Hledáme autora článků o Solid Edge

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
STROJIRENSTVI.CZ
Příspěvky: 157
Registrován: 12. 10. 2017, 9:00

3. 11. 2019, 7:31

Hledáme externího spolupracovníka, který by pro náš web připravoval kratší i delší tipy, návody a pracovní postupy pro CAD software Solid Edge.

Nutná je dobrá znalost tohoto softwaru a zkušenosti se strojírenskou konstrukcí, neboť se bude jednat zejména o návody ke 3D modelování a tvorbě výkresů strojírenských dílů a sestav.

Míra přivýdělku je přímo úměrná míře aktivity, kterou nám budete chtít nabídnout. Ideálně bychom chtěli vytvářet alespoň tři až čtyři články měsíčně.

Technicky jde o jednoduchou činnost - popsat postup modelování ve Wordu a přiložit k tomu screenshoty z jednotlivých etap modelování. Nemusíte mít vynikající pravopis, ale musíte se umět srozumitelně písemně vyjádřit a popsat řešený problém. Texty procházejí jazykovou korekturou, takže případné pravopisné chyby po vás opravíme.

Pokud vás tato příležitost zaujala, napište mi e-mail na jan.homola@novamedia.cz - uveďte, s jakou verzí Solid Edge pracujete, kolik let a zhodnoťte, nakolik jste zkušeným uživatelem. Vybrané zájemce bychom potom požádali o zpracování ukázkového prvního článku a následně se dohodli na spolupráci.
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 2676
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

3. 11. 2019, 8:33

"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
STROJIRENSTVI.CZ
Příspěvky: 157
Registrován: 12. 10. 2017, 9:00

4. 11. 2019, 4:59

Děkuji za tip... "bohužel" Konstrukter.cz je právě web, na který tu posilu hledáme. Budeme nyní spouštět novou verzi Konstruktéra a Jirka H., který pro nás tam ty návody psal, to poslední dobou moc nestíhá. Proto hledáme někoho, kdo by ho doplnil.
Odpovědět

Zpět na „Prace“