Nalezeno 5483 výsledků hledání

od elbarto
24. 6. 2026, 7:38
Fórum: Prodej
Téma: ZDARMA:
Odpovědi: 1730
Zobrazení: 1115132

Re: ZDARMA:

danodpp píše: 23. 6. 2026, 9:21 vzal by som jeden pre brata,
pokial by si to vedel poslat ? a za kolko :)
.. už bohužel za nic, všechno je rozdané, případně zlikvidované :-(
od elbarto
24. 6. 2026, 7:38
Fórum: Prodej
Téma: ZDARMA:
Odpovědi: 1730
Zobrazení: 1115132

Re: ZDARMA:

danodpp píše: 23. 6. 2026, 9:21 vzal by som jeden pre brata,
pokial by si to vedel poslat ? a za kolko :)
.. už bohužel za nic, všechno je rozdané, případně zlikvidované :-(
od elbarto
22. 6. 2026, 9:05
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: zatezova pojezdova kolecka vhodna na zamkovou dlazbu ?
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2238

Re: zatezova pojezdova kolecka vhodna na zamkovou dlazbu ?

tomik.tk píše: 22. 6. 2026, 9:16 tak jsem se zeptal prodejce a doporucil mi tyhle:
.. ty vypadaji naprosto luxusně, napiš recenzi pls. 500kg za 300kč to vypadá až přílis super.
od elbarto
22. 6. 2026, 8:28
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: zatezova pojezdova kolecka vhodna na zamkovou dlazbu ?
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2238

Re: zatezova pojezdova kolecka vhodna na zamkovou dlazbu ?

Uvedená kolečka jsou spíš parodie. Tohle na požadovanou váhu fungovat nebude. Jsou malá a plech je tenký. Jediné co opravdu funguje jsou kola pod lešení. Bohužel nesplnují požadavek nízké výšky. Na spolehlivé odvalení je přeci jen třeba určitý min průměr, něco jako obvodová rychlost na kotouči stro...
od elbarto
21. 6. 2026, 5:30
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: zatezova pojezdova kolecka vhodna na zamkovou dlazbu ?
Odpovědi: 15
Zobrazení: 2238

Re: zatezova pojezdova kolecka vhodna na zamkovou dlazbu ?

Uvedená kolečka jsou spíš parodie. Tohle na požadovanou váhu fungovat nebude. Jsou malá a plech je tenký. Jediné co opravdu funguje jsou kola pod lešení. Bohužel nesplnují požadavek nízké výšky. Na spolehlivé odvalení je přeci jen třeba určitý min průměr, něco jako obvodová rychlost na kotouči stroj...
od elbarto
16. 6. 2026, 9:08
Fórum: Ruzne jine fotecky videa a dokumenty
Téma: Večer plný mazlení
Odpovědi: 336
Zobrazení: 371214

Re: Večer plný mazlení

pafik píše: 16. 6. 2026, 1:15 Takový poklady. Co bys bral, Barte? :)
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/zbran- ... pravy_mos1
.. bral bych letecké kulomety, ale ty už myslím Prchal dávno doma :-)
od elbarto
14. 6. 2026, 8:06
Fórum: Ostatní elektromotory
Téma: Somfy Mariner 40/17
Odpovědi: 4
Zobrazení: 2565

Re: Somfy Mariner 40/17

Zverodoktor: pohon rolety garage vrat Ras: Kondik byl a stále je svěží. Vrata přejela koncák což co občs stane. Při podcházení stačí jen omylem maličko přizvednout a je hotovo. UAni zrovna skladali matroš. Vrata přejela koncák a motor díky tomu stále tlačil na ON. Bohužel tam ležela i klika. UAn mis...
od elbarto
13. 6. 2026, 2:43
Fórum: Ostatní elektromotory
Téma: Somfy Mariner 40/17
Odpovědi: 4
Zobrazení: 2565

Somfy Mariner 40/17

Pohon po výměně je přeci nutné rozebrat a opravit, obzvlášt když zkušený mechoš řekne .. vykašli se na to, je to naprostá ztráta času. Ano, je to naprostá pravda. Snad jediným bonusem za promarněné hodiny je poznání šílenosti celé kostrukce. Motor typu žížala je nasazený na několik planetových převo...
od elbarto
12. 6. 2026, 2:25
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: Štítky Mars
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7611

Re: Štítky Mars

Zdenek Valter píše: 13. 12. 2020, 6:13 Štítky som robil vo Worde, prikladám vzorových pár v súbore v prílohe. Docx priložiť nejde, takže pdf.
.. Zdenku dodatečně díky, ušetřená práce. Rozšířil jsem počty Marsek :-)

Obrázek
od elbarto
10. 6. 2026, 8:40
Fórum: Prevazne nevazne
Téma: Potřebuji se někde textově...
Odpovědi: 159
Zobrazení: 28137

Re: Potřebuji se někde textově vy*vracet...

