Pěkná práce. Já bych tam dal ale prkna bez suků. Časem vypadnou.
Mám na chatě stejně okenice již skoro 50 roků. Původní fermež odstraněna cidlinou a nátěr Luxolem. Tehdy to byla novinka a obsahoval fungicidy.
Nalezeno 2346 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 11. 6. 2026, 7:40
- Fórum: Zacinam stavet a nevim jak na to
- Téma: Uhlová píla - moderný gáter ... a iné výtvory
- Odpovědi: 165
- Zobrazení: 165554
- 11. 6. 2026, 7:17
- Fórum: Prevazne nevazne
- Téma: Potřebuji se někde textově...
- Odpovědi: 136
- Zobrazení: 21621
Re: Potřebuji se někde textově vy*vracet...
Raději nechám byt prázdný než roky běhat po soudech a domáhat se vyklizení a náhrady škody.
- 27. 5. 2026, 9:31
- Fórum: Srazy, akce, výstavy, burzy
- Téma: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
- Odpovědi: 107
- Zobrazení: 60713
- 25. 5. 2026, 4:33
- Fórum: Srazy, akce, výstavy, burzy
- Téma: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
- Odpovědi: 107
- Zobrazení: 60713
Re: velký sraz k výročí založení fora 30.5. 2026 sobota
Přijedu vlakem
Luboš
P.S.
Kdyby měl někdo místo v autě z Prahy tak uvítám.
Luboš
P.S.
Kdyby měl někdo místo v autě z Prahy tak uvítám.
- 16. 5. 2026, 9:42
- Fórum: Ostatní elektromotory
- Téma: Motor ze starší digestoře - diagnostika, číštění, mazání
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 3286
Re: Motor ze starší digestoře - diagnostika, číštění, mazání
Mám dobré zkušenosti s Konkor (ne WD). Umí rozpustit špínu. Když nepomůže tak něco s obsahem louhu. Rozpustí starý tuk.
- 14. 5. 2026, 3:58
- Fórum: kdyz nebudes vedet kam
- Téma: Oprava nůžek
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4931
Re: Oprava nůžek
Za pokus nic nedám. Dám vědět jak to dopadlo.
Ještě mám jedny stejné 4metrové, tak mohu případně jednou za rok prohodit.
Ještě mám jedny stejné 4metrové, tak mohu případně jednou za rok prohodit.
- 13. 5. 2026, 8:39
- Fórum: kdyz nebudes vedet kam
- Téma: Oprava nůžek
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4931
Re: Oprava nůžek
V záloze mám nepoužívaný sekáček na maso a flexu
- 13. 5. 2026, 6:56
- Fórum: kdyz nebudes vedet kam
- Téma: Oprava nůžek
- Odpovědi: 13
- Zobrazení: 4931
Oprava nůžek
Spadly mi na dlažbu nůžky Fiskars a ulomil se nůž. Dá se sehnat kousek vhodného materiálu na výrobu? Tloušťka 3mm.
Náhradní nůž se dá koupit asi za 700, ale zas tak moc nůžky nepotřebuji .
Náhradní nůž se dá koupit asi za 700, ale zas tak moc nůžky nepotřebuji .
- 5. 5. 2026, 7:49
- Fórum: Multioborová diskuze o technických tématech
- Téma: Problém s tlakovou nádobou.
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 28026
Re: Problém s tlakovou nádobou.
Plnit se to nedá, je tam zpětný ventil.
Kdysi jsem nádobu dostal. Uříznul jsem kohout a neletoval měděnou trubku a rychlospojku na vzduch a používám jako zásobník ke kompresoru.
Vnitřek nádoby je holý plech. Tak jsem nádobu odmastil a vypláchl resitinem.
Kdysi jsem nádobu dostal. Uříznul jsem kohout a neletoval měděnou trubku a rychlospojku na vzduch a používám jako zásobník ke kompresoru.
Vnitřek nádoby je holý plech. Tak jsem nádobu odmastil a vypláchl resitinem.
- 3. 4. 2026, 7:18
- Fórum: Prodej
- Téma: Wago 750-xxx
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 558
Re: Wago 750-xxx
Kdyby se to někomu hodilo tak nabídněte cenu
- 3. 4. 2026, 7:18
- Fórum: Prodej
- Téma: Wago 750-xxx
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 558
Re: Wago 750-xxx
Kdyby se to někomu hodilo tak nabídněte cenu
- 1. 4. 2026, 9:22
- Fórum: Prodej
- Téma: Wago 750-xxx
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 558
Wago 750-xxx
Wago Ethernet, CANopen a plno různých modulů. Kdyby to nebylo čitelné tak udělám seznam.
6000
6000
- 1. 4. 2026, 9:22
- Fórum: Prodej
- Téma: Wago 750-xxx
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 558
Wago 750-xxx
Wago Ethernet, CANopen a plno různých modulů. Kdyby to nebylo čitelné tak udělám seznam.
6000
6000
- 15. 3. 2026, 9:39
- Fórum: Ostatní elektronika
- Téma: Softstart pro Brother TC 201
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 21507
Re: Softstart pro Brother TC 201
Výměna chrániče za typ G by měla problém vyřešit
- 13. 3. 2026, 8:02
- Fórum: Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe
- Téma: 8 x 2 Lka - VYROBENO
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 9207
Re: 8 x 2 Lka
Dřív na takovou věc stačily padačky a ohybačka v zamečnický dílně
- 9. 3. 2026, 9:24
- Fórum: Nákup
- Téma: Klička nožovky 17mm
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 6079
Re: Klička nožovky 17mm
Proč jsou v nožovce čtyřhrany?
- 6. 3. 2026, 11:01
- Fórum: Prodej
- Téma: Frekvenční měniče 7.5kW
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1581
- 6. 3. 2026, 11:01
- Fórum: Prodej
- Téma: Frekvenční měniče 7.5kW
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1581