Jednání s překupníky

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5219
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

15. 8. 2020, 4:27

tumlik píše: 15. 8. 2020, 4:05
romanf píše: 15. 8. 2020, 2:51 ............ bez rečí som akceptoval jeho cenu
to jsme se toho dozvěděli, koukám, že to zatajování ceny nefrčí jenom u překupníků, ale i u kupujících :D , psal jsem to už mockrát, máš vzít hned káru a nakládat, na nějaký pozdější dohody apod. v dnešní době sere pes zvlᚍ u lidí co se tím živí....doslova a do písmene
Jenže kdo z nás má 3tunku s rukou. ;-)
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3596
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

15. 8. 2020, 4:30

Zdenek Valter píše: 15. 8. 2020, 4:27
tumlik píše: 15. 8. 2020, 4:05
romanf píše: 15. 8. 2020, 2:51 ............ bez rečí som akceptoval jeho cenu
to jsme se toho dozvěděli, koukám, že to zatajování ceny nefrčí jenom u překupníků, ale i u kupujících :D , psal jsem to už mockrát, máš vzít hned káru a nakládat, na nějaký pozdější dohody apod. v dnešní době sere pes zvlᚍ u lidí co se tím živí....doslova a do písmene
Jenže kdo z nás má 3tunku s rukou. ;-)
ta fus22 má 900kg :D
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

15. 8. 2020, 4:35

tumlik píše: 15. 8. 2020, 4:30
Zdenek Valter píše: 15. 8. 2020, 4:27
tumlik píše: 15. 8. 2020, 4:05

to jsme se toho dozvěděli, koukám, že to zatajování ceny nefrčí jenom u překupníků, ale i u kupujících :D , psal jsem to už mockrát, máš vzít hned káru a nakládat, na nějaký pozdější dohody apod. v dnešní době sere pes zvlᚍ u lidí co se tím živí....doslova a do písmene
Jenže kdo z nás má 3tunku s rukou. ;-)
ta fus22 má 900kg :D
Tak na to stejně potřebuje ruku na alespoň naložení a 900kg už moc na vozík taky není. Třeba my máme na autě na kouli jen 750kg a vozík je jen na 500kg.
Prostě pro hobíka je bohužel problém jen tak z fleku sednout a jet a rovnou nakládat.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
Uživatelský avatar
OompaLoompa
Příspěvky: 459
Registrován: 28. 6. 2017, 1:45
Bydliště: Západný Slovakistan

15. 8. 2020, 4:38

Zdenek Valter píše: 15. 8. 2020, 4:27Jenže kdo z nás má 3tunku s rukou. ;-)
väčšinou mávajú dve :roll:
...
ruky, tie manželky :mrgreen:
romanf
Příspěvky: 691
Registrován: 27. 6. 2019, 10:11
Bydliště: Bratislava - okolie

15. 8. 2020, 5:10

...že som ja chuj vôbec niečo písal....

Ospravedlňujem sa, že som neuviedol nereálnu cenu ktorú mi ten degenerát povedal, a fakt sa hanbím že nemám nielenže auto s rukou ale ani s prívesom a dokonca ani strechu na ňom nemám.

Fakt dúfam, že toho zmrda doženie karma a tie reči o tom ako naňho doľahla kríza sa ukážu pravdivé a zvyšné stroje mu už bude predávať exekútor v dražbe.
lubbez
Příspěvky: 3163
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

15. 8. 2020, 5:21

Když jsem kupoval FN20, tak nejsložitější bylo sehnat dopravu z Radotína do Modřan, tedy cca 15 km. Na poptávku reagovala cca 10 stěhovací firma, musel jsem udělat pod stroj jakoby železnou paletu a celá ta sranda trvala 6 hodin a stála 12000,- korun.
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

15. 8. 2020, 5:30

Většinou ty ceny od překupníků byly zcela mimo, však to prodávají i několik let, ale několikrát ty ceny byly i jako že bych to koupil, ale jak nasadili ten šmelinářský styl mluvy, tak se mi otevřela kudla v kapse a nekoupil jsem nic. Podobné to bylo s autem, 3/4 roku hledání a jen samý podvod a šrot. Koupil jsem nové a jen tam, kde mi řekli finální cenu v hotovosti a né ceny v podobě pseudoslevy za úvěr a výkup starého vozu.
MAS FU2A, TOS SM16A
icewing
Příspěvky: 285
Registrován: 5. 1. 2014, 9:41
Bydliště: Zdiby (Praha-Východ)

15. 8. 2020, 5:38

Ja si pořídil právě tohle na tyhle rychlo kupy
Přílohy
Sklápěč a ruka
Sklápěč a ruka
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3596
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

15. 8. 2020, 6:22

romanf píše: 15. 8. 2020, 5:10 ...že som ja chuj vôbec niečo písal....

