Jaka montaz je vhodnejsi?

kovohemil
Sponzor fora
Příspěvky: 614
Registrován: 1. 11. 2006, 2:42
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

30. 3. 2008, 9:52

No já to myslel taky tak že během chvilky zhaněl půl fora , sem jsem to napsal protože jsem to četl naposled :D
l_i_n_e_a_r
Příspěvky: 6
Registrován: 31. 3. 2008, 8:16

31. 3. 2008, 8:37

cncp100 píše:tak napiš lepší. muhehe
Chces lepsi ceny? Za tebe nebudu delat cernou praci. Obvolej si 5-6 ruznych dodavatelu a ceny si porovnej. Pak treba zjistis ze za cenu, ktera je placnu o 5-15% vyssi ziskat produkt na uplne jiny urovni.

Jinak dalsi vyrobci linearni techniky THK, NSK, IKO, INA, SBC, BOSCH. Obvolej si to a zjisti si ceny.

Jinak bych se chtel ohradit proti tomu, ze vsechno kritizuji. To, ze mam rezervovanejsi pristup k cinskym vyrobkum je pravda na druhou stranu jsem uvedl konkretni pripad kde si myslim, ze je lepsi ziskat lepsi kvalitu. Pokud mi chce nekdo tvrdit, ze produkty od BOSCHe nejsou kvalitnejsi nez od HIWINu, tak do toho.

Samozrejme chapu ze je to dost o cene a clovek zpravidla voli tu nejlevnejsi cestu.
Uživatelský avatar
cncp100
Příspěvky: 572
Registrován: 29. 12. 2006, 8:02
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

31. 3. 2008, 8:58

Jestli že ty ceny víš, tak nebudeš dělat černou práci. Ale pokud se nechceš podělit, tak chápu. Proč ulehčit práci ostatním. :idea:
l_i_n_e_a_r
Příspěvky: 6
Registrován: 31. 3. 2008, 8:16

31. 3. 2008, 9:19

cncp100 píše:Jestli že ty ceny víš, tak nebudeš dělat černou práci. Ale pokud se nechceš podělit, tak chápu. Proč ulehčit práci ostatním. :idea:
Jako sorry, ale pokud mas problem poslat 5 mailu kdyz neco potrebujes, tak se asi neni o cem bavit. Navic kdyz se te zeptam jestli ti jde ciste jen o cenu nebo i o kvalitu, tak co mi odpovis?

Znaceni AG je navic stare hiwinacke znaceni, ktere se uz nepouziva. Kalenou (chromovanou) brousenou tyc sezenes levne i u ceskych vyrobcu. Vodici kulickove pouzdro se da levne sehnat i od SKF, coze je co do objemu lozisek a podobnych produktu cislo jedna na svete, co se tyka kvality, tak reknu, ze je to jeden z top 3 hracu na trhu SKF, TIMKEN, INA+FAG.

Co se tyka voziku a kolejnic, tam verim, ze hiwin vydrti cenu, prece jen ten cinsky delnas, material a stroj je uplne ja jiny cenovy hladine. Muj nazor je proste takovy, nez si vzit cinskej vozik za 750Kc, radsi si vezmu japonskej za 850Kč.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22427
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. 4. 2008, 7:28

chmm
zeby 9 z deseti jmenovanych nevyrabeli v cine?
trosku jsem hledal a dnes uz v podstate kazdej

z ceho pak vychazeji tvoje garance?

ja nekoukam na to kde to vyrobi
protoze zkurvit neco umej i v cechach i v americe i ve svycarsku
a vubec neplati ze o kvalite rozhoduje zeme puvodu
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

1. 4. 2008, 2:29

robokop píše: .... zkurvit neco umej i v cechach i v americe i ve svycarsku ...
Přesně tak, je to jen otázkou, jak si daná firma hlídá kvalitu svých produktů. Hodně renomovaných firem má své filiálky v Číně. Jen plagiátorské firmy v této zemi na kvalitu příliš nehledí.
Odpovědět

Zpět na „lineárni vedení“