
Odpovědi: 24
Zobrazení: 21507

Re: Softstart pro Brother TC 201

Výměna chrániče za typ G by měla problém vyřešit
od picom
13. 3. 2026, 8:02
Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
Téma: 8 x 2 Lka - VYROBENO
Odpovědi: 23
Zobrazení: 9207

Re: 8 x 2 Lka

Dřív na takovou věc stačily padačky a ohybačka v zamečnický dílně
od picom
9. 3. 2026, 9:24
Fórum: Nákup
Téma: Klička nožovky 17mm
Odpovědi: 15
Zobrazení: 6079

Re: Klička nožovky 17mm

Proč jsou v nožovce čtyřhrany?
od picom
6. 3. 2026, 11:01
Fórum: Prodej
Téma: Frekvenční měniče 7.5kW
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1581

Re: Frekvenční měniče 7.5kW

Thomeeque píše: 6. 3. 2026, 9:55 Co ty s těma krytama děláš, přiznej se! :lol:
Němec mi ho schoval 🤔
od picom
6. 3. 2026, 11:01
Fórum: Prodej
Téma: Frekvenční měniče 7.5kW
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1581

Re: Frekvenční měniče 7.5kW

Thomeeque píše: 6. 3. 2026, 9:55 Co ty s těma krytama děláš, přiznej se! :lol:
Němec mi ho schoval 🤔

Přejít na rozšířené vyhledávání