Redukční pouzdra MK

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Uživatelský avatar
salus
Příspěvky: 1546
Registrován: 1. 9. 2013, 1:30
Bydliště: Chrudimsko

2. 4. 2015, 6:17

Tak to nebyl ani Pepin a nebylo to ani Na samotě u lesa, ale byl to pan Leli a bylo to ve filmu Slavnosti sněženek :D :D :D
Ve filmu Na samotě u lesa Hanzlík vůbec nehrál :D :D :D
Ale o nic nejde, jde přeci jen o ten výrok: "no nekupte to když je to tak levný" :) :) :)
Naposledy upravil(a) salus dne 2. 4. 2015, 6:25, celkem upraveno 2 x.
Soustruh: S-28 Žebrák
Stolní vrtačka: TOS V10A
Pásová pila: G5013W/400
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

2. 4. 2015, 6:24

https://www.youtube.com/watch?v=ElPdPy3dZ0E" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

2. 4. 2015, 7:44

slavnosti sněženek,postřižiny prostě Hrabalovina.. děkuji za upřesnění.. ale v Postřižinách Pepin byl že?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Borin
Příspěvky: 665
Registrován: 4. 6. 2011, 7:40
Bydliště: Poblíž Hradce Králové
Kontaktovat uživatele:

2. 4. 2015, 8:13

:wink:
Soustruh SV18R, Magdeburg (Poreba TR45), Frézka FH24, Vrtačka V20A, V10, Šeping noname...
Borin
Příspěvky: 665
Registrován: 4. 6. 2011, 7:40
Bydliště: Poblíž Hradce Králové
Kontaktovat uživatele:

2. 4. 2015, 8:14

salus píše:Tak to nebyl ani Pepin a nebylo to ani Na samotě u lesa, ale byl to pan Leli a bylo to ve filmu Slavnosti sněženek :D :D :D
Ve filmu Na samotě u lesa Hanzlík vůbec nehrál :D :D :D
Ale o nic nejde, jde přeci jen o ten výrok: "no nekupte to když je to tak levný" :) :) :)

Taky jsem to posral :D :D :D
Soustruh SV18R, Magdeburg (Poreba TR45), Frézka FH24, Vrtačka V20A, V10, Šeping noname...
Uživatelský avatar
GeeSnake
Sponzor fora
Příspěvky: 1293
Registrován: 14. 9. 2011, 8:56
Bydliště: Strakonice

2. 4. 2015, 8:28

Taky jsem to posral :D :D :D
No tak nakonec z toho bude hezká hra:
Kdo nakoupil a za kolik, vítěz půjde za odměnu s prodejcem na večeři....
Každý softwarový problém má hardwarové řešení: "Kup si to nové, jiné,vole!"

http://www.sleddogs.cz
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

2. 4. 2015, 8:36

a umlátí ho pouzdrama :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
salus
Příspěvky: 1546
Registrován: 1. 9. 2013, 1:30
Bydliště: Chrudimsko

2. 4. 2015, 8:53

RaS píše:slavnosti sněženek,postřižiny prostě Hrabalovina.. děkuji za upřesnění.. ale v Postřižinách Pepin byl že?
Tam samozřejmě Pepin byl, jenže ten by ho neumlátil pouzdrama, ale tak by mu zahulákal do ucha, že by si ten prodejce hned vzpoměl jaký že to je kvalitní Narex :roll: :roll: :roll:
Soustruh: S-28 Žebrák
Stolní vrtačka: TOS V10A
Pásová pila: G5013W/400
Baťa1
Příspěvky: 141
Registrován: 15. 9. 2010, 12:22

2. 4. 2015, 11:39

takže jak to je, je to opravdu tak na hov..? já jestli se mám obtěžovat se nato jet podívat, jinak teda mě nebaví kupovat věci s kazem ač levně tak jak Hanzlík ve filmu slavnosti sněženek "no nekupte to když je to tak levný": https://www.youtube.com/watch?v=wVLIJIQMsjc" onclick="window.open(this.href);return false; :lol:, jako pan prodejce mě na otázku jestli posílá na dobírku odpověděl že je to zbytečny že bydlí kousek ode mě a že si mám přijet tak si myslím že to prostě neví co prodává jinak by si mě přece nepozval dom, ale poslal by mě to a fertik, no nicméně jak budu mět cestu tak se tam stavím a uvidím to na vlastní oči, zajímalo by mě jestli vám udajně poškozeným vrátil peníze a nebo jestli ste to nejak řešili a jak, ale abych neobhajoval nepravého tak na popis že pouzdra jsou z narexu z Bučovic tak to asi fakt nebude pravda v Bučovicích se redukce nedělají: http://www.tools-bu.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
lubbez
Příspěvky: 3173
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