Ospravedlňujem sa, že som neuviedol nereálnu cenu ktorú mi ten degenerát povedal, a fakt sa hanbím že nemám nielenže auto s rukou ale ani s prívesom a dokonca ani strechu na ňom nemám.

Fakt dúfam, že toho zmrda doženie karma a tie reči o tom ako naňho doľahla kríza sa ukážu pravdivé a zvyšné stroje mu už bude predávať exekútor v dražbe.
tak já se v humorné nadsázce zeptám na cenu a ty mi ji neřekneš ani v druhém příspěvku a ještě se urážíš :D :D

napsal jsem ti léty prověřenou realitu, jestli si z toho něco vezmeš je tvoje věc :wink: , těch litanií, že někdo někoho po předchozí dohodě natáhl, že je problém něco dovézt, že na to nemá někdo auto a vozejk jsou tady tuny a přitom řešení je jednoduché a to co jsem tady napsal-dodávka i vozík jdou půjčit a kupodivu to nestojí zas tak moc(taky jsem to kdysi absolvoval)........pořád se bavím o hobby sféře aby bylo jasno :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

15. 8. 2020, 6:27

lubbez píše: 15. 8. 2020, 5:21 Když jsem kupoval FN20, tak nejsložitější bylo sehnat dopravu z Radotína do Modřan, tedy cca 15 km. Na poptávku reagovala cca 10 stěhovací firma, musel jsem udělat pod stroj jakoby železnou paletu a celá ta sranda trvala 6 hodin a stála 12000,- korun.
Oni to nějak museli stěhovat ručně? Mě totiž 12 000,- přijde dost krutý. Já jsem převážel šeping 20km z obce těsně u Prahy do Braníka a stálo mě to tuším 2500,-. Byla to odtahovka s rukou, v podstatě paušální cena včetně práce ruky.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

15. 8. 2020, 6:35

tumlik píše: 15. 8. 2020, 6:22
romanf píše: 15. 8. 2020, 5:10 ...že som ja chuj vôbec niečo písal....

Ospravedlňujem sa, že som neuviedol nereálnu cenu ktorú mi ten degenerát povedal, a fakt sa hanbím že nemám nielenže auto s rukou ale ani s prívesom a dokonca ani strechu na ňom nemám.

Fakt dúfam, že toho zmrda doženie karma a tie reči o tom ako naňho doľahla kríza sa ukážu pravdivé a zvyšné stroje mu už bude predávať exekútor v dražbe.
tak já se v humorné nadsázce zeptám na cenu a ty mi ji neřekneš ani v druhém příspěvku a ještě se urážíš :D :D

napsal jsem ti léty prověřenou realitu, jestli si z toho něco vezmeš je tvoje věc :wink: , těch litanií, že někdo někoho po předchozí dohodě natáhl, že je problém něco dovézt, že na to nemá někdo auto a vozejk jsou tady tuny a přitom řešení je jednoduché a to co jsem tady napsal-dodávka i vozík jdou půjčit a kupodivu to nestojí zas tak moc(taky jsem to kdysi absolvoval)........pořád se bavím o hobby sféře aby bylo jasno :wink:
A čím to chceš naložit??? Dodávku na Bčko si ještě tak půjčíš, ale jestli bude mít čelo tak bude na třeba jen 500 nebo 600 kg.
Já jsem si svého času dělal v Praze průzkum půjčoven. U dodávek jsem nenašel dohromady relevantního nic, když už tak bez ruky nebo čela a jestli bych měl auto k dispozici na zavolání to už vůbec netuším.
Před 5ti lety když jsem ještě neměl svůj paleťák tak jsem si potřeboval jeden na 2t půjčit. Půjčoven jsem našel kvanta, ale reálně se dal vypůjčit jen z jedné jediné.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

15. 8. 2020, 6:44

Ona je celkově v případě takového vyčůránka otázka jestli i kdyby se tam u něj skutečně objevil s odvozem a balíkem peněz jestli nezačně dělat i tak nějaké šméčkoviny. Jistý nejmenovaný "pán" z Blanska to totiž třeba udělal. Co mi dotyčný popisoval tak to vypadalo pomalu jak kšeft s nějakým drogovým dealerem nebo překupníkem zbraní - jak u blbejch jezdili sem tam autem, 10x přesedat, a do toho ještě keci že by měl přitlačit protože má prý jiného kupce. To už bylo za situace když měl na to zjednaný nákladák a na cestě a mělo se nakládat.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3596
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

