CAD/CAM konzultant Inventor HSM

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
LubosPetr
Příspěvky: 1
Registrován: 15. 6. 2015, 2:28

15. 6. 2015, 2:39

Hledáme CAD/CAM technického konzultanta pro podporu prodeje a technickou podporu zákazníků pro řešení Inventor HSM.
Jde o řešení vycházející z HSM Works, takže znalost HSM Works je výhodou, ale nikoliv podmínkou.
Práce možná v lokalitě Praha, Brno, Pardubice, Ostrava.
Hlavní činnosti:
• Instalace a školení CAD/CAM nástrojů Autodesk
• Tvorba metodik a prac. postupů pro zákazníka
• Prezentace nabízených řešení CAD/CAM nástrojů Autodesk
• Technická podpora nabízeného CAD/CAM řešení
• Tvorba postprocesorů
Jestli máte chuť předat svoje zkušenosti z praxe a zkusit zajímavou práci z druhé strany, kontaktujte nás pro další na jobs@cadstudio.cz
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

15. 6. 2015, 6:39

*dovolím si malou poznámku na okraj :

jediný co Autodesk umí dobře, tak je skupovat konkurenční multiplatformní produkty, které jsou daleko před ním a úspěšně je využívá konkurence, odstraní je z trhu, s cílem vylepšit postavení svých produktů na trhu

* a to že tím s prominutím "doslova naserou" spoustu uživatelů těchto produktu, je vůbec nezajímá - hlavní jejich cíl je snížit tímto užitnou hodnotu konkurenčních produktů
* tolik můj názor na Autodesk, Inventor ...
Uživatelský avatar
franus
Příspěvky: 70
Registrován: 24. 5. 2013, 9:46
Bydliště: ZL

16. 6. 2015, 1:12

echt píše:*dovolím si malou poznámku na okraj :

jediný co Autodesk umí dobře, tak je skupovat konkurenční multiplatformní produkty, které jsou daleko před ním a úspěšně je využívá konkurence, odstraní je z trhu, s cílem vylepšit postavení svých produktů na trhu

* a to že tím s prominutím "doslova naserou" spoustu uživatelů těchto produktu, je vůbec nezajímá - hlavní jejich cíl je snížit tímto užitnou hodnotu konkurenčních produktů
* tolik můj názor na Autodesk, Inventor ...
A co s tim, my dalsi, mame delat? Mam kvuli tomu prestat kupovat a pouzivat veci od autodesku? Mam dat v praci vypoved? Places na spatnem hrobe.
echt
Příspěvky: 751
Registrován: 21. 5. 2013, 8:58
Bydliště: vysočina

16. 6. 2015, 1:32

franus píše:A co s tim, my dalsi, mame delat? ...
* no já nikomu nic nenutím, jen jsem ventiloval svůj názor na Autodesk
almac
Příspěvky: 718
Registrován: 28. 5. 2015, 6:35
Bydliště: Liberec

16. 6. 2015, 1:33

Zdravím,
musím se zastat Inventoru, kreslím v něm už 2 roky a jsem 100% spokojený. Intuitivní (kreslil jsem v něm už za 2 dny). Mám praxi v ProEngineeru, SolidWorksu, Siemensu NX a Inventor mě přijde jako uživatelsky nejpříjemnější. Dělat s tím výkresy je přímo radost. Neříkám, že ostatní jsou špatné, ale Inventor je opravdu velice dobrý (nerad slyším, jak je všechno špatné). A.
SN 20, SM 16 B, FN 25
Odpovědět

Zpět na „Prace“