Výměna systému

diskuze tykajici se ridicich systemu a software komercnich CNC stroju
Odpovědět
SnakeCZCOM
Příspěvky: 21
Registrován: 8. 12. 2013, 4:49

11. 3. 2016, 8:52

Dobrý den
Naši firma zakoupila starší CNC soustruh se systémem Sinumerik 3TT, již jsem mluvil se Siemensem ohledně výměny tohoto systému za nový. Tahle možnost tu je. Schůzku s nimi mám až první týden v dubnu. Chci se zeptat zda má někdo tady zkušenost s výměnou systému a zda by mi mohl říct orientační cenu abych na to mohl připravit vedení. Jde jen o orientační informaci. Siemens by nám dodal cenovou nabídku až po schůzce kdy uvidí co by bylo všechno potřeba udělat. Rád bych ale předal nějaké informace už teď.
Děkuji za případné odpovědi.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22435
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

11. 3. 2016, 8:54

jen komponenty mi nacenili na slabych pul mega
pak to jeste musi nekdo udelat a to je kolikrat jeste vic
jako dnes si pamatuju ze ta cena byla prizniva jen kdyby ta castka byla v korunach a ne v eurech

tudy cesta asi nepovede
ale da se to prestavet na neco neznackoveho, tam pak jste s cenou radove nize
rozpocet takove akce prubezne doplnuju jak to postupuje ve vlakne retrofit soustruhu zde na foru
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
SnakeCZCOM
Příspěvky: 21
Registrován: 8. 12. 2013, 4:49

11. 3. 2016, 8:58

No nečekal jsem až takovou částku. Asi nejde přehrát jen software co?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22435
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

11. 3. 2016, 9:02

ani nahodou
prave naopak pocitej s tim ze se budou muset vymenit i motory atd....

a nevim jak jste se dohodli ale pocitej i s tim ze i ta jejich obhlidka bude stat asi tak jednu mesicni vyplatu
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

11. 3. 2016, 9:07

zkus tyhle http://www.cztech.cz/index.php/cz/programovani" onclick="window.open(this.href);return false;
jeden známej předělával systém a cenovej rozdíl přímo od siemense a tady byl za to samé značnej.. zavolej tam, jsou (byli) celkem ochotní a rámcovou představu o ceně ti dají i po telefonu.. já jsem před cca 3mi lety poptával retrofit soustruhu (2osy) a s nějakým siemensem + dva pohony to vycházelo co si tak pamatuju někde kolem 300 .. nicméně zavolej a uvidíš nakonec jsem skončil u "noname" systému za zlomek ceny..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
SnakeCZCOM
Příspěvky: 21
Registrován: 8. 12. 2013, 4:49

11. 3. 2016, 9:25

Děkuji za informace. Zkusím ještě zavolat na doporučený odkaz a pak to ještě prodiskutuji s nadřízenýma.
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

11. 3. 2016, 9:32

pak jsem dej info jak jsi dopadl..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

11. 3. 2016, 5:58

Ještě se zkus spojit s obchodním ředitelem http://www.alsymon.cz/opravy-stroju/prestavby-stroju/" onclick="window.open(this.href);return false; - když tak bližší info přes SZ.
Odpovědět

Zpět na „Ridici systemy“