15. 8. 2020, 6:51

aleshonsa píše: 15. 8. 2020, 6:35
A čím to chceš naložit??? Dodávku na Bčko si ještě tak půjčíš, ale jestli bude mít čelo tak bude na třeba jen 500 nebo 600 kg.
Já jsem si svého času dělal v Praze průzkum půjčoven. U dodávek jsem nenašel dohromady relevantního nic, když už tak bez ruky nebo čela a jestli bych měl auto k dispozici na zavolání to už vůbec netuším.
Před 5ti lety když jsem ještě neměl svůj paleťák tak jsem si potřeboval jeden na 2t půjčit. Půjčoven jsem našel kvanta, ale reálně se dal vypůjčit jen z jedné jediné.
vezl jsem tunovou frézku od brna, půjčil jsem si montážní žirafu, dal na vozík, dojel, frézku zakurtnoval a nazvedl o 40 cm, najel z vozejkem pod ni, spustil, zakurtnoval, složil žirafu a frkl na vozík, zavřel čelo a jel do prdele. Inzerát v 16:30 a 20:30 jsem nakládal, neměl jsem ani žirafu, ani vozejk, jel jsem z C maxem, prodávající byl děda 85 let takže by mě těžko pomohl, cca 22:30 jsem couval do dvora a zopakoval stejný postup, ráno vracel cajky a vozík :D
dneska už mám svoji dvoutunovou dvojnápravu, protože vím, že ji budu sem tam potřebovat, ale byla za pajdu i když v bau byly vozíky v akci za 12k, je to každého volba, ale jak jsem psal, tak už jsem si tímto prošel a za tím co jsem napsal si stojím :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
aleshonsa
Příspěvky: 2954
Registrován: 30. 8. 2011, 3:18
Bydliště: Praha

15. 8. 2020, 7:44

tumlik píše: 15. 8. 2020, 6:51
aleshonsa píše: 15. 8. 2020, 6:35
A čím to chceš naložit??? Dodávku na Bčko si ještě tak půjčíš, ale jestli bude mít čelo tak bude na třeba jen 500 nebo 600 kg.
Já jsem si svého času dělal v Praze průzkum půjčoven. U dodávek jsem nenašel dohromady relevantního nic, když už tak bez ruky nebo čela a jestli bych měl auto k dispozici na zavolání to už vůbec netuším.
Před 5ti lety když jsem ještě neměl svůj paleťák tak jsem si potřeboval jeden na 2t půjčit. Půjčoven jsem našel kvanta, ale reálně se dal vypůjčit jen z jedné jediné.
vezl jsem tunovou frézku od brna, půjčil jsem si montážní žirafu, dal na vozík, dojel, frézku zakurtnoval a nazvedl o 40 cm, najel z vozejkem pod ni, spustil, zakurtnoval, složil žirafu a frkl na vozík, zavřel čelo a jel do prdele. Inzerát v 16:30 a 20:30 jsem nakládal, neměl jsem ani žirafu, ani vozejk, jel jsem z C maxem, prodávající byl děda 85 let takže by mě těžko pomohl, cca 22:30 jsem couval do dvora a zopakoval stejný postup, ráno vracel cajky a vozík :D
dneska už mám svoji dvoutunovou dvojnápravu, protože vím, že ji budu sem tam potřebovat, ale byla za pajdu i když v bau byly vozíky v akci za 12k, je to každého volba, ale jak jsem psal, tak už jsem si tímto prošel a za tím co jsem napsal si stojím :wink:
Než tohle všechno seženu tak to pravděpodobnější že se mi podaří objednat tu odtahovku.
S pozdravem
Ing. Aleš Honsa
HellGrip
Příspěvky: 1282
Registrován: 21. 5. 2019, 10:26

15. 8. 2020, 7:53

Chlapi, kľud, Roman je podľa mňa právom nasraný, ono to bola koncová cena 1700€.
Predávajúci je zakomplexovaný KOKOTENKO, ktorý Romanovi zjavne závidel 12 ročného Mercedesa(akým prišiel) so značkou zo západu krajiny, sympatickú partnerku a preto mu nepredal mašinu a nevedel sa ani vymáčknúť koľko by potreboval prihodiť. A pritom sa dal tak zalacno predávajúci sám predať :lol:
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“