Redukční pouzdra MK

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Baťa1
Příspěvky: 141
Registrován: 15. 9. 2010, 12:22

3. 4. 2015, 11:58

echt píše:2luxenn - nasrat :arrow: :arrow: :arrow:
takovýmhle splachovacím lidem bez kousku soudnosti se vyhýbám na 100 mm - už nikdy více :evil:
100mm je deset centimetrů to si budete déchat do ksichtu :lol: né pardon jak je člověk nasrané tak je překlep hneď, jenom mě to přišlo k zasmání, jestli pak se mě taky nejaké pozorovatel směje dyž třískám věcima dyž su nasrané
no mám objednany nejaky futra že si přijedu tak to teda su zvědavé co to je ze oné
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

4. 4. 2015, 12:02

:D *když já su zvyklé ze strojařiny na ty milimetré
Baťa1
Příspěvky: 141
Registrován: 15. 9. 2010, 12:22

4. 4. 2015, 12:43

no to je fakt, to dyž mě kamoš dá nejaké papír a natym neco načmárany tak jednó že potřebuje vyrobit před schody do baráku škrabák na boty, takovy pásoviny v kraju díra kteró provliknutá kulatina a mezi pásovinama rozpěrky z trubky, jasné uděláme, dojedu dom a zjišťuju že mám vyrobit sítko asi na protlačování brambor na hranolky jak by to bylo maličky 100x60 :lol:
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22415
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 4. 2015, 1:41

Se traduje historka ze jak byli komousi akcni tak kdesi nechali vyhazet kapitalistickej palcovej vercajk znacky ford
s tim ze at si to namalujou a ze se necha vyrobit v palcovejc mirach bez te znacky
ale ze ten soudruh byl puvodem stavar tak jim k tem vykresum vsude pripsal cm
a milej vercajk pak sundavali jerabem :)
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Mex
Příspěvky: 10287
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

4. 4. 2015, 3:38

To by teda spíš místo v cm mělo být označeno v metrech.
V cm by to naopak byl vercajk pro děcka.
SO 545
Příspěvky: 729
Registrován: 6. 1. 2013, 6:30

4. 4. 2015, 3:50

Asi dalsia URBAN LEGEND ... :wink:

ale jedna z nesnej doby tiez potesi : objednat si sirsie vlaky ako mame nastupiste. to je take francuzke :lol: ale pravdive :wink:
chybicka za cca 80 000 000euro.
Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 1613
Registrován: 19. 3. 2007, 12:14
Bydliště: Kamanová (Topoľčany)

28. 6. 2015, 2:28

Je este nieco k dispozicii?
rocnik 1976 -stolár, trosicka uz aj strojar.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“