S tím stavěním bytů jsi tady na správném místě :-) Aspoň já osobně jsem přesvědčený, že dokud se do výstavby bytů nezavede velkorozměrový 3D tisk, tak se výstavba nikdy nezlevní (mám na mysli třeba https://www.novinky.cz/clanek/bydleni-ve-francii-vytiskli-nejvetsi-bytovy-dum-v-evrope-za-rekordnich-...
od elbarto
10. 6. 2026, 12:57
Fórum: Prodej
Téma: ZDARMA:
Odpovědi: 1730
Zobrazení: 1115132

Re: ZDARMA: Kulometné dvojče:

.. tradičně jsem zase zběsile nakupoval. Za uherák ...

Obrázek
od elbarto
10. 6. 2026, 12:57
Fórum: Prodej
Téma: ZDARMA:
Odpovědi: 1730
Zobrazení: 1115132

Re: ZDARMA: Kulometné dvojče:

.. tradičně jsem zase zběsile nakupoval. Za uherák ...

Obrázek
od elbarto
8. 6. 2026, 8:43
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: zrušení bezcelního limitu 150€ u malých zásilek
Odpovědi: 47
Zobrazení: 10512

Re: zrušení bezcelního limitu 150€ u malých zásilek

.. super, moc díky za výstižné vysvětlení. Počkám co se vyklube po 1.7.26 a uvidíme. Máš pravdu, že nadrilovat si vlastní cleni je jen rutina. Doklady přepravy zbraní po světe jsou asu největší pakárna planety, přesto už to přes šílené začátky papíruju automaticky.
od elbarto
7. 6. 2026, 8:52
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: zrušení bezcelního limitu 150€ u malých zásilek
Odpovědi: 47
Zobrazení: 10512

Re: zrušení bezcelního limitu 150€ u malých zásilek

Jinak včera mi AliExpress schválil DIČ, takže zase můžu nakupovat bez DPH a vyhnu se 3 EUR clu, pokud bude smysluplné si zásilku sám proclít jako obchodní zboží. Dělal jsem to takhle před cca rokem a půl, pak mi ověření DIČ zrušili a měl jsem po ptákách. Asi desetkrát jsem to zkoušel a nikdy to nep...
od elbarto
7. 6. 2026, 7:47
Fórum: kdyz nebudes vedet kam
Téma: zrušení bezcelního limitu 150€ u malých zásilek
Odpovědi: 47
Zobrazení: 10512

Re: zrušení bezcelního limitu 150€ u malých zásilek

Tohle je obecně podivný příběh. Před pár roky 5-6 možné i déle protože čas běží rychle Ali podražilo o cca 30-35 procent. V té době nám MF CZ vyprávělo pohádku, že do ceny už je přidáno DPH i clo, které China bude CZ v nějakém časovém rozvrhu refundovat. Po cca 2 letech prosákla informace, že China ...
od elbarto
5. 6. 2026, 7:54
Fórum: Prodej
Téma: Univerzálka 200:
Odpovědi: 9
Zobrazení: 1403

Re: Univerzálka 200:

Nenapsal jsem, že Uni je čtyřpakna a je na ní příruba na SV18. Radek nebere, potřebuje trojku.
od elbarto
5. 6. 2026, 7:54
Fórum: Prodej
Téma: Univerzálka 200:
Odpovědi: 9
Zobrazení: 1403

Re: Univerzálka 200:

Nenapsal jsem, že Uni je čtyřpakna a je na ní příruba na SV18. Radek nebere, potřebuje trojku.
od elbarto
4. 6. 2026, 7:59
Fórum: Prodej
Téma: Vzdušník tuším Karosa:
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1428

Re: Vzdušník tuším Karosa:

pafik píše: 4. 6. 2026, 8:10 Barte, jsi moc hodnej, děkuji, ale to je pro mě kráva veliká a má podle výpočtu 50 litrů, ne deset. Nechci, to se nedá jen tak lehce přenášet sem tam.
.. jj máš pravdu na miźerně čitelném štítku je 40l.
od elbarto
4. 6. 2026, 7:59
Fórum: Prodej
Téma: Vzdušník tuším Karosa:
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1428

Re: Vzdušník tuším Karosa:

pafik píše: 4. 6. 2026, 8:10 Barte, jsi moc hodnej, děkuji, ale to je pro mě kráva veliká a má podle výpočtu 50 litrů, ne deset. Nechci, to se nedá jen tak lehce přenášet sem tam.
.. jj máš pravdu na miźerně čitelném štítku je 40l.

Přejít na rozšířené vyhledávání