2. 4. 2015, 1:29

Když jsem se dočetl až sem, tak jsem byl docela kyselej. Při pohledové kontrole opravdu nic moc, nejvíc mě ale krká ten magnetizmus. Se sevřeným zadkem jsem šel k soustruhu, do paken jsem upnul pevnej hrot s MK3 a hodinkama ho "vycentroval" na 0,12 mm, mezi min a max. Pak jsem na něj naklepnul koupenou redukci a změřil. Výsledek je 0,14 mm. Pravdou je, že mám Narexácký věci i jednu redukci a celkově vypadají úplně jinak, ale samozřejmě neznám jejich současnou kvalitu. Ale je pravda, že mám i pár věcí z Číny a ty jsou lepší. Na druhou stranu kromě toho Narexu ????? prodejce nic nezakrývá, na fotkách je vidět to broušení i ty špony. Z obchodu jsem celkově zklamanej, ale mohlo být ještě hůře. Docela rád bych viděl to originál balení.
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

2. 4. 2015, 7:11

Já jsem si pro ty redukce zajel osobně, byl to pěkný výlet na kole.
Prodejce na mě rozhodně nepůsobil jako programový hajzl nebo podvodník. Naopak docela příjemný borec.
Na první pohled ty moje redukce (3/2 a 2/1) nevypadají nijak extra blbě. Ale zatím jsem je neměřil.
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

2. 4. 2015, 10:44

ono je těžké soudit prodejce... někdo nepozná soustružené od broušeného ,Narex od Číny atd .. já to vidím tak že někde koupil za šrotovku (možná o něco dráž) bednu nějakých pouzder přihodil si na tom pár korun a nabídl to tady.. dal to za ceny pod cenou noname číny a uvedl že je to nepoužitý Narex.. tím asi dost lidí navnadil ..a teď je pár lidí nasranejch.. ale spousta lidí je spokojená protože třeba nikdy kvalitní broušené pouzdro ani neviděla.. otázkou je jestli to byl záměr nebo neznalost... nicméně tohle udělat já tak těm nespokojeným slíbím storno obchodu a jsem naprosto v pohodě.. osobně si myslím že to stornuje jeden dva lidi víc to prostě za ty peníze nebude řešit.. ono totiž platí taková jedna poučka, že je lepší mít i to co nikdy nepotřebuju pokud to "nic" nestojí, za plnou cenu by to málokdo koupil...

pokud se budu jako prodejce pouze vymlouvat, nic tím nezískám pouze si o mě lidi budou myslet že jsem podvodník..


za mě jsem udělal obchod za cca 900, koupil jsem věci co už mám v nic moc kvalitě ale za cenu že se mě nevyplatí to vracet protože až jednou budu mít protočenej/orezlej/ omlácenej vrták, tak do takového pouzra se ho nebudu bát použít..do normálního pouzdra bych ho nedal..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

3. 4. 2015, 11:27

jestli nekdo jeste chce, tak tu mam poctive plonkovni 1/2, 1/3 a 2/4
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
luxenn
Příspěvky: 36
Registrován: 23. 10. 2014, 7:54

3. 4. 2015, 9:23

Dobře tedy dám vám možnost vrácení peněz. Tímto neuznávám že jsem někoho podvedl, jak můžete vědět lépe než já o původu pouzder? Pouzdra jsou nepoužité ale já jsem je nabídnul za směšnou cenu a nenapsal jsem že jsou nová bezvadná z obchodu. A jak odstranit magnetizmus je přece snadná věc, na internetu je dost návodů.
Podmínky vrácení peněz jsou tyto:
Pouzdra pošlete na moji adresu na vaše náklady, jenom Českou poštou- typ zásilky (Balík Do ruky) po té mně do SZ pošlete Číslo zásilky (Track & Trace) abych viděl že balík byl odeslán a kde se nachází. Pokud mě pošlete balík na poštu tak si jej nevyzvednu.
Pouzdra musí být zabalená každý kus zvlášť, tak jak jsem vám to poslal já aby se po cestě neomlátila, budou-li pouzdra jen nasypána do balíku budou omlácená, tak si strhnu část peněz za poškození.
Po té co pouzdra obdržím zkontroluji jestli nejsou poskozená a jestli souhlasí počet kusů. Ti kteří dostali pouzdra navíc zdarma, musí ho poslat taky.
Peníze vám pošlu jen za pouzdra, náklady za poštovné nevracím, peníze vám pošlu poštovní poukázkou, moje náklady na poštovní poukázku asi 30kč si strhnu z peněz které vám budu vracet.
A nebo můžete pouzdra vrátit osobně.
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

3. 4. 2015, 9:43

2luxenn - nasrat :arrow: :arrow: :arrow:
takovýmhle splachovacím lidem bez kousku soudnosti se vyhýbám na 100 mm - už nikdy více :evil:
Odpovědět

Zpět na „Prodej“