No takže neuvěřitelné se stalo, křížovou hlavu sem pořídil, dokonce 15km od bydliště, dojel sem tam, stím že po telefonu mě bylo sděleno, že je to na fa3, dojedu tam kouukám na to jak tele na nový vrata a ona to byla hlava na fa4 s iso 40, pán mě vrdil že to je na fa3 ...no ale nechal sem ho v omylu, domluvili cenu zaplatil a fuk do auta a honem pryč, hlava byla včetně ramena trnu s podložkama.
Doma na to koukám jak tele na nový vrata znovu....no ona tahlava je s největší pravděpodobností funglofka

raneno nikdy nebylo sundany je spojený origo lakem, dutina kužele jak čerstvě po broušení ...nulová vůle na ozubení....no dobré kauf to byl.
Já hlavu nehodlám používat na frézování hrebenů- to si raději koupím hřeben hotový, já spíš budu používat na frézování lišty na ohýbačku plechů prostě dlouhý věci pod úhlem a to si myslím značka ideal.
otázky pro qwera:
Nemohl bys prosím sem hodit nějaký nákres s rozměrama toho připojovacího trnu
nebyl by k té křížové hlavě nějaký manuál s řezem byl bych za něj nesmírně vděčný.
to se naže jen na rameně(je tam maznička)?
no a ta pumpička je předpokládám na olej, kama se nalívá?tím šrouběn co je nahoře?kam všude to tlačí olej?je potřeba někde vazelína jednou za čas nebo vče je jen na olej?
V té hlavě není pro připojení čtyřdrážka???Mám tam nejaký baznek s drážkou na pero to je origo???(zítra sem dám fotky) Já jen abych se nesnažžil vysunout drážkovanou hřídel která tam třeba vůbec není
Vidím že na fotkách tam nemáš nasunutý opěrný ložisko a trám, stím tak frézuješ normálně??
Musí se opěrný rameno sundat vždy když se mění nástroj nebo je na to nějaká finta jak trn dostat ven a rameno nesundávat????
jinak sem kontaktoval slavnýho překupníka svobodu, ten za tuto hlavu chce 20000kč no a není tam ani rameno ani trn stav po vyhození z páteho patra......no ale má ji tak kdyby někdo poní moc toužil
